-
Posts
7804 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by divia_gg
-
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[QUOTE] Jak duży jest killer? wielkości owczarka czy mniejszy??[/QUOTE]Na moje oko to chyba troszke wiekszy, albo porownywalny. No ogolnie kawal psa. Taki do polowy uda moze mniej wiecej. Ciezko stwierdzic bo on sie od razu pokladal do glaskania;) Wpis z hoteliku DIF... [QUOTE][FONT=Fixedsys][COLOR=Sienna][SIZE=2] Powinny być również odpchlone, odrobaczone i zaszczepione, z wpisem do książeczki zdrowia.[/SIZE][/COLOR][/FONT][/QUOTE]Chyba narazie to niemozliwe, bo wlasnie to chcialabym wykonac w DT....A i z deklaracjami jestem w lesie i to bardzo ciemnym narazie.... -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[QUOTE] Sunia trzymaj sie juz niedługo[/QUOTE] Byloby cudownie, ale narazie jeszcze dluga droga, bo bez piniazkow sie nie da nic zrobic.... Takie czasy... -
SUNIA) grzyb,brud i plotki MA DOMEK dziękujemy
divia_gg replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Pozwole sobie na offa... Po pierwsze [B]zbieramy na kastracje[/B], mamy w tej chwili 80 zł i brakuje jeszcze mniej wiecej drugie tyle [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174814-CZARNY-WCIAE-A-CZEKA-ProszAE-o-pomoc-finans-na-kastracjAE-Szukamy-DS-LuA-ka-i-Rubi-w-DS[/URL] Druga sytuacja troche trudniejsza.[B] Szukamy chociaz DT i prosimy o deklaracje[/B] na utrzymanie malenkiej suczki z parkingu lesnego... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179382-MITZI-maA-a-sunia-z-parkingu-szukamy-DT-i-marzymy-o-DS[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/179382-MITZI-maA-a-sunia-z-parkingu-szukamy-DT-i-marzymy-o-DS/page2"] [/URL] -
Pozwole sobie na offa... Po pierwsze [B]zbieramy na kastracje[/B], mamy w tej chwili 80 zł i brakuje jeszcze mniej wiecej drugie tyle [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174814-CZARNY-WCIAE-A-CZEKA-ProszAE-o-pomoc-finans-na-kastracjAE-Szukamy-DS-LuA-ka-i-Rubi-w-DS[/URL] Druga sytuacja troche trudniejsza.[B] Szukamy chociaz DT i prosimy o deklaracje[/B] na utrzymanie malenkiej suczki z parkingu lesnego... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179382-MITZI-maA-a-sunia-z-parkingu-szukamy-DT-i-marzymy-o-DS[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/179382-MITZI-maA-a-sunia-z-parkingu-szukamy-DT-i-marzymy-o-DS/page2"] [/URL]
-
Pozwole sobie na offa... Po pierwsze [B]zbieramy na kastracje[/B], mamy w tej chwili 80 zł i brakuje jeszcze mniej wiecej drugie tyle [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174814-CZARNY-WCIAE-A-CZEKA-ProszAE-o-pomoc-finans-na-kastracjAE-Szukamy-DS-LuA-ka-i-Rubi-w-DS[/URL] Druga sytuacja troche trudniejsza.[B] Szukamy chociaz DT i prosimy o deklaracje[/B] na utrzymanie malenkiej suczki z parkingu lesnego... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179382-MITZI-maA-a-sunia-z-parkingu-szukamy-DT-i-marzymy-o-DS/page2[/URL]
-
ZARIA Pola - już w najlepszym pod słońcem DS!:D:D:D:D:D:D
divia_gg replied to Evelka's topic in Już w nowym domu
Pozwole sobie na offa... Po pierwsze [B]zbieramy na kastracje[/B], mamy w tej chwili 80 zł i brakuje jeszcze mniej wiecej drugie tyle. No i marzymy o DS... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174814-CZARNY-WCIAE-A-CZEKA-ProszAE-o-pomoc-finans-na-kastracjAE-Szukamy-DS-LuA-ka-i-Rubi-w-DS[/URL] Druga sytuacja troche trudniejsza.[B] Szukamy chociaz DT i prosimy o deklaracje[/B] na utrzymanie malenkiej suczki z parkingu lesnego... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179382-MITZI-maA-a-sunia-z-parkingu-szukamy-DT-i-marzymy-o-DS/page2[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/179382-MITZI-maA-a-sunia-z-parkingu-szukamy-DT-i-marzymy-o-DS/page2"] [/URL] -
Pozwole sobie na offa... Po pierwsze [B]zbieramy na kastracje[/B], mamy w tej chwili 80 zł i brakuje jeszcze mniej wiecej drugie tyle. No i marzymy o DS... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174814-CZARNY-WCIAE-A-CZEKA-ProszAE-o-pomoc-finans-na-kastracjAE-Szukamy-DS-LuA-ka-i-Rubi-w-DS[/URL] Druga sytuacja troche trudniejsza.[B] Szukamy chociaz DT i prosimy o deklaracje[/B] na utrzymanie malenkiej suczki z parkingu lesnego... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179382-MITZI-maA-a-sunia-z-parkingu-szukamy-DT-i-marzymy-o-DS/page2[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/179382-MITZI-maA-a-sunia-z-parkingu-szukamy-DT-i-marzymy-o-DS/page2"] [/URL]
-
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[QUOTE] Do Jaagi jedzie terierka, więc nie wiem.[/QUOTE] Aha no tak. No nic czekamy w takim razie i zobaczymy co sie wykluje;) -
Pozwole sobie na offa... Po pierwsze [B]zbieramy na kastracje[/B], mamy w tej chwili 80 zł i brakuje jeszcze mniej wiecej drugie tyle [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174814-CZARNY-WCIAE-A-CZEKA-ProszAE-o-pomoc-finans-na-kastracjAE-Szukamy-DS-LuA-ka-i-Rubi-w-DS[/URL] Druga sytuacja troche trudniejsza.[B] Szukamy chociaz DT i prosimy o deklaracje[/B] na utrzymanie malenkiej suczki z parkingu lesnego... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179382-MITZI-maA-a-sunia-z-parkingu-szukamy-DT-i-marzymy-o-DS/page2[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/179382-MITZI-maA-a-sunia-z-parkingu-szukamy-DT-i-marzymy-o-DS/page2"] [/URL]
-
Pozwole sobie na offa... Po pierwsze [B]zbieramy na kastracje[/B], mamy w tej chwili 80 zł i brakuje jeszcze mniej wiecej drugie tyle [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174814-CZARNY-WCIAE-A-CZEKA-ProszAE-o-pomoc-finans-na-kastracjAE-Szukamy-DS-LuA-ka-i-Rubi-w-DS[/URL] Druga sytuacja troche trudniejsza.[B] Szukamy chociaz DT i prosimy o deklaracje[/B] na utrzymanie malenkiej suczki z parkingu lesnego... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179382-MITZI-maA-a-sunia-z-parkingu-szukamy-DT-i-marzymy-o-DS/page2[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/179382-MITZI-maA-a-sunia-z-parkingu-szukamy-DT-i-marzymy-o-DS/page2"] [/URL]
-
Pozwole sobie na offa... Po pierwsze [B]zbieramy na kastracje[/B], mamy w tej chwili 80 zł i brakuje jeszcze mniej wiecej drugie tyle [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174814-CZARNY-WCIAE-A-CZEKA-ProszAE-o-pomoc-finans-na-kastracjAE-Szukamy-DS-LuA-ka-i-Rubi-w-DS[/URL] Druga sytuacja troche trudniejsza.[B] Szukamy chociaz DT i prosimy o deklaracje[/B] na utrzymanie malenkiej suczki z parkingu lesnego... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179382-MITZI-maA-a-sunia-z-parkingu-szukamy-DT-i-marzymy-o-DS/page2[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/179382-MITZI-maA-a-sunia-z-parkingu-szukamy-DT-i-marzymy-o-DS/page2"] [/URL]
-
TRAGEDIA!! Sunia z urwaną łapką!! JUŻ W DOMU STAŁYM! :)
divia_gg replied to eneda's topic in Już w nowym domu
Pozwole sobie na offa... Po pierwsze [B]zbieramy na kastracje[/B], mamy w tej chwili 80 zł i brakuje jeszcze mniej wiecej drugie tyle [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174814-CZARNY-WCIAE-A-CZEKA-ProszAE-o-pomoc-finans-na-kastracjAE-Szukamy-DS-LuA-ka-i-Rubi-w-DS[/URL] Druga sytuacja troche trudniejsza.[B] Szukamy chociaz DT i prosimy o deklaracje[/B] na utrzymanie malenkiej suczki z parkingu lesnego... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179382-MITZI-maA-a-sunia-z-parkingu-szukamy-DT-i-marzymy-o-DS/page2[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/../179382-MITZI-maA-a-sunia-z-parkingu-szukamy-DT-i-marzymy-o-DS/page2"] [/URL] -
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
divia_gg replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Pozwole sobie na offa... Po pierwsze [B]zbieramy na kastracje[/B], mamy w tej chwili 80 zł i brakuje jeszcze mniej wiecej drugie tyle [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174814-CZARNY-WCIAE-A-CZEKA-ProszAE-o-pomoc-finans-na-kastracjAE-Szukamy-DS-LuA-ka-i-Rubi-w-DS[/URL] Druga sytuacja troche trudniejsza.[B] Szukamy chociaz DT i prosimy o deklaracje[/B] na utrzymanie malenkiej suczki z parkingu lesnego... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179382-MITZI-maA-a-sunia-z-parkingu-szukamy-DT-i-marzymy-o-DS/page2[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/179382-MITZI-maA-a-sunia-z-parkingu-szukamy-DT-i-marzymy-o-DS/page2"] [/URL] -
Pozwole sobie na offa... Po pierwsze [B]zbieramy na kastracje[/B], mamy w tej chwili 80 zł i brakuje jeszcze mniej wiecej drugie tyle [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174814-CZARNY-WCIAE-A-CZEKA-ProszAE-o-pomoc-finans-na-kastracjAE-Szukamy-DS-LuA-ka-i-Rubi-w-DS[/URL] Druga sytuacja troche trudniejsza.[B] Szukamy chociaz DT i prosimy o deklaracje[/B] na utrzymanie malenkiej suczki z parkingu lesnego... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179382-MITZI-maA-a-sunia-z-parkingu-szukamy-DT-i-marzymy-o-DS/page2[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/179382-MITZI-maA-a-sunia-z-parkingu-szukamy-DT-i-marzymy-o-DS/page2"] [/URL]
-
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Nie wiem jak tam z pilnoscia innych gadow, ale czy w takim razie Mitzi ma szanse na Jaagi przygarniecie? Bo zmieniam wlasnie jej watek na zebrzacy o piniazki;) Chyba ze jest cos jeszcze bardziej pilnego... Bo jakos tak do Jaagi mam najwieksze zaufanie...:roll: -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Zaczynam reklamowanie watku w celach zebraczych...Moze uda sie uzbierac kwote na utrzymanie suni w DT, by potem mogla isc na DS... -
[B]Znacie jakiegos godnego polecenia weterynarza w Pulawach? Chodzi o przeprowadzenie sterylki. Bardzo prosze o namiary na jakiegos zaufanego...[/B]
-
[B]Mam pytanie i od razu przepraszam za offa[IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] Czy znacie dobra lecznice w ktorej mozna wykonac sterylke w [U]PULAWACH? [/U]Zalezy mi na dobrej i kompetentnej gdzie smialo mozna dac suczke, bez obaw.... Bardzo prosze o prv lub gg: 6304928. Z gory dzieki[IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/B]
-
[B]Mam pytanie i od razu przepraszam za offa[IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] Czy znacie dobra lecznice w ktorej mozna wykonac sterylke w [U]PULAWACH? [/U]Zalezy mi na dobrej i kompetentnej gdzie smialo mozna dac suczke, bez obaw.... Bardzo prosze o prv lub gg: 6304928. Z gory dzieki[IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/B]
-
[B]Mam pytanie i od razu przepraszam za offa[IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] Czy znacie dobra lecznice w ktorej mozna wykonac sterylke w [U]PULAWACH? [/U]Zalezy mi na dobrej i kompetentnej gdzie smialo mozna dac suczke, bez obaw.... Bardzo prosze o prv lub gg: 6304928. Z gory dzieki[IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/B]
-
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Dostalismy 50 zł od Kundelkowej Skarbonki;) -
[B]Mam pytanie i od razu przepraszam za offa[IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] Czy znacie dobra lecznice w ktorej mozna wykonac sterylke w [U]PULAWACH? [/U]Zalezy mi na dobrej i kompetentnej gdzie smialo mozna dac suczke, bez obaw.... Bardzo prosze o prv lub gg: 6304928. Z gory dzieki[IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/B]
-
Master młody łaciaty piesek w nowym cudownym domku
divia_gg replied to Ola18's topic in Już w nowym domu
[B]Mam pytanie i od razu przepraszam za offa[IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] Czy znacie dobra lecznice w ktorej mozna wykonac sterylke w [U]PULAWACH? [/U]Zalezy mi na dobrej i kompetentnej gdzie smialo mozna dac suczke, bez obaw.... Bardzo prosze o prv lub gg: 6304928. Z gory dzieki[IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/B] -
[B]Mam pytanie i od razu przepraszam za offa[IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] Czy znacie dobra lecznice w ktorej mozna wykonac sterylke w [U]PULAWACH? [/U]Zalezy mi na dobrej i kompetentnej gdzie smialo mozna dac suczke, bez obaw.... Bardzo prosze o prv lub gg: 6304928. Z gory dzieki[IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/B]
-
Nana i Cykor, nowodworskie szczenięta - już szczęśliwe w DS!
divia_gg replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
[B]Mam pytanie i od razu przepraszam za offa[IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] Czy znacie dobra lecznice w ktorej mozna wykonac sterylke w [U]PULAWACH? [/U]Zalezy mi na dobrej i kompetentnej gdzie smialo mozna dac suczke, bez obaw.... Bardzo prosze o prv lub gg: 6304928. Z gory dzieki[IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/B]