Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. [quote name='UBOCZE']Cieszę się, że Mysia już nie na łańcuchu, a w nowym domu, uratowana...:lol::lol::lol:[/QUOTE] Dokladnie !!! Kolejna łowicka sunia w nowym domku :D W Warszawie :D
  2. [quote name='mamanabank']a ja zapytam: co jadła Majka?:-x :grin::grin::grin::grin::grin:[/QUOTE] :mdleje: odpadłam :D :D :D
  3. Suuuuper :) Pychol uśmiechnięty, wpatrzona w Ciebie, koleżanka do zabawy jest - po prostu raj !!! :D Pozdrowienia !!! :)
  4. [quote name='Paulina87']I ja zgłaszam się na wątku Ines tymbardziej, że miałam okazję poznać ją osobiście :)[/QUOTE] Qrcze, a ja póki co wszystkie tymczasy Mantis znam tylko wirtualnie...:( A nie :D :D :D Bajeczkę poznałam ;) I Ines też bym chciała... ;)
  5. [quote name='Ank@']Mam wiadomość że aż 22 psy poszły do domów z aukcji. Rewelacja!![/QUOTE] Rewelacja :D Trzy utopce Florentynki znalazly nowe domy :D
  6. Nadal nikt nie dzwoni??? Na co oni czekają ???
  7. Wpłaciłam wczoraj swoją stałą deklarację na Farę + 15zł dla Myszki, ale że Myszka już w nowym domu, to weźcie wszystko na Farę :)
  8. [quote name='mamanabank']Tak, argusiowa, dziękujemy. 15zł dla megi. Czy jeszcze ktoś wpłacił deklarację oprócz oski, bo jeśli tak to musimy zapytać, czy możemy przekazać na inne psiaki i na które.[/QUOTE] Ja wpłaciłam wczoraj 30zł - 15zł deklaracji na Farę + 15zł dla Mysi :) Jeśli o mnie chodzi to calość może iść na Farę :)
  9. To i ja się pozachwycam - boscy są :D :D :D
  10. Punio już po operacji, zniósł ją bardzo dzielnie. Weterynarz zrobił mu to jakąś metodą, że nawet nie ma szwów :D A na "czerwcówkę" całą rodziną znów wybierają się ma Mazury :) Umawiamy się z Bożenką na wspólny spacer po wyjezdzie, więc będzie nowa porcja fotek :)
  11. [quote name='leni356']A nie przypomina Ci Dafne? :)[/QUOTE] Hehe, mi przypomina :D Dlatego od razu zapytałam Mantis jak bardzo jest już w nim zakochana ;)
  12. [URL=http://img15.imageshack.us/i/p1110592j.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/6792/p1110592j.jpg[/IMG][/URL] Zbliżenie na cudny nochal :) [URL=http://img205.imageshack.us/i/p1110593.jpg/][IMG]http://img205.imageshack.us/img205/835/p1110593.jpg[/IMG][/URL] Pora karmienia (no tak, jedyne zdjęcie na którym jest Zuzka;) ), Shiba nadal zbyt zmęczona, żeby zainteresować się jedzeniem;) [URL=http://img338.imageshack.us/i/p1110558.jpg/][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/506/p1110558.jpg[/IMG][/URL] Ledwo zdążyłam wejść do domu i zaczęła się niezła burza :D Mieliśmy szczęście z tą pogodą ;) Ale zwierzyna jest tak padnięta, że nie przeszkadzają im ani grzmoty, ani błyskawice ;)
  13. A taka zmęczona wracała Shiba ze spaceru nad Liwcem wciśnięta między fotele... [URL=http://img267.imageshack.us/i/p1110501.jpg/][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/6184/p1110501.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img696.imageshack.us/i/p1110504.jpg/][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/6507/p1110504.jpg[/IMG][/URL] Potem stwierdziła jednak, że musi poprowadzić... [URL=http://img541.imageshack.us/i/p1110510.jpg/][IMG]http://img541.imageshack.us/img541/5669/p1110510.jpg[/IMG][/URL] Szczęsliwie dowiozła nas na działkę i mogła zalec na tarasie ;) [URL=http://img13.imageshack.us/i/p1110547t.jpg/][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/8527/p1110547t.jpg[/IMG][/URL] Ale na tarasie w sumie twardo... Na kolanach u Pawła jest duuuużo wygodniej ;) [URL=http://img156.imageshack.us/i/p1110583a.jpg/][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/4099/p1110583a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img99.imageshack.us/i/p1110588.jpg/][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/4324/p1110588.jpg[/IMG][/URL]
  14. Ale uśmiechnąć też sie potrafi ;) [URL=http://img249.imageshack.us/i/p1110432.jpg/][IMG]http://img249.imageshack.us/img249/4720/p1110432.jpg[/IMG][/URL] Zabawa z Shibą nad Liwcem :) [URL=http://img156.imageshack.us/i/p1110477.jpg/][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/3112/p1110477.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img580.imageshack.us/i/p1110478.jpg/][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/1384/p1110478.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img33.imageshack.us/i/p1110482.jpg/][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/9420/p1110482.jpg[/IMG][/URL] Co za mną biegasz z tym aparatem ??? [URL=http://img210.imageshack.us/i/p1110484.jpg/][IMG]http://img210.imageshack.us/img210/806/p1110484.jpg[/IMG][/URL] Shiba w obiektywie zakochanego w niej mojego brata ;) [URL=http://img695.imageshack.us/i/p1110498.jpg/][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/7516/p1110498.jpg[/IMG][/URL]
  15. Mój duecik :) [URL=http://img7.imageshack.us/i/p1110521.jpg/][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/8720/p1110521.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img692.imageshack.us/i/p1110527.jpg/][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/3579/p1110527.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img245.imageshack.us/i/p1110530.jpg/][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/4449/p1110530.jpg[/IMG][/URL] Wersja tri-kolor ;) [URL=http://img185.imageshack.us/i/p1110566.jpg/][IMG]http://img185.imageshack.us/img185/350/p1110566.jpg[/IMG][/URL] Nela, z właściwą dla siebie miną "osiołka" [URL=http://img691.imageshack.us/i/p1110572.jpg/][IMG]http://img691.imageshack.us/img691/6909/p1110572.jpg[/IMG][/URL]
  16. Chyba nie było miejsca na działce w którym by dziś nie leżał ;) [URL=http://img708.imageshack.us/i/p1110577.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/1883/p1110577.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img190.imageshack.us/i/p1110598.jpg/][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/8769/p1110598.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img580.imageshack.us/i/p1110606.jpg/][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/9785/p1110606.jpg[/IMG][/URL] Przelotny cmok z Shibuchenem ;) [URL=http://img375.imageshack.us/i/p1110451.jpg/][IMG]http://img375.imageshack.us/img375/7442/p1110451.jpg[/IMG][/URL] Bohater drugiego planu - gwiazda na pierwszym :D [URL=http://img37.imageshack.us/i/p1110517.jpg/][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/628/p1110517.jpg[/IMG][/URL]
  17. Dziś pojechaliśmy na działkę :) Zuza-Sofa odmówiła pozowania (znów trochę przytyła:shake: i zapowiedziała, że nie pokaże się w necie dopóki nie schudnie, ale pozostała zwierzyna dzielnie pozowała do zdjęć :) Jedyny męski (aczkolwiek bezjajeczny...) model ;) [URL=http://img541.imageshack.us/i/p1110437.jpg/][IMG]http://img541.imageshack.us/img541/8474/p1110437.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img688.imageshack.us/i/p1110457.jpg/][IMG]http://img688.imageshack.us/img688/8742/p1110457.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img580.imageshack.us/i/p1110471.jpg/][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/3702/p1110471.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img696.imageshack.us/i/p1110538.jpg/][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/8352/p1110538.jpg[/IMG][/URL] Rudolf w bzie [URL=http://img33.imageshack.us/i/p1110560.jpg/][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/6936/p1110560.jpg[/IMG][/URL]
  18. [quote name='ata']Czy to znaczy, że u E-S zwolniło się miejsce na nowego tymczasowicza:cool3:, teoretycznie tak, ale jak to jest w praktyce;)[/QUOTE] E-S ma teraz na tymczasie piękną Negrę :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/186385-Negra-%C5%9Bliczna-czarna-szorstkow%C5%82osa-suczka-szuka-kochaj%C4%85cego-domku[/url]!
  19. [quote name='Madallena']Dziewczyny, Nie mam sily opisywac co i jak. Andzike, wyreczysz mnie? Dzieki. Powiem tylko tyle, ze nie mialam sie do czego przyczepic, niestety... :)[/QUOTE] Już się wypowiedziałam stronę wcześniej i jeszcze raz to powtórzę - DOMEK JEST IDEALNY, Sisi super trafiła. Najbardziej rozwaliło mnie pytanie rodzinki - "jaką wodę pije Sisi?", w sensie, że taka księżniczka to przecież nie może pić zwykłej kranówy;) Dzieci od razu pokazały Sisi wszystkie lóżka na których może spać... No nie było się do czego przyczepić...;) Sisiulec będzie tam bardzo, bardzo szczęsliwy... A wszystko dzięki Tobie, Madallena... dałaś jej szansę na lepsze życie...
  20. [quote name='natalie1988']Wątek Lilki :loveu: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181044-Na-mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-wystarczy%C5%82o-pi%C4%99%C4%87-dni%21-Lilka-w-DT-teraz-szukamy-DS"]http://www.dogomania.pl/threads/181044-Na-mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-wystarczy%C5%82o-pi%C4%99%C4%87-dni!-Lilka-ju%C5%BC-w-swoim-wspania%C5%82ym-domku-u-Natalie1988[/URL][/QUOTE] Suuuuuper !!!! Bardzo się cieszę, że rodzice się zgodzili i że Bianka będzie miała nową koleżankę !!! :D
  21. [quote name='mshume']zmieńcie tytuł :)[/QUOTE] [quote name='Andzike']Dziewczyny, Nysa nie wypaliła, czas pobłagać o transport ;)[/QUOTE] Ano zmieńcie... :D
  22. [quote name='Dzika_Figa']Właśnie dostałam od mamy SMS-a , że został im tylko Arrak! Telimena, Rufus i Kajtek poszli do nowych domów!!!! :multi::loveu:[/QUOTE] Wow, ale akcja !!!! :D :D :D Super, że trzy psiaki już w nowym domu!!! Może i Arrak się też doczekal... :D
  23. Melduje się u Ines :) Mantis, super, że trafiła do Ciebie - wyprowadzisz ją na "ludzi" ;)
  24. PRZE-CU-DO-WNY!!!! Trzeba go zacząć szybko ogłaszać momentalnie znajdzie domek :D Mantis, już jesteś zakochana ? ;)
  25. Mocno trzymam kciuki!!!!
×
×
  • Create New...