Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. [quote name='Madallena']i nie szczeka![/QUOTE] Jak nie szczeka jak szczeka ??? ;) [quote name='mshume']Awa pięknie aportuje piłeczkę: przynosi w paszczy, kładzie koło nóg i [B]oczywiście szczeka[/B] dopominając się o więcej aportów :p[/QUOTE]
  2. No to super wieści :) Mam tylko nadzieję, że weterynarz przekona Pania do kastracji :)
  3. To niesamowite jaka Mysiunia jest cały czas uśmiechnięta, mimo tego co ją spotkało :(
  4. [quote name='Romka']Piękna stojące uszyska a i zaczyna dogadywać się z kiciami w domu.[/QUOTE] Super !!! :)
  5. Zuzia napisała, że dziś weźmie się za ogłoszenia Heniutka :) Mizianki dla przystojniaczka :)
  6. No niezły jest :D :D :D
  7. [quote name='Romka']Wszystkie to mamy,juz kombinowałam jak tu znależć tam komputer![/QUOTE] Hehe, znam to ;) mnie w pracy wkurza, ze sie nie mogę zalogować, nie mam subskrycji i nie wiem co się dzieje na wątkach... Ale ile czytania mam jak do domu wróce ;)
  8. [quote name='mshume']Awa pięknie aportuje piłeczkę: przynosi w paszczy, kładzie koło nóg i oczywiście szczeka dopominając się o więcej aportów :p[/QUOTE] No proszę jaka zmyślna sunia :D
  9. Co słychać u szorściatego pluszaczka ??? :D
  10. [quote name='Romka']Łowiczanki kupujcie "Nowego Łowicznina" i patrzcie czy jest cos o Tolusiu![/QUOTE] Ja nie łowiczanka, ale jak będziecie miały gazetkę z Tolusiem to poprosze skan na maila !!! :D
  11. [quote name='Andzike']Rico, co u Was i Fiziuli?:)[/QUOTE] Halo !!! Halo!!! Domagam się fotek !!! Zdecydowanie i kategorycznie !!!! :D :D :D Bo się do Was z Madalleną na poadopcyjną wybierzemy sprawdzić na własne oczy co tam u Fiziulca ;)
  12. Foksiku, kiedy Ty będziesz wygrzewał kości w swoim domku???
  13. Bo dziewczyny kojarzą się mu z miziankami, przysmakami i spacerami!! I bardzo dobrze ! :D
  14. [quote name='Romka']No własnie pychol uśmiechniety i biegała zkumplem z boksu Foksikiem![/QUOTE] Z takim super kumplem to każdy chcialby pobiegać :D
  15. [quote name='Romka']Jak patrzę na to co działo się w Krakowie zaczynam wierzyć,ze to jest możliwe![/QUOTE] Tylko serce się kraje,ze cześć tych psiaków do schroniska wróci... A Bojka musi z niego wyjść !!! I to szybciutko!!!
  16. [quote name='Awit']Zgadzam się Madallena z Tobą. Strona prawa tego miasta, to lepsza strona:-)[/QUOTE] Hmmm.... ;) a my wszystkie z lewej ;) i gościłyśmy też po lewej stronie ;)
  17. Leonku, już niedługo !!! :)
  18. Chłopaki, dawać za mną !!! :) [URL=http://img44.imageshack.us/i/tola.jpg/][IMG]http://img44.imageshack.us/img44/8265/tola.jpg[/IMG][/URL]
  19. [quote name='Romka']Andzike to nie na moje zdrowie!Miałam dzis dzień wolny,zeby pozałatwiac różne sprawy a poza tym wyjeżdzam na 3 dni i co robiłam...to co zawsze oczwiście!:lol:[/QUOTE] I dobrze !!! Uratowalyście kolejne psie nieszczęście !!!! Odpoczniesz na wyjezdzie ;) [SIZE=1](w przerwie między smsowaniem, dzwonieniem, wysyłaniem mmsów i sporadycznym szukaniem kompa, żeby zalogować się na dogo i poczytać co się dzieje...;) )[/SIZE]
  20. [quote name='Romka'][/URL]A to jest moja Romka."Koleżanka" Andzikowej Neli.;)[/QUOTE] Romka, widziałaś tymczasową Negrę E-S??? Cofnij się jedną stronę, zakochasz się od pierwszego wejrzenia tak jak ja :D "Koleżanka" qrfa :D :D :D Czyżby na drzewie czaił się kot?? [B]EDIT: [/B]co ślepemu po oczach... jasne, że kot (Whiskas???) jest na drzewie ;)
  21. Jestem :) Jak pisała mamanabank w pracy czytam dogo "z partyzanta" więc jak coś piszcie do mnie maile :) Wizytę oczywiście zrobię, jak tylko będę miała adres. [quote name='UMilki']Pani pisała do mnie z okolicy Pól Mokotowskich, w domu mają suczkę. Pani była właścicielką foxa przez 18 lat i darzy wielką sympatią tę rasę. Właśnie jest w trakcie negocjacji z rodziną. Zobaczymy co z tych faktów wyniknie.[/QUOTE] Hihi, głosuję za tym domkiem :D Ja też mieszkam przy Polach Mokotowskich - nie dość, że blisko na wizytę, to jeszcze miałabym Dropsa na oku i może spotykała na spacerach ... ;)
  22. Ufff!!! Dobrze, że Mysiunia już w bezpiecznym miejscu... Dziewczyny, szacun za szybką akcję:) Jak zawsze :)
  23. Nineczko, masz ode mnie gumtree na warszawę :) [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=207283466&Guid=128d06c3-3ad0-a20b-26f0-c4c0ffffd8a5[/url]
×
×
  • Create New...