Jump to content
Dogomania

kora78

Members
  • Posts

    26249
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kora78

  1. kamienie to hridi kocha :) pokazcie watek leny, tu jest watek heidi
  2. a u bilbusia w kojcu od dzis nowy, wieli, czarny pies i bolbo sie go lekko boi, juz nie jest taki odwazny i pierwszy do wszystkiego a drugi boksiu obrywa, ledwo trafil na kojce ogolne :(
  3. dziekuje slicznie za ogloszenia!!!! ja banerka tez nie umiem. wiem,ze robi polubek, poprosisz?
  4. marta ,usimy sie zgrac na jutrp dobrze. mam klopot z nianka,ale musze cos wymyslic. mam smycz i obroze.
  5. a czy jakikolwiek telefon byl po ukazaniu sie ogloszen?
  6. wlasnie nieeee czekam niecierpliwie,bo mnie czas goni
  7. jestem moge isc razem z marta podajcie na pm nr tel i adres, napiszcie jaka to dzielnica. i wskazowki, na co uwage zwracac i jak sie chetnie reklamowali,zeby zobaczyc, z czym ewentualnie klamia dzis nie mam glowy, zaglebie sie niebawem
  8. dzieki marta za fotki piekne te pierwsze take zilone, co? piekne pokrzywki tam wyhodowane :D wybujale porozsylam, przy czasie troche, ale chyba nie dzis zaraz cos w 1 poscie pozmeiniam i tytul
  9. [url]http://www.dogomania.pl/threads/186677-ONki-i-ONkowate-z-dolnośląskiego-schronu-kłaniają-się-dogomaniakom[/url] watek naszych wszystkich onkow
  10. nasze oneczki [url]http://www.dogomania.pl/threads/186677-ONki-i-ONkowate-z-dolnośląskiego-schronu-kłaniają-się-dogomaniakom[/url]
  11. fotki wyslalam wczpraj do marty. no to czekamy na fotki a tu watek naszych onkow,musze tam dianke dodac [url]http://www.dogomania.pl/threads/186677-ONki-i-ONkowate-z-dolnośląskiego-schronu-kłaniają-się-dogomaniakom[/url]
  12. [url]http://www.dogomania.pl/threads/186677-ONki-i-ONkowate-z-dolnośląskiego-schronu-kłaniają-się-dogomaniakom[/url] watek naszych onkowatych. kizi daj gdzies na 1 strone linka
  13. [url]http://www.dogomania.pl/threads/186677-ONki-i-ONkowate-z-dolnośląskiego-schronu-kłaniają-się-dogomaniakom[/url] oto watek naszych onkowatych, zapraszam
  14. zapraszamy do oneczkow. trzeba watek porozsylac, bo ani jedna osoba obca nie zajrzala edit moresa juz dawno dodalam do postu z agresorami, na 1 stronie. do niego foto mi nie weszlo,jak trzeba,el na teraz jest niepotrzebne, bo z moresem i tak jest lipa i nikt go nie wezmie. usun wiec info i foto moresa ze strony 2, tam gdzies go wstawialas. daj sobie tam innego psa z boksu 1 mam 3 psy, a jest ich tam 4. czwarty to carna suka, co sie tez rzuca, z bialym krawatem i cyckami duzymi, kojarzysz? a oczy ma piekne, ale nie onkowata jest, wiec nie daje jej. podaj dane psa nr 8 i kilka innych tu, co danych nie mam, lub ze znakami zapytania. poukladaj to dzis, jak mozesz. bo jakby co to jutro sprawdze w schronie,czego mi brakuje. jakich info u jakiego psa a masz fotki psow nowych z kojca brzyduli? tez sa 2 oankowate,ale niskie. kojarzysz? ja mam miejsce na 2 stronie to moge je dodac. masz ich info jakies?
  15. ale fajnie wreszcie belke zobaczyc :) ale widac, jaka ona ruchliwa, wszystkie foto w pol belki :) blood potaraj sie zrobic takie ladne pozowane fotki, jak te moje. jak ona lezy, albo siedzi. albo niech ktos trzyma lakocia, ona stoi i patrzy na lakocia, a ty foto cykaj takie do ogloszen w nowym wydaniu. bo te nie moga byc, jak pol psa jest i fajnie,ze na filmiku ja widac :) ale jak dla mnie to malo przytyla, malo widac. ale co sie dziwic, to zaledwie miesiac dopiero. tak szybko nie nadrobi... chyba,ze ma jakies problemy z przemiana materii nie mowie,ze zbrodnia, ze ty nie masz neta. ale sa teraz takie czasy, ze wsrod znajomych prawie kazdy ma teraz neta. nie zgodzisz sie,ze prawie kazdy ma neta teraz z mlodych osob?
  16. tez weszlam po tytule, by Kacedy polecic. a tujak burza,jak piorun, wszystko szybsze :) gratulacje za predkosc i trzymam kciuki za chlopaka :)
  17. ja pisalam tutaj o wycofywaniu chyba. chwilowo nie placilam zadnych deklaracji i wszedzie tam pisalam,ze odpadam teraz sytuacja jest znow inna. musze pomyslec. dam znac
  18. tak, tak trzeba dac linki do watkow. ludziom powysylac, albo niech wchodza tu na watek i szukaja i decyduja. borysus, jaka lena? daj linka, bo to inny pies, niz te 3 od czerdy? czerda jednym z 3 jest nasz miusiu staruszek malutki?
  19. teraz juz ok :) ale ja bym zaokraglala do 20, bo ze 168, jak 150 ma isc na heidi to zostaje 18, wiec zaokraglenie do 20 :) ale pamietaj,ze kizimizi przelała 150zl od dobrej duszy za pierwszy miesiac. to pominelas. no i teraz co z tym?
  20. czerda prosimy jaśniej. ja nic nie kumam z tego, co piszesz prosze podajcie daty od kiedy, do kiedy Heidi byla na hotelu. ile dni wyszlo i jaka oplata za to? byla na pewno niepelny miesiac, a zaplacone bylo za 2 z gory tak? czyli jakby dora dusza za ten miesiac zaplacila, a deklaracje jednorazowe i stale wracaja do ludzi. kazdy odbiera swoja kase albo osobiscie deklaruje, co z nia dalej, dokad ma plynac. tak wedlug mnie. ja nic nie dawalam, ale tak mi na zdrowy rozsadek sie wydaje normalnie kazda wplacajaca musi sie osobiscie wypowiedziec, co z jej kasa ma sie dziac dalej. dobrze,ze niepotrzebne te fotki byly moje z ogrodka, ktore mi wcialo, a mialy byc do ogloszen :) heidi miala juz wykupione ogloszenia na bazarku? a nie zostaly zrobione nigdy? to dajcie tam innego psa
  21. dzwonilam do schronu i misiek czeka na nas. tylko, ze marta powiedziala,ze go na dt nie bierze, no i misiek do pt czeka na transport w schronie zapewne w pt popoludniu dopiero wyjedzie z w-cha, to zajada na wczesny wieczor
  22. czytam, czytam. ale tyle tego na raz, ze sie czasem gubie pamietalam,ze jest tekst, ale nie pamietalam, jakie robione miala, a jakie nie
  23. sluchajcie. tak po przemysleniu, na pewno wiem, ze przekaze ten nr germaine, aby nie dawala tej pani zadnego boksera. mialam nadzieje, ze germaine i tak im nic nie da, na taki maly metraz, przetlumaczy,ze to za duzy pies. ja tez to tej pani mowilam. ale lepiej podam namiary do germaine, by zadnego psa nie dawala. pani mniala kontakt ze strony sos, wiec pewnie tam bedzie szukac innego
  24. dzwonila do psiego aniola, by jej weta zafundowali, a oni odmowili
×
×
  • Create New...