-
Posts
14756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Andzike
-
Awa, która wróciła DO DOMU i inne minisunie ;)
Andzike replied to mshume's topic in Już w nowym domu
[quote name='Madallena']i nie szczeka![/QUOTE] Jak nie szczeka jak szczeka ??? ;) [quote name='mshume']Awa pięknie aportuje piłeczkę: przynosi w paszczy, kładzie koło nóg i [B]oczywiście szczeka[/B] dopominając się o więcej aportów :p[/QUOTE] -
No to super wieści :) Mam tylko nadzieję, że weterynarz przekona Pania do kastracji :)
-
To niesamowite jaka Mysiunia jest cały czas uśmiechnięta, mimo tego co ją spotkało :(
-
[quote name='Romka']Piękna stojące uszyska a i zaczyna dogadywać się z kiciami w domu.[/QUOTE] Super !!! :)
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Andzike replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Zuzia napisała, że dziś weźmie się za ogłoszenia Heniutka :) Mizianki dla przystojniaczka :) -
No niezły jest :D :D :D
-
[quote name='Romka']Wszystkie to mamy,juz kombinowałam jak tu znależć tam komputer![/QUOTE] Hehe, znam to ;) mnie w pracy wkurza, ze sie nie mogę zalogować, nie mam subskrycji i nie wiem co się dzieje na wątkach... Ale ile czytania mam jak do domu wróce ;)
-
Awa, która wróciła DO DOMU i inne minisunie ;)
Andzike replied to mshume's topic in Już w nowym domu
[quote name='mshume']Awa pięknie aportuje piłeczkę: przynosi w paszczy, kładzie koło nóg i oczywiście szczeka dopominając się o więcej aportów :p[/QUOTE] No proszę jaka zmyślna sunia :D -
Gustaw - szorściak słodziak - spójrz w te oczy.....Mielec. Ma dom
Andzike replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Co słychać u szorściatego pluszaczka ??? :D -
TOLEK - pies, który kupował w Kauflandzie ;-)MA DOM!!!
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Łowiczanki kupujcie "Nowego Łowicznina" i patrzcie czy jest cos o Tolusiu![/QUOTE] Ja nie łowiczanka, ale jak będziecie miały gazetkę z Tolusiem to poprosze skan na maila !!! :D -
FIZIA, teraz MAJKA - przekochane maleństwo w NOWYM DOMU
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='Andzike']Rico, co u Was i Fiziuli?:)[/QUOTE] Halo !!! Halo!!! Domagam się fotek !!! Zdecydowanie i kategorycznie !!!! :D :D :D Bo się do Was z Madalleną na poadopcyjną wybierzemy sprawdzić na własne oczy co tam u Fiziulca ;) -
Foksik - mały mieszaniec terriera za TM
Andzike replied to Paula03's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Foksiku, kiedy Ty będziesz wygrzewał kości w swoim domku??? -
RUDOLF - odnalazł swój zaprzęgu św. Mikołaja ;-)MA DOM!!
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Bo dziewczyny kojarzą się mu z miziankami, przysmakami i spacerami!! I bardzo dobrze ! :D -
[quote name='Romka']No własnie pychol uśmiechniety i biegała zkumplem z boksu Foksikiem![/QUOTE] Z takim super kumplem to każdy chcialby pobiegać :D
-
Bojka - wystraszona sunia czeka na swojego człowieka w hoteliku
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Jak patrzę na to co działo się w Krakowie zaczynam wierzyć,ze to jest możliwe![/QUOTE] Tylko serce się kraje,ze cześć tych psiaków do schroniska wróci... A Bojka musi z niego wyjść !!! I to szybciutko!!! -
KSIĘŻNICZKA SISI - W NOWYM DOMU! będzie miła kolię z brylantami!!!
Andzike replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[quote name='Awit']Zgadzam się Madallena z Tobą. Strona prawa tego miasta, to lepsza strona:-)[/QUOTE] Hmmm.... ;) a my wszystkie z lewej ;) i gościłyśmy też po lewej stronie ;) -
LEON - owczarek psi zawodowiec za TM (")
Andzike replied to Figafiga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Leonku, już niedługo !!! :) -
IRYS - starszy ONek do adopcji, odzyskał nadzieję - MA DOM!
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Irysku, nie śpij, pokaż się !!! -
TOLA odmieniona doczekała się swojego domu!!!
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Chłopaki, dawać za mną !!! :) [URL=http://img44.imageshack.us/i/tola.jpg/][IMG]http://img44.imageshack.us/img44/8265/tola.jpg[/IMG][/URL] -
Greta - łagodna, futrzana sunia tylko do kochania MA DOM
Andzike replied to Paula03's topic in Już w nowym domu
Po prostu cudna sunia !!!! :) -
[quote name='Romka']Andzike to nie na moje zdrowie!Miałam dzis dzień wolny,zeby pozałatwiac różne sprawy a poza tym wyjeżdzam na 3 dni i co robiłam...to co zawsze oczwiście!:lol:[/QUOTE] I dobrze !!! Uratowalyście kolejne psie nieszczęście !!!! Odpoczniesz na wyjezdzie ;) [SIZE=1](w przerwie między smsowaniem, dzwonieniem, wysyłaniem mmsów i sporadycznym szukaniem kompa, żeby zalogować się na dogo i poczytać co się dzieje...;) )[/SIZE]
-
[quote name='Romka'][/URL]A to jest moja Romka."Koleżanka" Andzikowej Neli.;)[/QUOTE] Romka, widziałaś tymczasową Negrę E-S??? Cofnij się jedną stronę, zakochasz się od pierwszego wejrzenia tak jak ja :D "Koleżanka" qrfa :D :D :D Czyżby na drzewie czaił się kot?? [B]EDIT: [/B]co ślepemu po oczach... jasne, że kot (Whiskas???) jest na drzewie ;)
-
Jestem :) Jak pisała mamanabank w pracy czytam dogo "z partyzanta" więc jak coś piszcie do mnie maile :) Wizytę oczywiście zrobię, jak tylko będę miała adres. [quote name='UMilki']Pani pisała do mnie z okolicy Pól Mokotowskich, w domu mają suczkę. Pani była właścicielką foxa przez 18 lat i darzy wielką sympatią tę rasę. Właśnie jest w trakcie negocjacji z rodziną. Zobaczymy co z tych faktów wyniknie.[/QUOTE] Hihi, głosuję za tym domkiem :D Ja też mieszkam przy Polach Mokotowskich - nie dość, że blisko na wizytę, to jeszcze miałabym Dropsa na oku i może spotykała na spacerach ... ;)
-
Ufff!!! Dobrze, że Mysiunia już w bezpiecznym miejscu... Dziewczyny, szacun za szybką akcję:) Jak zawsze :)
-
Nineczko, masz ode mnie gumtree na warszawę :) [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=207283466&Guid=128d06c3-3ad0-a20b-26f0-c4c0ffffd8a5[/url]