-
Posts
7804 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by divia_gg
-
[B]Mam pytanie i od razu przepraszam za offa[IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] Czy znacie dobra lecznice w ktorej mozna wykonac sterylke w [U]PULAWACH? [/U]Zalezy mi na dobrej i kompetentnej gdzie smialo mozna dac suczke, bez obaw.... Bardzo prosze o prv lub gg: 6304928. Z gory dzieki[IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/B]
-
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]Lepiej wczesniej wysterylizwać, niż ryzykować szczeniaki przy pierwszej ciecze. jesli nie mam mozliwości zajścia w ciażę, a lekarze w okolicy nie robią wczesnych zabiegów, to warto chyba przeczekać cieczkę.[/QUOTE] Tylko jest ryzyko zaciazenia, bo suczki sa na dworze...A cieczka chyba troche trwa, wiec zamknac je na te kilkanascie dni tez nie ma opcji. Kurcze sama nie wiem...Szukamy weta w Pulawach takiego lepszego coby sie nic nie probilo...A jak przed cieczka sie ciachnie to jakie ryzyko? Sorki za zasmiecanie, ale nie wiem gdzie sie zwrocic, a Wy macie juz duze doswiadczenie... -
PILNE!- znaleziony młody piękny przyjacielski rudy ON w Lublinie
divia_gg replied to outsi's topic in Już w nowym domu
[B]Mam pytanie i od razu przepraszam za offa;) Czy znacie dobra lecznice w ktorej mozna wykonac sterylke w [U]PULAWACH? [/U]Zalezy mi na dobrej i kompetentnej gdzie smialo mozna dac suczke, bez obaw.... Bardzo prosze o prv lub gg: 6304928. Z gory dzieki:)[/B] -
LILI bardzo prosi o dom!!!JUz w cudownym DS!!!
divia_gg replied to funia's topic in Już w nowym domu
[B]Mam pytanie i od razu przepraszam za offa;) Czy znacie dobra lecznice w ktorej mozna wykonac sterylke w [U]PULAWACH? [/U]Zalezy mi na dobrej i kompetentnej gdzie smialo mozna dac suczke, bez obaw.... Bardzo prosze o prv lub gg: 6304928. Z gory dzieki:) [/B] -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny prosze o rzetelne info;) Czy suke mozna sterylizowac przed pierwsza cieczka? Czy lepiej po pierwszej? Bo rozne czytam rzeczy i juz sama nie wiem... Dajcie prosze znac bo znajoma ma rozterki, a ja chce jej dac najlepsza odpowiedz:) A i czy macie kogos znajomego z okolic Lublina czy Pulaw? Bo tam bylby zabieg a chca u jakiegos narmalnego weta...Bo jeden wiejski im powiedzial, ze suka najlepiej zeby miala 1 miot a potem zastrzyki, wiec podnioslam raban i szukamy kogos bardziej "swiadomego". Kwestia przed czy po cieczce, bo nie wiem :oops: Znacie kogos stamtad? -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]Tak bardzo mi szkoda tej małej suczki z parkingu[IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG][/QUOTE] Wiem Erko mnie tez, bo ona taka malenka....Dzis rozreklamuje jej watek i moze jakies deklaracje sie uda zebrac...Narazie nie wiem co robic...;( -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[QUOTE] jak tylko bede mogla, dorzuce sie ale narazie u nas tez tyle potrzeb.... [/QUOTE] Jasne, waidomo, ze masa potzreb. Bede wdzieczna za kazda zlotowke;) -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
no tak musze zrobic, bo przesadzili.jutro podzwonie i umowie na srode:) [B]kundelkowa skarbonka daje 50 zł;) hurra!!![/B] -
[QUOTE]a to, co się działo na wątku, było jedynie bezproduktywnym biciem piany i odechciewało się w ogóle wchodzić na wątek i czytać, co się dzieje.[/QUOTE] Zgadzam sie z tym calkowice. Nie znam sie i nie wypowiadam za lub przeciw. Nie wiem jak jest dobrze dla suczki i w ogole jak powinno byc...Wiem na pewno ze dziewczyny z Kielc przezywaja sytuacje, bo jakiej decyzji by nie podjely to i tak bedzie zle. Wiem tez, ze kazdego dnia zajmuja sie na ile tylko starcza im sil by zajac sie plaga bezdomnych psow, ktorych sa cale hordy, a pomoc mozna w takich warunkach kilku. Nie jedna noc, niejeden dzien stracily by choc jednego uratowac. Pewnie duzo z was tez tak mialao, ale w świetokrzyskim to jest never ending story...Wiem tez, ze chyba nie kazdy zdaje sobie sprawe i nie ma wyobrazenia co sie dzieje w naszym wojewodztwie. Bo codzienne zgloszenia o kolejnych miotach to juz regula, nie mowiac o doroslych czesto nieadopcyjnych psiakach. Moze w innych wojewodztwach jest lepiej. Jesli tak to pomozcie w naszym wojewodztwie, transport zawsze sie jakos wykombinuje... A cala dyskusja moim zdaniem byla wyciagaiem jakich zkurzonych historii i zaśniedziałych pretensji i żali...Szkoda, ze zginal w tym pies i poczucie, ze tego typu decyzje sa najtrudniejsze....
-
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]Mialam dorzucic na Majke kolaczke, to dorzuce na Czarnego. Nr konta mam, przy najblizszej okazji zrobie przelew. [/QUOTE] Superowo. Dziekuje bardzo i niestety w tej sytuacji na cud czipowy nie ma co liczyc.... -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Mamy pierwsza wplate. Saga_86 wplacila 30 zł.:loveu: Dziekuje bardz, bardzo;) [B]I zachecam innych by wybrali tego pana jako cel pomocy.... [/B] Dodatkowo Kundelkowa Skarbonka dorzuci pare groszy,:loveu: ile okaze sie jak juz bede znala dokladna cene kastracji, a nastapi to jutro[B]. [/B] -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Basiu nie wiem dokladnie. Co prawda teraz zadzwonilam do Czterech Lap coby sie zorientowac, ale powiedzieli mi 200-220 zł a to chyba duzo. Erka moze wie lepiej, albo ewab bo one dzialaja w tej materii...Bede je nekac, moze napisza. Mam nadzieje ze w 200 ze wszytkim sie zmieszcze, a nawet licze, ze mniej. Umawialbym go na srode, bo tak mi czasowo by pasowalo... -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Kochane w zwizku z tym, ze Czarny sam zdecydowal, ze bedzie u nas na DT musze narazie wycofac oferte przetrzymania suni z parkingu chocby noc...Strasznie bym chciala, ale nie da rady...Oczywiscie dalej ja dokarmiam i deklaruje zlapanie jej, a przynajmniej proby, oraz dowiezienie suni do Kielc czy gdzies skad mialby byc transport gdzies, ale narazie tylko tyle. Chyba ze jakims cudem Czarny znajdzie dom to wtedy tak, jak najbardziej. A co do Czarnego to chialabym go ciachnac w tym tyg...Jak macie jakies pomysly na zbiorke pieniadzow to dajcie znac... -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Prosze o pomoc w uzbieraniu pieniazkow na kastracje Czarnego. Bo chyba narazie zostaje u nas na DT - sam zdecydowal, a ze nie ma dla niego plotow to sam se tez wchodzi, ale dzis nosa nie wysciubil poza nasza dzialke...Wiec narazie jest u mnie na DT. Aby stan rzeczy utrzymac i miec jakiekolwiek szanse na dom, prosze o wsparcie... -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]Wykastruj koniecznie Czarnego, jak sie da, bo to bardzo kłopotliwe[/QUOTE]Zrobilam apel na ich watku, jutro bede rekalmowac. Moze sie uzbiera. Mam jeszcze rzeczy na bazaki, wiec tez. A ile mniej wiecej placicie za kastracje? Bo ja slyszalam o cenach ok 150 zł. Znacie w Kielcach jakies upustowe lecznice dla bezdomniakow. Bo bez kastracji nie ma co marzyc o domu, a do tego on zapaldnia wszystkie suki na wsi chyba i poza nia tez. No i utrzymac go w miejscu sie nie da. Choc dzis caly dzien siedzi w tym domku i nawet nie bardzo chce wychodzic. Jedynie jak Akaj poszedl do domu to wyszedl, ale znowu nalogowo pakowal sie do samochodow, bo sprzatalismy dzis. Jak go wyganialam z nich to glupio sie usmiechl tym szczerbatym usmiechem, bo zabkow zostalo mu niewiele;) Tak jakby mowil "mnie tez zawiez do kochajacyh ludzi". A apropo Luski jeszcze to panstwo bardzo otwaci i mamy zaproszenie na ich nowe wlosci. Chyba skorzystamy, bo zawsze jestem ciekawa jak tam psiaki sobie radza w nowych domach;) PS. A myslicie ze moge uderzyc w kundelkowa skarbonke z taka prosba? Czy sa jekies watki typowo sterylizacyjni-kastracyjne? -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
No czekam na decyzje, ale nie wierzez w az takie suda. Dlatego raczej wole sie wziac za szukanie domu...Bo ciezko dla takich wiekowych psiakow...To juz chyba musi byc koneser takich typow;) -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny Luska od wczoraj w nowym domu. Mysle ze mozna ja zdjac z pierwszej strony. Z moich bezposrednich podopiecznych jest CZarny jeszcze, no i Mitzi, ale to juz inna bajka. Wklejam watek zaktualizowany, ktory zmodyfikowalam by Czarny byl na pierwszym planie..Pisalam na ich watki, ze to co wyczyna ZCarny od wczoraj mnie zdolowalo, nie sadzilam ze tak bedzie tesknil. Moze po paru dniach mu przejdzie i pewnie, tfu tfu tfu przyprowadzi sobie nowa "zone". Teraz skupiam sie na zebraniu pieniedzy na jego kastracje, bo bez tego nie ma szans na adopcje, bo on nawet wysterylizowanymi sukami sie interesuje. Dzis puszczal oko i ogon do mojej Zuzy. No i mam problem bo siedzi u mnie na podworku. Dopoki Akaj jest w domu to spoko, ale jak tylko wychodzi to zaczynaja sie przepychanki, bo moj Aka jest aspoleczny...Juz raz mieli spiecie...No i jestem w kropce, bo Czarny wyglada na zakotwiczobego w takim domku na podworku, juz sie na wersalce poklada i ani mysli stamtad isc. Ja tez nie mam serca go wyganiac, bo bidulek zostal zupelnie sam...A pamietacie moze jakims cudem Rubi co u mnie byla na DT, corka Czarnego? Ona tak fajnie przechylala glowke i stawiala uszy jak wydawalam smieszne dzwieki. Wiem po kim to ma;) Po Czarnym oczywiscie. A to dowod:) Dla przypomnienia Rubi; [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S26zJaaBWyI/AAAAAAAACDE/MX9NXWM-9Bo/s640/r6.JPG[/IMG] I Czarny: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S26xw-JfWTI/AAAAAAAACCk/Ba3qHNtJ9a0/P1080540.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S26xyBYEICI/AAAAAAAACCw/M-03ZXb3cak/P1080543.JPG[/IMG] A tak wtula sie w reke do glaskania: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S26xsdbcWjI/AAAAAAAACB8/wyyVwskYrhY/s128/P1080505.JPG[/IMG] I Luska w nowym domu: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S26xm5yQL-I/AAAAAAAACB0/9zqMavOSuAQ/P1080465.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S26xnUpgtDI/AAAAAAAACB4/y_f5kMz_PV8/P1080467.JPG[/IMG] A to zaktualizowany watek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174814-CZARNY-WCIAE-A-CZEKA-ProszAE-o-pomoc-finans-na-kastracjAE-Szukamy-DS-LuA-ka-i-Rubi-w-DS?p=13618773#post13618773[/URL] -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Zaktualizowalam temat poswiecajac go prawie tylko Czranemu. Bede tu informowac o Lusce i Rubi, natomiast chcialabym glownie teraz skupic sie na Czarnym... Co do Luski to zapomnialam napisac, ze wczoraj nowy pan dzwonil podekscytowany bo Luska sama weszla do domu. I ze wyplula kawalek poledwicy wolowej!!ale chyba ze stresu, bo zaraz potem wciagnela. Dzis ja z kolei dzwonilam z prosba o rozwazenie adopcji rowniez CZarnego. Panstwo maja sie zastanowic, natomiast je nie bede ich namawiac, bo to musi byc ich decyzja. Natomiast Luska spedzila noc w domu, ale w ciagu dnia woli byc na zawnatrz. Narazie jest nieufna i boi sie dzwiekow, np przeszkadzaj jej telewizor. Do domu mimo mozliwosci narazie sie ie garnie. Natomiast pani stwierdzila, ze jak na noc nie bedzie chciala wejsci to chyba bedzie ja musiala wciagnac na sile;) bo przeciez jej bedzie zimno. Wydaje sie byc wiec wszystkow porzadku...I oby tak zostalo;) Wklejam 3 zdjecia z wczorajszego przekazania psa;) Tylko 3 i to bez rewelacji, ale juz nam sie spieszylo, bo mielismy okreslony czas. A do tego zlapalismy gume, wiec musielismy szukac wulkanizacji i ponad 1,5 h wyjezdzalismy z Krakowa..Wiec wczoraj z Krakowa wracalismy ok 4 h i to nie do samych Kielc, bo bylismy na urodzinach tak mniej wiecej 2/3 drogi do Kielc!!!Wiec wczoraj bylo wesolo... [CENTER][IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S26xmdIVp9I/AAAAAAAACBw/xRXVVHxrtgs/P1080464.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S26xnUpgtDI/AAAAAAAACB4/y_f5kMz_PV8/P1080467.JPG[/IMG] [/CENTER] Czy te oczy moga klamac:) [CENTER][IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S26xm5yQL-I/AAAAAAAACB0/9zqMavOSuAQ/P1080465.JPG[/IMG] [/CENTER] A teraz mniej przyjemna rzecz... [CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=5][COLOR=DarkRed][B]Zwracam sie z prosba o wsparcie finansowe na kastracje Czarnego, bo bez tego nie ma naet co marzyc o DS... :roll: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][LEFT][FONT=Times New Roman][SIZE=5][COLOR=Black][B][SIZE=3]Jesli macie jakies pomysly to prosze o propozycje, bo to moj pierwszy apel o wsparcie...I prosze w miare mozliwosci o reklame watku....[/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT];) [/LEFT] [/CENTER] -
U mnie Moli ma allegro.
-
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Narazie sa w Krakowie, bo koncza dom. A dom w okolicach Brzeska nowego czy jakos tak. Ogolnie w kierunku Tarnowa chyba. Co do czarbego to zmienie tytul, bo to co on wyczynia to szok..... Wczoraj jak wrocilismy wital sie ze mna tak jak nigdy popiskujac i merdajac ogonem!!!! jak jeszcze nigdy....Wskakiwal do samochodu nie nie chcial wyjsc - i to nie ten co byla Luska wieziona. Weszlam na chwile do sutereny i stamtad tez nie chcial wyjsc....Weszlam do domu to drapal i piszczal. A nie moge go nauczyc wchodzic bo nie moze u mnie zostac...Wczoraj moj Akaj juz zaczynal mu pokazywac kto tu rzadzi. Czarnu nie jest w ogole agresywny jedynie delikatnie powarkiwal ze starchu...DZis tez lata biedny i szuka....Jak mnie zobaczyl to znow helikopter ogonowy i piszczenie... Zapytam tych panstwa, a jak nie to trzeba bedzie sie sprezyc i szukac DS...Dlatego zmienie tytul na prosbe o wsparcie na kastracje go, bo bez tego nie ma o czym gadac.... A znacie moze jakies fundacje czy osoby ktore zajmuja sie takimi starszymi psiakami? On ma ok 9 lat.... -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Powiem dzis krotko i zwiezle - Luska zostala Krakuska, a niebawem z panstwem przenosic sie bedzie pod Krakow. Ogolnie wydaje sie zbyt idealnie, az boje sie obudzic. Jest jedynym zwierzakiem, nastepczynia po kilkunastoletniej pudelce. Lusia od razu zostala zaproszona do domu, gzie w wchodzila z pewna obawa, ale jak weszla to od razu strzelila drzemke na dywanie. Dziwne bo panstwo od razu jej do gustu przypadli i jadla im z reki i dawala ze soba zrobic wszystko. Nawet mi bylo przykro, bo jak odjezdzalismy to chwile na nas teknie popatrzyla, po czym smailo ruszyla za swoimi nowymi wlascicielami. To narazie tak pokrotce - jutro wstawie fotke z nowego domu. Ale powiem tylko narazie tyle, ze zapytam jeszcze panstwa czy nie chca Czarnego, bo to co dzis wyczynial jak przyjechalismy to przeszlo moje najsmielsze oczekiwania. Nie moglam sie powstrzymac od placzu. ALe szczegoly opisze jutro... -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Zminilam narazie tak na szybko, jutro wygladze, bo nie wiem czy gdzies jeszcze nie wpomnialam ze mysza ma DT. ALe to juz jutro na spokojnie;) Jeszcze co do agresywnosci to tak jak dziewczyny pisaly - jest z innym psiakiem juz dluzszy czas, poza tym moze warczec ze strachu i z obawy ze ktos jej moze zabrac jedzenie. Ale az tak jej nie znam, bo warunki do zawarcia blizszej znajomosci marne;( -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]Divia, mam złe wieści [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG]. Wafelek dziś wraca, czyli sunia nie może przyjechać. Nigdy nie spodziewałabym się zwrotu od tych ludzi, a jednak [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/shake.gif[/IMG]. Miesiąc się zastanawiali, a jedna uwaga p. doktor zmieniła ich plany i nastawienie. Zmień tytuł, skoro jest już wątek. Może kogoś wzruszy i się nad nią ulituje. Tak głupio, była krok od bezpieczeństwa i dalej nic. [/QUOTE] No nic. I tak duzo z Twojej strony. Nie martw sie, cos wymyslimy;) Jutro zaktualizuje watek, bo dzis w przerwie od stolu ukradkiem pisze. ;) -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Ma zrobiona "bude", ale taka zupenie prowizoryczna ze styropianu i wylozona sloma. Nie moge tam za bardzo nic wiekszego postwic, bo one spa na prywatnym terenie. I tak, zeby postwic tamta niby bude przechodzilam przez plot.... A co do dzikuska to jest rzeczywisce, ale jest bardzo dziki i ucieka jak tylko sie pojawie i cos powiem. Przynajmniej zjada jedzenie... -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na watek suczki z parkingu - MITZI [URL="http://www.dogomania.pl/../179382-MITZI-maA-a-sunia-z-parkingu-ma-juA-DT-szukamy-trans-i-pieniAE-dzy-na-utrzymanie-I-DS"][/URL][URL]http://www.dogomania.pl/threads/179382-MITZI-maA-a-sunia-z-parkingu-ma-juA-DT-szukamy-trans-i-pieniAE-dzy-na-utrzymanie-I-DS[/URL] Mag.do mozesz umiescic link pod zdjecami na pierwszej? Z gory dzieki:)