Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. Buhahahahahahahha ;) To ja czekam na opis a Ty takie coś? ;) Śpieszę uzupełnić, że tez miałam okazję poznac tych ludziów i przyjrzeć się ich klamkom... 24 karaty jak nic... Nie było się do czego przyczepić, nie było... Chociaż Madallena się starała ;) Dom naprawdę idealny - ciepły, rozumiejący i przejęty... Jutro smażą Sisi naleśniki ;) Madallena, trzymaj się ... :glaszcze:
  2. No proszę, taki maly a taka zadziora :D
  3. [quote name='Dogo07']Wspaniale :multi: !!! Czy Dea już wie ?[/QUOTE] Nie wiem... Nie mam do niej telefonu, dałam znać leni :) Jak macie do Dei namiary to wyślijcie jej smsa :D
  4. [quote name='Dogo07']Puszek jest czysty. Dea pisała o innym piesku, z którym ma kłopot.[/QUOTE] Hehe :) coś nie załapalam ;) Już po wizycie :) Jestem całkowicie i zdecydowanie na TAK :D Była ze mna Madallena i ona ma takie same odczucia :) Pani bardzo miła, ciepla, zabawna, z dużym sercem do zwierząt :D (z "niemca" próbowała namówić moją Nelką na wskoczenie na kanapę;) ) Pozostaje tylko dograć kwestię transportu i Puszek będzie grzał dupinkę w super domu !!!
  5. [quote name='Paula03']Byli? I jak i jak? :)[/QUOTE] No właśnie... Jakieś wieści ? :)
  6. [quote name='olga7']Andzi-to może zapytaj też wyraznie o tę kąpiel Puszka ,bo to istotne ,chyba ,że tam jest możliwosc wygodnej kąpieli -a to nielatwa sprawa ,gdy to jakiś smar czy maz ..[/QUOTE] Ale to chcecie, żeby Pani go wykąpała u siebie? Bo nie rozumiem... Co z kastracją?
  7. Za godzinę wychodze i jadę na wizytacje domku dla Puszka. Na watku nie ma informacji, że jest wykastrowany. Czyli nie jest ? Planujecie go kastrować przed wydaniem?
  8. [quote name='Igam']:cunao::jumpie: Andzike - jesteś wielka :calus:[/QUOTE] Mua??? Wielkie to są dziewczyny, że tak szybko zareagowały na krzywdę jaka dzieje się Mysi i szybko ją stamtąd zabrały :D Ktoś co wie czy po sunię juz pojechali ?
  9. Melduje się u Szagiego :) Piękny pies ;)
  10. Florentynka, piękne fotki !!! Trzymam kciuki za jutrzejszą aukcje... :D
  11. [quote name='ryskowski']jestem szczesliwym właścicielem FIZI ( Lublin ) jest przesliczna, kochana, poznajemy się - na pewno puszcze zdjęcia[/QUOTE] Witamy na forum i czekamy na wieści o Fiziulcu :)
  12. Dzisiaj sprawdzałam domek dla Mysi na Mokotowie :D Wizyta wypadła pozytywnie:multi::multi::multi: Domek dość skromy, ale pełen miłości. Mysia będzie miała do towarzystwa piątkę dzieci, kota, królika i koszutniczki ;) Aaaa... zapomniałam o krewetkach w akwarium ;) Rąk do głaskania i serc do kochania na pewno nie zabraknie ;) Pańciostwo chcą przyjechać po Mysię już w ten weekend :D A teraz można się cieszyć !!!! :D :multi:
  13. [quote name='kora78']biedny pusiu już tyle czeka :( a wszystko sie jeszcze przeciaga :( a kiedy ta wizyta umowiona? kota sie pozniej zalatwi[/QUOTE] Wizyta umówiona na poniedziałek, ale zobaczę jak mi się dzień ułoży bo może załatwię to jutro :) EDIT: wizyta jutro po południu :) Trzymać kciuki :D
  14. Cholera :( :( :( Pan stwierdził, że jednak wolałby w pełni sprawnego kotka :( Dziewczyny, przepraszam za rozbudzenie nadziei :( Ale może są tu jakieś zdrowe kotki do adopcji???
  15. [quote name='mshume']Dorwałam się do netu u siostry ;) Mam urwanie cyckow z tym Metrem, nie dosc ze wydzwaniaja o Awe, to jeszcze jacys panowie milosne sms ślą...[/QUOTE] Miłosne smsy??? ;)
  16. [quote name='Figafiga']piękna, cudowna, młoda, szczupła, grzeczne...ehh same rewelacje i uśmiech na pyszczku[/QUOTE] Dokładnie !!! Ludzie dzwońcie !!!
  17. A ja jestem za tym, żeby trafił do Warszawy :D
  18. Trzymamy mocno i czekamy na dobre wieści... Bidna Iga, musi być przerażona :(
  19. [quote name='AgusiaP']Ja się będę cieszyc jak już Zuza zrobi ogłoszenia. Tam są jakieś straszne opóźnienia... Nooo, ale dziewczyna napewno ma z tymi ogłoszeniami kupe roboty:eviltong:[/QUOTE] Wykupiłam Nince ogłoszenia jakieś 1,5temu u Zuzi... Pojawiły się, ale póki co bez rezultatu :(
  20. [quote name='Borówka16']Aha ;) To teraz tylko transportu szukamy...[/QUOTE] Dziewczyny, Nysa nie wypaliła, czas pobłagać o transport ;)
  21. O Boshe... dopiero zajrzałam :( Iga wracaj !!!! Lepsze życie na Ciebie czeka :( Adamo... próbujcie...
  22. Cudna sesja :D ale ten brak telefonów mocno mnie dziwi:shake: Taka piękna księżniczka i co ???? Cisza ???
  23. Nie no, genialna jest...:loveu::loveu::loveu:
  24. [quote name='kinia098']Transport już będzie na bank :) Andzike- wykonasz wizytę przed adopcyjną? ;)[/QUOTE] Niestety nie - ja jestem w Warszawie, kolega z pracy, który napisał - z Poznania (znalazł ogloszenie dzięki intranetowi). Domek do całkowitego sprawdzenia, więc kogoś trzeba podesłać. Na razie nie zapeszajmy - podeśle koteczka i moze się skusi. Fridek, na którego ogłoszenie odpowiedział też miał niedowlad łapek i chlopaka to nie zraziło... Zobaczymy, trzymajcie kciuki ;)
×
×
  • Create New...