-
Posts
14756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Andzike
-
KSIĘŻNICZKA SISI - W NOWYM DOMU! będzie miła kolię z brylantami!!!
Andzike replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aleksandra:)'] ojj no chyba niee :) tutaj ma taką groźną minę :)[/QUOTE] Moim zdaniem tu się zamyśliła... coś jej się przypomniało... ;) [I]("cholera, jakbym wiedziała, że to się tak skończy rozwaliłabym to posłanie Nany już wcześniej!!!")[/I] -
KSIĘŻNICZKA SISI - W NOWYM DOMU! będzie miła kolię z brylantami!!!
Andzike replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
Madallena, na ten uśmiech czekałaś ??? [URL="http://img153.imageshack.us/i/dscf2326dw.jpg/"][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/3803/dscf2326dw.jpg[/IMG][/URL] Sisi puszcza do Ciebie oczko - "spoko mamuśka, radzę sobie" ;) [URL="http://img294.imageshack.us/i/dscf2327i.jpg/"][IMG]http://img294.imageshack.us/img294/58/dscf2327i.jpg[/IMG][/URL] A na koniec dwa moje ulubione - gęba mi się cieszy od samego patrzenia :D [URL="http://img294.imageshack.us/i/dscf2331.jpg/"][IMG]http://img294.imageshack.us/img294/304/dscf2331.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img375.imageshack.us/i/dscf2334.jpg/"][IMG]http://img375.imageshack.us/img375/6059/dscf2334.jpg[/IMG][/URL] Sisiolec, qrde... Dopiero co nas złapali mili łowiccy policjanci jak Cię wiozłyśmy do Warszawy, a Ty teraz w TAKIM domku:loveu::loveu::loveu: -
KSIĘŻNICZKA SISI - W NOWYM DOMU! będzie miła kolię z brylantami!!!
Andzike replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
Tak spi nieszczęsliwy pies ;) [URL=http://img37.imageshack.us/i/dscf2323j.jpg/][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/4708/dscf2323j.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img62.imageshack.us/i/dscf2324s.jpg/][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/9754/dscf2324s.jpg[/IMG][/URL] Chyba pomyślala o Madallenie... [URL=http://img715.imageshack.us/i/dscf2325.jpg/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/8162/dscf2325.jpg[/IMG][/URL] Ale szybko się pozbierała ;) [URL=http://img718.imageshack.us/i/dscf2328w.jpg/][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/5826/dscf2328w.jpg[/IMG][/URL] -
KSIĘŻNICZKA SISI - W NOWYM DOMU! będzie miła kolię z brylantami!!!
Andzike replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
A taką dostała piękna obroże :D Godną księzniczki :D [URL=http://img707.imageshack.us/i/dscf2316a.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/4323/dscf2316a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img411.imageshack.us/i/dscf2317.jpg/][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/6536/dscf2317.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img44.imageshack.us/i/dscf2320d.jpg/][IMG]http://img44.imageshack.us/img44/6053/dscf2320d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img202.imageshack.us/i/dscf2321j.jpg/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/8211/dscf2321j.jpg[/IMG][/URL] -
KSIĘŻNICZKA SISI - W NOWYM DOMU! będzie miła kolię z brylantami!!!
Andzike replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia Sisi z nowego domu... Biedny nieszczęśliwy pies ;) [URL=http://img690.imageshack.us/i/dscf2315.jpg/][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/305/dscf2315.jpg[/IMG][/URL] Na łózku każą siedzieć... [URL=http://img96.imageshack.us/i/dscf2318o.jpg/][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/7339/dscf2318o.jpg[/IMG][/URL] Ani chwili spokoju, ciągle tylko głaski i mizianki... [URL=http://img709.imageshack.us/i/dscf2319z.jpg/][IMG]http://img709.imageshack.us/img709/254/dscf2319z.jpg[/IMG][/URL] Ciąąąąągle !!!! [URL=http://img517.imageshack.us/i/dscf2329.jpg/][IMG]http://img517.imageshack.us/img517/371/dscf2329.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img683.imageshack.us/i/dscf2330a.jpg/][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/2923/dscf2330a.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='Madallena']ja się pozbierać nie mogę :D:D:D:D[/QUOTE] Ja też nie... :D żywiołowość Bugiego... ;)
-
A to wdzięczna Mysia :D
-
[quote name='UMilki']Mam nadzieję, że wizyta w Chorzowie wypadnie pomyślnie, bo Pani jest przesympatyczna.[/QUOTE] Mocno trzymam kciuki !!! :)
-
[quote name='Sandra222']Kochani, liczymy na Wasze wsparcie... Proszę o podpisy w petycji, ważny jest każdy głos... [URL]http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=5440[/URL][/QUOTE] Podpisalam i wysłałam do znajomych :)
-
Negra- śliczna czarna szorstkowłosa suczka! ZNALAZŁA WYMARZONY DOM!
Andzike replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
[quote name='evl']No pewnie tak ;) A u mnie nawet poadopcyjnej nie było... :eviltong:[/QUOTE] U mnie też nie... ;) Sama muszę jezdzić z Nelką do Łowicza, żeby ją pokazać osobom, które mi ją wyadoptowaly !!! Skandal !!! :D :D :D -
[quote name='Romka']Dzieci pani jeszcze nie podjęły decyzji a ona nie nalega!Ja też,pracujemy razem![/QUOTE] Jasne, niech wszystko na spokojnie przemyślą !!! :)
-
[quote name='Romka']A może zwykła adresówka wystarczyłaby?Obróżka z adresówką![/QUOTE] Ale to koniecznie na zatrzasku, a nie na zwykla zapinana jak obroża. Ja swojemu Rudolfowi takie zrobiłam - kawałek tasiemki (najlepiej w kontrastowym kolorze - żeby od razu bylo widać, że to czyjś kocur, z wypisanym na obroży numerem telefonu, z zatrzaskiem - na wypadek gdyby kocina zaczepiła się w jakich krzaczorach, nie powiesi się, tylko obroża się rozepnie). Rudolf miał takie trzy - poki co zgubił tylko jedną ;) Nad chipem też się zastanawialam, ale od marca nie moge sie doczekać na darmowe chipowanie kotów w Warszawie, a koszt chipa -80zł, na razie mnie lekko przerasta ;) A Rudolf w obróżce wygląda tak :) [URL=http://img64.imageshack.us/i/rudiy.jpg/][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/6761/rudiy.jpg[/IMG][/URL]
-
FIZIA, teraz MAJKA - przekochane maleństwo w NOWYM DOMU
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='niunia1']Niunia oczywiście śpi w swoim łóżeczku, zaraz obok łózka swojej Pani :-) Wieczorem, jak wrócę z pracy prześlę dowody rzeczowe w postaci fotek[/QUOTE] Super :D czekamy na fotki ;) z miseczką też ;) -
[quote name='Mantis'] [B]Andzike[/B], tylko Ines? :cool3: [/QUOTE] Mantis, Ty wiesz, ja wiem i wszyscy z wątku Dafne wiedzą ;) A Dafne to teraz Twój osobisty pies, którego oczywiście nadal mam przeogromną chęć poznać :D
-
Cholera... Bugi, no... ogarnij się chłopie... Ewa, tak nieśmiało zapytam, czy Twój TZ to zorientował się, że w statusie Bugiego zaszly jakieś zmiany?
-
Jestem sliczna i rasowa i zamieszkałam z pancią w Krakowie:)
Andzike replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Cudna psinka :) Wspaniale, że znalazla domek :) -
Negra- śliczna czarna szorstkowłosa suczka! ZNALAZŁA WYMARZONY DOM!
Andzike replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
[quote name='evl']Ty to nie wiem, ja dostałam po znajomości :evil_lol:[/QUOTE] ja to chyba dlatego, że adopcje marnie staly ;) -
[quote name='Romka']Dziewczyny jest szansa na domek dla Lusi!Grażynka znalazła domek w Łowiczu,który szuka takiej suczki.Zgłaszam mała do lecznicy na sterylizację![/QUOTE] Wow :D :D :D Swietne wieści !!! :) A jak Grażynka znalazla domek to pewnie też super !!!
-
RUDOLF - odnalazł swój zaprzęgu św. Mikołaja ;-)MA DOM!!
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kaja10014']Pewnie, że był :D[/QUOTE] No ba;) Jak mogłam zwątpić :D [quote name='Paula03']Rudolf, mniej ciągnął na spacerze niż ostatnio![/QUOTE] Super :) Chłopak się coraz bardziej ogarnia :) -
Super wieści !!! Nie mogę się doczekać zdjęc z kiciami :D
-
[quote name='mshume']O, sunia ma na imie Fibi :) Czekam na fotki ślicznoty.[/QUOTE] Wczoraj była mała burza mózgów - Madallena odrzucala wszystkie moje propozycje imienia z szybkością błyskawicy ;) Hej Fibi !!!! Musisz poznać Nelkę !!! :D Madallena, gdzie tytuł wątku??? Może "Czarodziejka Fibi - kto wyczaruje jej domek?" (córki Madalleny twierdzą, że jest taka czarodziejka, ja tam się nie znam ;) )
-
Negra- śliczna czarna szorstkowłosa suczka! ZNALAZŁA WYMARZONY DOM!
Andzike replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Cholera, jakim cudem ja dostalam psa ???? :D -
Tak naprawdę to jakiej on jest rasy to nieważne, przy tym jak bardzo JEST PIĘKNY !! :iloveyou: