Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. Cudeńko !!!!:loveu::loveu::loveu: Ale zdjęcia to koniecznie do zmniejszenia... ;)
  2. [quote name='Marta67']hihi ładnie ładnie zamiast domku szukać to Wy w gościach? ;)[/QUOTE] Zabierając Sisi do mshume chciałyśmy pokazać księżniczkę też tamtej stronie Warszawy... ;)
  3. [quote name='Jasza']Andzike- zazdroszczę okrutnie.. My się będziemy urlopować dopiero w lipcu...:roll:[/QUOTE] My jedziemy tylko na cztery dni... Ale wystarczy, pooddychamy jodem, odpoczniemy trochę :) Zwierzaki zobaczą morze, a morze zobaczy zwierzaki ;)
  4. Łowicka mafia juz nie raz pomogla Głownu (Głownowi ???), może możecie coś poradzić gdy teraz mafia łowicka potrzebuje pomocy? :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/176533-Mysia-tragiczna-adopcja!!!-Pomocy!!!/page13[/url]
  5. [quote name='UBOCZE']Jak ją ratować???:-(:-(:-([/QUOTE] Trzeba ją stamtąd zabrać... Mogę zadeklarować 15zł stałej deklaracji... malo, kasy nie ma, skarpeta łowicka pęka od wydatków, ale trzeba ją stamtąd wydostać!!!
  6. [quote name='argusiowa']Andzike a widzisz ten sznurek który służył za obrożę? koszmar jakiś i ta dziura w budzie... biedna niunia...:([/QUOTE] Argusiowa, ja nie moge przestac o tym myśleć... Myszkę trzeba na mikropsiaki do Madalleny wstawić, zaraz wyślę wątek do mshume, ona bierze takie malizny na DT, ale teraz DT mam obstawiony Awą... Qrfa, qrfa, qrfa :(
  7. Boshe, biedna sunia... :( Brak słów :( Jak ona się cieszy na Wasz widok... Qrwa bezsilność jest straszna, jak można taką maliznę na łańcuch ... :(
  8. Zaległe ogłoszenia na gumtree warszawa dla Arraka i Rufusa :) Rufus [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=207084249&Guid=128cb9d0-1fc0-a20b-2682-3b42ffff4936[/url] Arrak [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=207084983&Guid=128cba07-da20-a20b-2722-3d02ffff4869[/url] [quote name='majuska']W razie czego to na podkarpaciu macie wizyty przedadopcyjne i pomoc w transporcie;) , oby tylko ten telefon zadzwonił....:kciuki:[/QUOTE] Jesli tylko zadzwoni telefon z Warszawy to wizyty i pomoc w transporcie też oferuję... Niech tylko zadzwoni...
  9. Melduje się u Lusi i zaraz sciągne Madallene :) Madalleeeeeena !!!! Chooo nooo!!! Mikrosunia dla Ciebie !!! Paula, wrzucisz ją na mikropsiaki ? [url]http://www.dogomania.pl/threads/176778-MIKROPSY-w-potrzebie[/url]
  10. Za 11 dni pakujemy futra do samochodu i jedziemy ... nad morze :D Leni - specjalnie dla Ciebie będę polować na Nelkę i Czapiego na plaży, żeby zrobic im takie cudne zdjęcie jak ma Łazik ;) Trochę wątpię czy uda mi sie uchwycić Rudolfa w takim pędzie...;) A wkleje Wam Łazika:) Bo boski jest, kumpel Czapiego z Brodnicy i tak jak Czapiemu trafil mu się super domek;) [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/ef0b9a2abf03c8db640372d86c42574f,14,19,0.jpg[/IMG]
  11. Leni, dla mnie to brzmi ok... Tak jak pisala Zerduszko, ktoś może wziąć psa bo ma możliwość siedzenia z nim w domu, potem się sytuacja odmienia i psiakowi jest się ciężej przyzwyczaić, że zostaje sam... Rozmawiałaś juz na temat terminu wizyty przed/a? Ja do "czerwcówki" trochę marnie stoję z czasem, ale jakoś to mogę zorganizować i odwiedzić Panią, z racji, że mam podobną sytuację bytową;) może będę mogła jej coś doradzić :)
  12. [quote name='*Monia*']Nie mogę patrzeć w te oczy, bo od razu napływają mi łzy i kombinuję :placz:. Ale nic nie mogę wykombinować, bo TZ od razu jak zobaczył moją minę powiedział stanowcze "nie" :shake: :-(.[/QUOTE] Monia, kombinuj dalej... Może się TZ złamie... Milka, tylu Twoich kumpli znalazło w maju domek, na Ciebie też przyjdzie czas...
  13. Nawet na ostatnim zdjęciu ma jeszcze przerażone spojrzenie... :( Ninusia, nie bój się...
  14. Ulaa świetne te Twoje staruszki... Ale muszą być szczęsliwe teraz... Trzymam kciuki, żeby Przełom przyniósł przełom...
  15. [quote name='Romka']Mail z tekstem i wątkiem wysłałam do redakcji.Teraz czekamy na to czy dotrzymaja słowa.[/QUOTE] Czekamy i trzymamy kciuki :)
  16. [quote name='leni356']W skarpetce Fizi zostało 24 zł. Czy wszyscy się zgadzają żeby wpłacić do skarpety kudłaczy?[/QUOTE] Ja na Fizię chyba nic nie wplacałam, więc się nie udzielam ;)
  17. [quote name='Awit']Domku nie ma to Sisi w gościach się zabawia....[/QUOTE] Jakoś sobie musi umilać czas czekając na idealny domek... ;)
  18. Do lipca to Heniutek już musi grzać dupkę w nowym domku :) Napisałam do Zuzi, kiedy możemy się spodziewać ogłoszeń, które się do tego przyczynią...;)
  19. Super wieści :) Psiaki w końcu są szczęśliwe :)
  20. [quote name='Martyna.Dź']Dziś wysłałam 58 puszek do Tarnobrzegu dla piesków (Mam 13 lat) , ale chce pomóc ile będę mogła.;) Trzymam kciuki za wszystkich co ratują ;)[/QUOTE] Super :D :D :D w młodzieży nadzieja :)
  21. [quote name='Andzike']Posłałam ukraińską szczekaczkę do kolegi, którego sąsiad szukał małej, młodej suni do adopcji. Nie wiem czy to jeszcze aktualne, ale zobaczymy ;) Dom oczywiście do gruntownego sprawdzenia :)[/QUOTE] Sąsiad kolegi przygarnął juz 2mies. sunię, którą ktoś na wsi chcial utopić ... :( Dobrze, że uratował bidę, Awka się doczeka super domku:) [quote name='E-S']Awa ma brata ... [url]http://www.dogomania.pl/threads/184855-Opole-pomocy!Trafi-do-schroniska-wyrzucony-z-poci%C4%85gu[/url][/QUOTE] Brat Awki równie cudny jak ona :) Wyobrażacie sobie dwie takie malizny śpiące razem na kanapie ? ;)
  22. [quote name='Madallena']Borowka! Zmien temat i poblagaj o wizyte przedadopcyjna![/QUOTE] Pospamowalam na mapie dogo, ale bez rezultatu...:( ale widzę, że Pan się nie odezwał, więc chyba trzeba wrócić do błagania o DT i DS...
  23. Ale super wieści !!!! Bardzo się cieszę, że Nugacik znalazł dom :) Ale się wysypało domków w maju !!! :multi::multi::multi:[SIZE=1] szkoda, że nowe psiaki trafiają do schroniska...[/SIZE]:(
  24. [quote name='zeberka4']Kto chcę szorściaczka dla siebie? :D[/QUOTE] Ja już jednego mam... Szorściaczku Azorku, gdzie Twój człowiek???
  25. [quote name='Dogo07'][COLOR=Red]Sorki za malutkiego offa ale taki parówkowy trochę bidok potrzebuje pomocy:[[/QUOTE] Jakie cudo!!! Jak Avka :)
×
×
  • Create New...