Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. Madallena, to Fibi jest świeżo po sterylce? Madallena mi nie odpisze, bo MA BANA !!!:-o:-o:-o Podobno za trollowanie i zasmiecanie wątków !!! WTF??? Ciotki, gdzie się sprawdza, kto dal bana i dlaczego??? Bo to trollowanie to przecież nieprawda !!! :Help_2: :Help_2: :Help_2: !!!!!!
  2. [quote name='Aleksandra:)'] ojj no chyba niee :) tutaj ma taką groźną minę :)[/QUOTE] Moim zdaniem tu się zamyśliła... coś jej się przypomniało... ;) [I]("cholera, jakbym wiedziała, że to się tak skończy rozwaliłabym to posłanie Nany już wcześniej!!!")[/I]
  3. Madallena, na ten uśmiech czekałaś ??? [URL="http://img153.imageshack.us/i/dscf2326dw.jpg/"][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/3803/dscf2326dw.jpg[/IMG][/URL] Sisi puszcza do Ciebie oczko - "spoko mamuśka, radzę sobie" ;) [URL="http://img294.imageshack.us/i/dscf2327i.jpg/"][IMG]http://img294.imageshack.us/img294/58/dscf2327i.jpg[/IMG][/URL] A na koniec dwa moje ulubione - gęba mi się cieszy od samego patrzenia :D [URL="http://img294.imageshack.us/i/dscf2331.jpg/"][IMG]http://img294.imageshack.us/img294/304/dscf2331.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img375.imageshack.us/i/dscf2334.jpg/"][IMG]http://img375.imageshack.us/img375/6059/dscf2334.jpg[/IMG][/URL] Sisiolec, qrde... Dopiero co nas złapali mili łowiccy policjanci jak Cię wiozłyśmy do Warszawy, a Ty teraz w TAKIM domku:loveu::loveu::loveu:
  4. Tak spi nieszczęsliwy pies ;) [URL=http://img37.imageshack.us/i/dscf2323j.jpg/][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/4708/dscf2323j.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img62.imageshack.us/i/dscf2324s.jpg/][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/9754/dscf2324s.jpg[/IMG][/URL] Chyba pomyślala o Madallenie... [URL=http://img715.imageshack.us/i/dscf2325.jpg/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/8162/dscf2325.jpg[/IMG][/URL] Ale szybko się pozbierała ;) [URL=http://img718.imageshack.us/i/dscf2328w.jpg/][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/5826/dscf2328w.jpg[/IMG][/URL]
  5. A taką dostała piękna obroże :D Godną księzniczki :D [URL=http://img707.imageshack.us/i/dscf2316a.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/4323/dscf2316a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img411.imageshack.us/i/dscf2317.jpg/][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/6536/dscf2317.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img44.imageshack.us/i/dscf2320d.jpg/][IMG]http://img44.imageshack.us/img44/6053/dscf2320d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img202.imageshack.us/i/dscf2321j.jpg/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/8211/dscf2321j.jpg[/IMG][/URL]
  6. Zdjęcia Sisi z nowego domu... Biedny nieszczęśliwy pies ;) [URL=http://img690.imageshack.us/i/dscf2315.jpg/][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/305/dscf2315.jpg[/IMG][/URL] Na łózku każą siedzieć... [URL=http://img96.imageshack.us/i/dscf2318o.jpg/][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/7339/dscf2318o.jpg[/IMG][/URL] Ani chwili spokoju, ciągle tylko głaski i mizianki... [URL=http://img709.imageshack.us/i/dscf2319z.jpg/][IMG]http://img709.imageshack.us/img709/254/dscf2319z.jpg[/IMG][/URL] Ciąąąąągle !!!! [URL=http://img517.imageshack.us/i/dscf2329.jpg/][IMG]http://img517.imageshack.us/img517/371/dscf2329.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img683.imageshack.us/i/dscf2330a.jpg/][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/2923/dscf2330a.jpg[/IMG][/URL]
  7. [quote name='Madallena']ja się pozbierać nie mogę :D:D:D:D[/QUOTE] Ja też nie... :D żywiołowość Bugiego... ;)
  8. A to wdzięczna Mysia :D
  9. [quote name='UMilki']Mam nadzieję, że wizyta w Chorzowie wypadnie pomyślnie, bo Pani jest przesympatyczna.[/QUOTE] Mocno trzymam kciuki !!! :)
  10. [quote name='Sandra222']Kochani, liczymy na Wasze wsparcie... Proszę o podpisy w petycji, ważny jest każdy głos... [URL]http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=5440[/URL][/QUOTE] Podpisalam i wysłałam do znajomych :)
  11. [quote name='evl']No pewnie tak ;) A u mnie nawet poadopcyjnej nie było... :eviltong:[/QUOTE] U mnie też nie... ;) Sama muszę jezdzić z Nelką do Łowicza, żeby ją pokazać osobom, które mi ją wyadoptowaly !!! Skandal !!! :D :D :D
  12. [quote name='Romka']Dzieci pani jeszcze nie podjęły decyzji a ona nie nalega!Ja też,pracujemy razem![/QUOTE] Jasne, niech wszystko na spokojnie przemyślą !!! :)
  13. [quote name='Romka']A może zwykła adresówka wystarczyłaby?Obróżka z adresówką![/QUOTE] Ale to koniecznie na zatrzasku, a nie na zwykla zapinana jak obroża. Ja swojemu Rudolfowi takie zrobiłam - kawałek tasiemki (najlepiej w kontrastowym kolorze - żeby od razu bylo widać, że to czyjś kocur, z wypisanym na obroży numerem telefonu, z zatrzaskiem - na wypadek gdyby kocina zaczepiła się w jakich krzaczorach, nie powiesi się, tylko obroża się rozepnie). Rudolf miał takie trzy - poki co zgubił tylko jedną ;) Nad chipem też się zastanawialam, ale od marca nie moge sie doczekać na darmowe chipowanie kotów w Warszawie, a koszt chipa -80zł, na razie mnie lekko przerasta ;) A Rudolf w obróżce wygląda tak :) [URL=http://img64.imageshack.us/i/rudiy.jpg/][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/6761/rudiy.jpg[/IMG][/URL]
  14. [quote name='niunia1']Niunia oczywiście śpi w swoim łóżeczku, zaraz obok łózka swojej Pani :-) Wieczorem, jak wrócę z pracy prześlę dowody rzeczowe w postaci fotek[/QUOTE] Super :D czekamy na fotki ;) z miseczką też ;)
  15. [quote name='Mantis'] [B]Andzike[/B], tylko Ines? :cool3: [/QUOTE] Mantis, Ty wiesz, ja wiem i wszyscy z wątku Dafne wiedzą ;) A Dafne to teraz Twój osobisty pies, którego oczywiście nadal mam przeogromną chęć poznać :D
  16. Cholera... Bugi, no... ogarnij się chłopie... Ewa, tak nieśmiało zapytam, czy Twój TZ to zorientował się, że w statusie Bugiego zaszly jakieś zmiany?
  17. Cudna psinka :) Wspaniale, że znalazla domek :)
  18. [quote name='evl']Ty to nie wiem, ja dostałam po znajomości :evil_lol:[/QUOTE] ja to chyba dlatego, że adopcje marnie staly ;)
  19. [quote name='Romka']Dziewczyny jest szansa na domek dla Lusi!Grażynka znalazła domek w Łowiczu,który szuka takiej suczki.Zgłaszam mała do lecznicy na sterylizację![/QUOTE] Wow :D :D :D Swietne wieści !!! :) A jak Grażynka znalazla domek to pewnie też super !!!
  20. [quote name='Kaja10014']Pewnie, że był :D[/QUOTE] No ba;) Jak mogłam zwątpić :D [quote name='Paula03']Rudolf, mniej ciągnął na spacerze niż ostatnio![/QUOTE] Super :) Chłopak się coraz bardziej ogarnia :)
  21. Super wieści !!! Nie mogę się doczekać zdjęc z kiciami :D
  22. [quote name='mshume']O, sunia ma na imie Fibi :) Czekam na fotki ślicznoty.[/QUOTE] Wczoraj była mała burza mózgów - Madallena odrzucala wszystkie moje propozycje imienia z szybkością błyskawicy ;) Hej Fibi !!!! Musisz poznać Nelkę !!! :D Madallena, gdzie tytuł wątku??? Może "Czarodziejka Fibi - kto wyczaruje jej domek?" (córki Madalleny twierdzą, że jest taka czarodziejka, ja tam się nie znam ;) )
  23. Cholera, jakim cudem ja dostalam psa ???? :D
  24. Tak naprawdę to jakiej on jest rasy to nieważne, przy tym jak bardzo JEST PIĘKNY !! :iloveyou:
×
×
  • Create New...