Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. :-(:-(:-( To drugie zdjęcie... :placz: Taka zrezygnowana za tymi kratami ... :(
  2. Sisi wyszalała się dziś w ogrodzie u ciotki mshume w towarzystwie Nany,Neli, Kikiego i szczekaczki Ewki :) Pewnie śpi padnięta ;) Zaliczyła też kąpiel w wybielającym szamponie i jest teraz bielutką, puchatą księżniczka :D Dobrze, że łatka się ostała ;) Mshume dawaj foty, bo ja mam jakoś mało.. :/ [URL="http://img33.imageshack.us/i/sisiop.jpg/"][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/8013/sisiop.jpg[/IMG][/URL] z tymczasowiczką mshume - Avą zwaną Ewką ;)
  3. [quote name='Malwi']mrrryyy jakie salooonyyy E-S - ile taka przyczepa ? kupie sobie na ciężkie czasy i zamieszkam w takiej nad jakimś jeziorkiem xD[/QUOTE] Przyczepa genialna !!! A Bugi mnie jak zawsze powala :)
  4. Super fotki :) Funia, czy mi się wydaje czy jemu się jeszcze sierść poprawila?
  5. [quote name='Mantis']O Mantis to już nikt nie pomyśli. Heh. A lada moment Dzień Matki :p[/QUOTE] Mantis, powiedz tylko słowo a zorganizujemy Ci jakiś merdający prezent na Dzień Matki ;)
  6. [quote name='funia']SZykujcie się bo zaraz foty .....[/QUOTE] Czekam przygotowana :D
  7. [quote name='Mantis'] Czasem się kłóciły, bywało, że ostro :roll: ale kiedy poszłam z Dafne na nasz teren spacerowy, wyraźnie szukała Fiziulca. Smutno jej.[/QUOTE] Dzień Dziecka się zbliża... ;) Kolejny prezent dla Dafne ? ;)
  8. No to otwieramy szampana !!! Zajączek w nowym domu:BIG: Mantis, a jak Dafne? Tęskni za Fiziulcem?
  9. Holly, co u Was i Waszego trójpaku? Rodzice zmiękli?
  10. [quote name='jambi_']i co? i co? są jakies wieści?[/QUOTE] Wieści są takie, że domek jest super :D :D :D Pyzunia pakuj się ;) Domek się pytał jak Pyzunia zachowuje się w stosunku do innych psów i jak znosi podróż samochodem. Ktoś wie? :)
  11. [quote name='mshume']Mnie tez sie ten mejl nie podoba... Nie podawaj dokladnego miejsca pzytuliska, tylko ze pod Łodzią.Widzę sie dzis z Maddaleną, to uradzimy,co mu odpisać .[/QUOTE] Pfff.... a ja to co ? ;)
  12. [quote name='Romka']A Bojeczka nawet noska nie wychyliła z budy,choć całe schronisko stało przy kratach boksu i szczekało![/QUOTE] Qrcze :( druga Nelka :( tzn Lola ;)
  13. Madalena, taki piękny mikroskop musi znaleźć dom !!!
  14. Nowy domek dla idealnej suni proszony o zalogowanie!!! :)
  15. Leon, kolejna sobota przed Toba, nie bój się !!!
  16. Irysku, dziś przyjdą dziewczyny i Cię pomiziają !!!
  17. Opadło mi pod biurko wszystko,ale ja nadal czekam na Akuchę i jej ostateczną decyzję....
  18. [quote name='Szarotka']Ciotka Andzike czy te ogloszenia juz poszly ?? Wlasnie wyslalam troche pw. dla Henia, jutro bede kontynuowac i jeszcze musze obskoczyc Tamarke.[/QUOTE] Ciotka Szarotka, opis i zdjęcia wysłałam,ale linków aktywacyjnych nie dostałam :( jutro przyatakuje zuzię, aczkolwiek ma teraz maturę, więc lekko dziewczyna zajęta ;)
  19. Widzisz E-S... Bugi, niby taki trudny, nieadopcyjny pies, a do testów na domki się nadaje ;) gdyby nie to, że go zostawiasz dla siebie i jesteś w łobuzie zakochana po uszy, to miałabym kolejny argument, żeby Bugi został u Ciebie ;) A tak... ;) Argumenty już zbędne ;)
  20. Azorku.... !!!! takie cudny z Ciebie psiak!!!
  21. [quote name='elinka'] Ten biały pychol jest najszczęśliwszy na świecie. To taki biały niedźwiadek. Śliczna jest ta Bianka. :fadein: Przeczytałam cały wątek i w zasadzie to tylko potwierdziły się moje przypuszczenia.[B] Natalie[/B], marzę o tym, aby moja tymczasowiczka Lilka trafiła właśnie do Ciebie. :loveu::loveu:[/QUOTE] I ja też trzymam mocno kciuki... ;)
  22. [quote name='funia']Jak on bidny popiskuje ,ze psiaki biegają w parach a on samotnie ......No to znaczy z nami ......Ale kontakt jest kontrolowany bo Skacze i dzisiaj dał mi dziubka prosto w nos ...Mam więc nadzieję ,ze grzyb i pałka już na nim nie siedzą:evil_lol:[/QUOTE] Biedny Heniutek, nie ma psiego towarzystwa.... "ludz" to nie to samo... ;)
  23. [quote name='Malwi']no genialny pomysł z tym testerem :d trzeba będzie mu na sweterku albo jakiejś kamizeli odblaskowej wyszyć "PIES PRACUJĄCY - Pierwszy Dogomaniacki Tester Domów"[/QUOTE] Heloł!!! Nelka zawsze ze mna chodzi na wizyty !!! a ze ona jest strachulec - "pies zen", więc jak na wizycie domaga się głasków lub od razu ładuje na łóżko to wiem, że domek jest perfect ;)
  24. Mantis, nie płacz, bo mi się smutno robi, a tu się cieszyć trzeba !!! Fizia idzie do kochającego ją domku!!! A kolejne Fizie czekają właśnie na Ciebie!!!
×
×
  • Create New...