-
Posts
14756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Andzike
-
Puszek- mały, zaniedbany, przerażony kudłacz już w NOWYM DOMKU!!!!!
Andzike replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
[quote name='olga7']Nie wiem jak inne cioteczki -ale myslę ,że ten mily domek u Andzike z jej kotem i sunią Nelą -bedzie wspanialym domem dla Puszka -a i pewnie niejednego psa ,ktory może tylko marzyć o takim szczęsliwym domu i wylegiwaniu się przy fajnej Pani oraz psiek kolezance i kocie :).[/QUOTE] Ej!!! :D ale to nie ja chce adoptować Puszka :) Ja tylko chciałam przedstawić Pani argumenty, że można pracować i mieć psa ;) Drugiego psa póki co nie przewiduje ;) Póki co, powtarzam :D -
Puszek- mały, zaniedbany, przerażony kudłacz już w NOWYM DOMKU!!!!!
Andzike replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
[quote name='zuziaM']Albo to kojczyk Mii ( a wczesniej zajmowal go Lupi ) tak dziala ... Zanim jakis psiak go zdazy zajac, to juz sie domek na horyzoncie pojawia ... Ponka, Yogi, Puszek, mala niunia z Dobrocina o ktora dzisiaj zapytalam ... A teraz czekam na informacje o jamnikowatej suni .... ciekawe, czy tez sie okaze, ze jest juz chetny domek ... Mia ... jestes czarodziejka !!!![/QUOTE] Mia tyle czasu czekała, aż w końcu doczekała się idealnego domku, więc teraz przesyła pozytywne fluidy :) -
[quote name='MaDi']Pug to nasz mopsik:lol:[/QUOTE] A dachshund to swojski jamnior ;)
-
Zrobiłam Kajtka Kajtek [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=206914569&Guid=128c6fab-5540-a20b-2665-c1e5ffff7234[/URL] I Telimenę też, ale to cholerne gumtree mi się odgraża, że to ogłoszenie jest zbyt podobne do tego, które już umieścilam... Hehe... wystarczyło zamienić początek z opisem... Jutro ogarnę Araka i Rufusa, niech gumtree nabiera cierpliwości... ;) [I][I][url]http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=206915533&Guid=128c7020-7f90-a20b-2722-3d02ffff71b2[/url][/I][/I]
-
[quote name='Florentynka']Mi pod Mozillą normalnie idzie - zaznaczyć go przez przejechanie myszą na wcisku, aż się niebieski zrobi, kopiuj, i w "edytuj sygnaturę" wklej.[/QUOTE] Ot, była blondynka... zapomnialam o zaznaczeniu na niebiesko:shake::shake::shake: Mogę zrobić gumtree na Warszawę :) Już się biorę do roboty :)
-
Puszek- mały, zaniedbany, przerażony kudłacz już w NOWYM DOMKU!!!!!
Andzike replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Jestem na wezwanie Leni :) Przed adopcją psa mocno się zastanawiałam czy to dobry pomysł - pracuję 9-17, a jeszcze dojazd, więc psiak siedziałby w domu sam ok. 9h...ale wiecie co sobie pomyślałam ? Lepiej,żeby siedział sam w [B]SWOIM[/B] domu, gdzie zawsze wróci do niego właściciel niż w zimnym schronie. Mieszkam sama, ale mam jeszcze kota, który dotrzymuje Nelce towrzystwa jak jestem w pracy;) Zdarza się, że jak mama lub brat mają wolne to zawożę do nich Nelę przed pracą, ale są to sporadyczne przypadki, a nie standard. Jeśli szykuje mi się jakieś wyjście lub wiem, że muszę zostać dłużej w pracy to wtedy też proszę rodzinę o pomoc. Ale to są wyjątki, a nie codzienność. Nelka siedzi sama w domu, ale nigdy nie zostawiam jej samej wieczorami ani w nocy. A weekendy zapewniam jej tyle atrakcji (dlugie spacery, spotkania z innymi psami, teraz jak jest cieplej to i wyjazdy na dzialki), ze w tygodniu odsypia;) Jasne,ze wolałabym siedzieć z nią w domu, ale ktoś musi na karmę zarobić ;) Nelki raczej do roboty nie wyślę ;) Na szczęście z nią nie bylo problemów związanych z niszczeniem mebli z nudów, trochę piszczala na początku, teraz już wie, że pańcia zawsze wróci. Reasumując - jeśli ktoś jest zdecydowany na psa i będzie potrafił zapewnić psu jakieś "rozrywki" w czasie gdy są razem, to te kilka godzin dziennie siedzenia psa samemu w domu nie jest problemem. Przynajmniej dla mnie nie jest :) Trzymam kciuki, żeby dla potencjalnej Pani Puszka też nie było... I powtórzę za zerduszko [quote name='zerduszko']Mi nie jest ciężko, sama radość :) Moje małe motywatorki ;) Kiedyś wracałam do domu, napychałam się zapiekankami i rozsiadałam przed TV. Teraz biorę jabłko, aparat, piłki i do lasu na 1 czy 2 h. Potem trochę domowego życia, wieczorem jakiś trening czy spacerek. Jak trzeba biorę urlop, albo do mamy wysyłam na wakacje ;)[/QUOTE] Dokładnie - posiadanie psa motywuje :D -
Florentynka, cudne są te Twoje Utopce... Cholercia, chciałam sobie wstawić ich banerek, ale coś mi nie idzie pod Mozilla:/ Help!!! Zawsze się udawało... :(
-
Awa, która wróciła DO DOMU i inne minisunie ;)
Andzike replied to mshume's topic in Już w nowym domu
Czyli chcesz nam powiedzieć, że to na widok mój i Madalleny szczekała przez cały nasz pobyt? ;) (z przerwą na kąpiel, gdzie tylko słodko mruczała) Zestresowałyśmy kurdupla? ;) -
Awa, która wróciła DO DOMU i inne minisunie ;)
Andzike replied to mshume's topic in Już w nowym domu
[quote name='mshume']Bo to nie wiejski szczek Sisi, tylko zagramaniczny, ukraiński ;)[/QUOTE] No szczek to ona ma naprawdę porządny... Ale 2h i idzie się przyzwyczaić ;) -
[quote name='leni356']To ja też zmierzę swoją kudłatą. Na razie trzęsę tyłkiem ze względu na powódź :( Ja przy Wale Miedzeszyńskim :([/QUOTE] Cholercia, właśnie przeczytalam, że mają zamknąć Wał dziś w nocy do odwołania... To się jutro będzie działo rano ... :(
-
[quote name='as_ko'][B]Andzike[/B] to wcale nie taka miniaturka ta Twoja Shiba :) Może lepiej któryś z puchatych sweterków będzie pasował? One są rozciągliwe też. [B]mshume[/B] wymierz koniecznie, może i Tobie coś wpadnie w oko.[/QUOTE] Cholera, a wydawało mi się, ze to taki kurdupelek ;) Może przy Nelce tak wygląda ;) Ten sweterek mi się też podoba ;) [url]http://img413.imageshack.us/img413/5334/dsc9373f.jpg[/url]
-
Awa, która wróciła DO DOMU i inne minisunie ;)
Andzike replied to mshume's topic in Już w nowym domu
Posłałam ukraińską szczekaczkę do kolegi, którego sąsiad szukał małej, młodej suni do adopcji. Nie wiem czy to jeszcze aktualne, ale zobaczymy ;) Dom oczywiście do gruntownego sprawdzenia :) -
[quote name='E-S'] Dobra, czarny płaszczyk aksamitny - 16 cm długości - kaptura nie liczę - średnica szyjki 11 cm, średnica "brzuszka" - pod łapkami 17 cm, długość kapturka 14 cm.[/QUOTE] Ja piórkuje... myślałam, ze Shiba to miniaturka, ale brat ją właśnie wymierzył i podobno na dlugość ma 43cm, pod łapkami 38cm, a szyjka 25cm... Wierzyć mi się nie chce, jak będę w tygodniu u mamy to sama ją wymierze... Prawie jak amstaff ;)
-
[quote name='MaDi']Jeśli cena mnie nie powali to zamawiam największe wdzianko to różowe. Wyobrażacie sobie chłopaka w typie malamuta w czymś takim? Sikam na samą myśl. Jeśli trafi do nas obiecuję foty:lol:[/QUOTE] Foty konieczne !!!! :D
-
[quote name='E-S']Andzikie, cen nie wymyśliłyśmy jeszcze. Zmierz psiaki, ja poszukam kurna, kurde no, tego centymetra i zmierzę te małe rzeczy.[/QUOTE] Shiba to malańczyk, więc ubranko "dla kurdupelka" powinno być dobre ;)
-
Swietne te ubranka :) A to różowe [B][I]"Z tej samej firmy taki sam fason jasno-różowa, rozmiar XXL dedykowana dla: akity, ONka, greyhounda, labradora retrivera, golden retrivera"[/I][/B] mnie powaliło !!! Wyobrażacie sobie ON-ka w czymś takim? Podoba mi się płaszczyk czarny aksamitny - może bym sprezentowała Shibie na Dzień Dziecka?:cool3::cool3::cool3: Jakie są ceny? :) [quote name='Malwi']a gdzie Model w tych ubrankach ? widzę go w tym różowym xD[/QUOTE] Ano właśnie... ;) Pokaż Bugiego w kubraczku :D
-
Jakie piękne, królewskie posłanko :)
-
Awa, która wróciła DO DOMU i inne minisunie ;)
Andzike replied to mshume's topic in Już w nowym domu
[quote name='Madallena']Nie wierzę! :D[/QUOTE] Ja też nie wierzę!!! Tak spokojnie, cichutko siedziała ??? Nie szczekała co chwile?? Nie wpatrywala się spojrzeniem głodzonego psa??? ;) Może ona po prostu uwielbia przysmaki z grila ;) Awa jest świetna, ma dziewczyna charakterek, przy niej wszystkie nasze futra nie mają szans ;) -
KSIĘŻNICZKA SISI - W NOWYM DOMU! będzie miła kolię z brylantami!!!
Andzike replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
Madallena, nooo!!! ;) Odpisuj na smsy, bo ja już wpadam w powodziową paranoję ;) nelka też wczoraj padła :) wyszalało się towarzystwo ;) A Ewka - cuuuudo :D Nie księżniczka, absolutnie, ale przepiękna i pocieszna... A że drze jape non-stop (szczególnie, gdy się coś je..) i fika do wiekszych psów to już pikuś... ;) A pokaże Wam Ave-Ewkę, może mnie Sisi nie pogoni ;) [URL=http://img33.imageshack.us/i/ewat.jpg/][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/807/ewat.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img23.imageshack.us/i/ewa1qm.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/7761/ewa1qm.jpg[/IMG][/URL] Niestety Ava ma ten sam problem co Sisi - nie jest fotogeniczna, na żywo jest dużo ładniejsza :) -
Cudny jest :) [URL=http://img14.imageshack.us/i/img5249x.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/1029/img5249x.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img3.imageshack.us/i/img6807g.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/2256/img6807g.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Ada_-_']Podzielcie się zdjęciami ;)[/QUOTE] Ja się moge podzielić tylko zdjęciami Tofika na spacerku ;) [URL=http://img180.imageshack.us/i/img0073j.jpg/][IMG]http://img180.imageshack.us/img180/2557/img0073j.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img13.imageshack.us/i/img0878l.jpg/][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/2490/img0878l.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img179.imageshack.us/i/img1272s.jpg/][IMG]http://img179.imageshack.us/img179/8404/img1272s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img708.imageshack.us/i/img3658e.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/2528/img3658e.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='E-S']właśnie widzę na wątkach te bernardyny i topielice Faunę i Florę ... nie wiem co robić, nawet kasy nie mam, żeby wspomóc bo chorowałam i nie zarabiałam ... :([/QUOTE] Masakra :( wszędzie tyle psich tragedii po tej powodzi... :(
-
Florentynka, dzwoni ktoś z ogłoszeń ?
-
LEON - owczarek psi zawodowiec za TM (")
Andzike replied to Figafiga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Następnym razem może będzie więcej czasu i Leonek pójdzie na spacerek !!! -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Andzike replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Heniutku, wciąż czekam na linki do ogłoszeń, ale pewnie niedługo dojdą :) Miziam przystojniaczka :)