Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. [quote name='Jasza']Nie wiem jak mam je zmniejszyć, bo wgrywam na fotosik jako niezalogowany użytkownik.. Juz mi się trzy konta wyczerpały... Najwyżej jutro w pracy wgram jeszcze raz i podmienię...[/QUOTE] Ja korzystem z imageshack.us, jako niezalogowany użytkownik, tam jest opcja wyboru jak przyciąć zdjęcie (powinno być 640x480mm). A fotki są cuuudne :) Tak jak Twoje ogony :)
  2. Rudolfik, pokaż się wielbicielom rudych piękności !!! :)
  3. Azorku, kudłate cudeńko pokaż się domkowi !!! :)
  4. Na piachu jest o wiele przyjemniej niż za kratami :)
  5. Astor do domu!!! Do ludzia!!!
  6. Ale uśmiechnięty pychol :) Dianka, musi się ktoś w Tobie zakochać !!! :)
  7. Ale Romuś miał super spacerek :)
  8. Nugacik, doczekasz się swojego człowieka i wyjdziesz w końcu zza tych krat !!!
  9. Cudowna, dostojna sunia !!! :)
  10. [quote name='Belka g-g']Liza to wspaniały pies, więc musi mieć wspaniały dom. Mam nadzieję, że sprostamy:) Zdjęcia wysyłam Romce. Wiem, że szybko znajdą się na wątku.[/QUOTE] A Romka zdjęcie wysłała do mnie :) Na razie mam tylko jedno, to wstawiam :) [URL=http://img18.imageshack.us/i/20100522032.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/4853/20100522032.jpg[/IMG][/URL] Piękna sunia !!!
  11. [quote name='Paula03']O tym samym pomyślałam! Szukajmy drugiej Andzike :D[/QUOTE] Hihihi... :) Bojce potrzeba kogoś, kto jej pokaże, że człowiek jest dobry i dzięki któremu przestanie się tak bać :(
  12. Suuuuper fotka :) Tola przywódczynią bandy :D
  13. [quote name='E-S']Mnie mówiła przez telefon, że woda w garażach pod blokiem już jest ....[/QUOTE] Osz , qrfa... :/
  14. Wczoraj jak jechalam po Madallene i jej futrzate córy to byłam w lekkim szoku skąd tyle samochodów na poboczu... Okazało się, że mieszkańcy osiedla zostali poproszeni o opróznienie garaży na wypadek zalania... Madallena chyba musi przywieźć łódkę z działki ;)
  15. Ale zadowolona na spacerze !!!! :D
  16. No właśnie... Bianka potrzebuje koleżanki!!!! :D
  17. Boshe, ila ta psinka musiała przeżyc :( Cudna jest !!!! [B]Romka!!![/B] Dawaj tu, mamy druga Romkę !!!
  18. [quote name='zeberka4']podrzuce bo tyle mogę[/QUOTE] Zeberka, juz nie trzeba :) Fiziulec pojechał dziś do swojego idealnego domku!!!:multi::multi::multi:
  19. Masz teraz tymczasa ?? I ja nic o tym nie wiem??? ;) wątek poproszę ;) Bosh, niech ta powódz się już skończy... :(
  20. No qrde nie wiem ;) Takie są :D Mialam stresa na początku gdy wziełam Nelę ze schroniska jak będzie reagować na kota, ale na szczęście okazalo się, ze problemu nie ma :) Co innego jak zobaczy kota na spacerze - dzika pogoń i obskakiwanie drzewa na które uciekl kot z uporem godnym lepszej sprawy ... W końcu to mix baseta szorstkowłosego, jak mnie uświadomila mamanabank ;) Serio, to jest idealny, bezproblemowy, nieinwazyjny, niekonfliktowy pies ;) Prawie jak Bugi :P
  21. [quote name='holly101']zmiękli, zmiękli - jesteśmy w trakcie przeprowadzki :) Niedługo fotorelacja :)[/QUOTE] Ufff!!! Po cichu na to liczyłam :) Bardzo się cieszę i czekam na fotorelację !! :)
  22. [quote name='E-S'] jeszcze jakiś trzeci wątek był, ale zapomniałam czyj i nie mogę znaleźć :([/QUOTE] Księżniczka Sisi i Twoje nalesniki :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/184013-KSI%C4%98%C5%BBNICZKA-SISI-szuka-domu-ze-z%C5%82otymi-klamkami!?p=14595827&viewfull=1#post14595827[/url]
  23. [quote name='Mantis'] PS. Też mam w domu takiego nieadopcyjnego :roll: Z porąbaną psychiką :evil_lol:[/QUOTE] Hehe ;) Dafne tak samo "nieadopcyjna" jak Bugi ;) Fajnie, że Fizia będzie miała takiego sąsiada :D
  24. Piękne fotki!!! Romeczku, pokaż się !!! :)
  25. Piękne dziewczyny... wszystkie !!!
×
×
  • Create New...