-
Posts
7804 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by divia_gg
-
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
No i jak pisalam noc przebiegla super. Jakby psa w domu nie bylo. Spi sobie w jednym miejscu zawiniety w klebuszek. A poranne gaskanie wprost uwielbia. Dzis to az sie wyciagal caly zeby sie jak najbardziej wtulic :loveu: Nawet tak bardzo juz nie wylizuje rany. Moze zrozumial ze tak juz nic nie ma :evil_lol: -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Koniecznie, bo jak sie dzis jej nie zlapie to lipa z cala akcja...Tfu tfu tfu.Bo na jutro jak wszystko z nia bedzie ok jest transport do Jaagi. I juz jutro maglaby grzac ten szczwany tyleczek w ciepelku z pelna miska....Ale ona po prostu tego jeszcze nie wie;) Co do jedzenia to wlasnie tak, ze wezmie z reki nawet chetnie, ale oczka naokolo chodza i czuwaja i jak tylko druga reka sie lekko ruszy to jest wsteczny i znow dystans... Ale Eweilnka potwierdzi ze charakterna suczka. Oczywiscie nas wczoraj opieprzala szczekaniem. Innym tez sie oberwalo. Rzadzicielka mala... -
ALe on jest slodziutki. Na zdjeciach taki smutasek i troche inny jednak niz "w ruchu". Slodziak, a jaki grzeczny...Tylko foni w pracy nie mam, wiec tylko patrzalam na mowe ciala;) Ale superowy chopak. Oby sie udalo...
-
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[QUOTE] Mam teraz u siebie bardzi podobną sunię, Pysię z bannerka.........[/QUOTE] Klonik prawie...To zdecydowanie ten sam typ;) -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
hmmm....rzeczywiscie cos w tym jest. Wiekowo na pewno nie rodzenstwo, ale moze syn...Czarny ma tyle dzieciow, swoich klonow, ze nie zdziwilabym sie ze i Mozart moglby byc jakos spowinowacony... No i zeby bylo ciekawiej dzis jak przegladalam psy zaginione taki oto Owsik mi sie rzucil w oczy..Tez taki bardzo podobny...Hmm a ja sie doszukuje w Czarnym oryginalnosci...No ale co jak co, zaden sie nie usmiecha tak jak on...A co do usmiechu chlopak ogolnie nie ma kamienia duzo, ale ma polamane zabki mocno. I nawet kiel dolny ulamany... [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images35.fotosik.pl/103/1b05f3544fd56cbbmed.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images36.fotosik.pl/135/d60ba2f42a02641bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images48.fotosik.pl/248/b40d176b505090b0med.jpg[/IMG][/URL] Tez w tym klimacie. No a poza tym Czarny juz spi. Troszke wyl po poludniu, ale teraz spi grzecznie zawiniety w klebuszek. Wiecie co nie spodziewalam sie ze ona taki grzeczny bedzie w domu i naprawde bez zadnego szkolenia czy kierowania. On po protu TO ma...Wczoraj cala noc gdzecznie przespal i dzis tez sie tak zapowiada. Ogolnie chlop jakby nie mial zadnego zabiegu robionego. Juz lata po dworze, ogon do gory. Super... -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
No wlasnie nie...Ale jeszcze mysle i rozwazam...Moze sie cos wymysli. Ale ona jest taka predziutka i malenka, ze hej...Cwaniara mala;) -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Powiem szczerze ze chopl ma sie az za dobrze....Lata juz dzis jakby nigdy nic, merda i zjadl sporo. Dzis wyjelam mu wenflon, troszke chlopak piszczal, ale jak sie siersc z reki wyrywa to tak jest. Krew troszke kapnela, ale zaraz przestala. Czyli w sumie czekamy na zdjecie szwow. On jest nie do zdarcia po prostu...Zycie go zachartowalo jednak. -
Jutro zrobie mu komplet. A macie jakiegos gotowca tekstowego. Bo mozna nieco mienic te pierwsze wpisy, bo to przeciez inny pies jest. No ale poza tym andzia niezla mu "reklame" zrobilas...;) [QUOTE]- do psiaków różnie (z obserwacji dt) - ale myślę, że kastracją pewne rzeczy się wyeliminuje - koty...goni[IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] - na spacerach - ciagnie jak parowóz (no ale co się dziwić, po życiu spędzonym na uwięzi wszystko jest nowe i ciekawe[IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_wink.gif[/IMG]) - jedna odleżynka zarośnięta całkowicie, druga ładnie zasklepiona ale różowa...podejrzewam, że zblednie, ale nie zarośnie calkowicie - no i ostatnie spostrzeżenie...nie ma ząbków u góry i na dole - tych pomiędzy klami brak (kamienie z głodu żarł czy cuś? nawet starsze psy mają zęby...a on jak babcia - dziąselka) [/QUOTE] Hmmm, to juz naprawde koneser musi byc;)
-
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
No dokladnie...Ale jutro zmienimy nieco metode...Generalnie tak jak Ewelinka pisze sniegu w pewnych miejscach po uda...Ale przynajmniej jestesmy pewne ze sunia napasiona jest...Dobrze, ze dzis nie jest az tak zimno. No nic trzymac kciuki za jutrzejsza akcje. -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Emocje rosna, niebawem akcja...Kciukac ciagle i nieprzerwanie... -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Czarny ogloszony tu: [I] [URL]http://www.drobne.centrumofert.pl/index.php[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/index.php[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/[/URL] [URL]http://krakow.gumtree.pl/[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/[/URL] [URL]http://ogloszenia.yellowpages.pl/[/URL] [URL]http://www.e-zwierzak.pl/[/URL] [URL]http://www.olx.pl/[/URL] [URL]http://katowice.gablota.com/[/URL] [URL]http://www.rozglos.net/index.php[/URL] [URL]http://aukcjezwierzat.pl/[/URL] [URL]http://kokosy.pl/[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/[/URL] [URL]http://www.mammisia.pl/[/URL] [URL]http://www.krakusik.pl/[/URL] [URL]http://petsy.pl/[/URL] [URL]http://www.ojej.pl/[/URL] [URL]http://krakow.szerlok.pl/[/URL] [URL]http://krakow.cwirek.pl/[/URL] [URL]http://owi.pl/[/URL] [URL]http://www.oglosze.pl/[/URL] [/I][B]Jakby ktos chcial go gdzies wrzucic to bardzo prosze. Wszytsko co niezbedne jest w pierwszym poscie: tekst i zdjecia. Bardzo prosze umieszczajcie go gdzie sie da;)[/B] -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Saba i Czarny ogloszone;) [B]Oczywiscie bez swistaka i cafeanimal[/B] - nie wiem, po prostu mnie nie lubia te strony. Bardzo prosze wrzuccie tam psotfory. Zdjecia Czarnego i tekst sa w pierwszym poscie jego watku: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174814-CZARNY-WCIAE-A-CZEKA-ProszAE-o-pomoc-w-ogA-aszaniu-Szukamy-DS[/URL] -
[QUOTE]kastrowala Czarusia od Divi [/QUOTE]andziu no ja Cie prosze;) Czarnego, a nie Czarusia;) Ale wybaczam to pewnie z emocji...Albo pomylki wetki;) Ja tez kciukam mocno. A poza tym bazarek z Twoich fantow jeszcze trwa...Na pewni z jakies 150 zł bedzie...Ale jak by sie udalo uzbierac to pewnie na inna bide by poszlo. A moze rzeczywiscie sprobujesz uderzyc do tej skarbonki na sterylki?
-
[QUOTE] no i...chyba mamy domek dla suni[IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] zamieszkałaby w domku z ogrodem i 2 dzieci[IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] w związku z tym jutro zawożę ją na sterylkę[IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_razz.gif[/IMG] a państwo odebraliby sunię w niedzielę[IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] [/QUOTE] Wow, tempo expresowe;) A gdzie dziewczyna by pojechala? Tak tylko rozeznawczo pytam:)
-
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
No tak chyba zrobie. Ale kurcze pogoda nam nie sprzyja dzis. Cholerny snieg pada jak zglupialy....:mad: -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
No tak chyba zrobie. Ale kurcze pogoda nam nie sprzyja dzis. Cholerny snieg pada jak zglupialy.... -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Niestety nie wiem, ja zawsze Kashdog męczę. Ja tylko wiem jak sie wstawia;) -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
No a nam tu taki snieg pada duzy i obfity...Jakby nie mogl poczakac pieron jeden... -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Nocka minela bez problemow, grzecznie przespal zawieniety w klebuszek. Zadnych piskow czy drapania w dzrwi. Dzis juz w pelni jest wybudzony i juz jakby nic mu sie nie robilo. Zobaczymy potem jak apetyt. Ale mysle ze bedzie wilczy:) -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[QUOTE] Poznałas Sabę, chyba nie.[/QUOTE] Poznalam chyba przy okazji brania tej rudej kotki dla kolezanki. Ta baba gdzies w okolicach reala mieszka? Jak tak to na pewno. Pani H..s;) Ale moze mi sie cos wysawalo. Czyli pisze ze szukamy tez DT. -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Zmienie moze w takim razie tresc ze szukamy chocby DT, czy nie. I czy pisac ze babsztyl ja bije? Kurcze a taka fajna sunka, jako jedna z nielicznych akurat ja poznalam, taka przylepa. Jutro ja oglosze na swiezo gdzie sie da. Musze tylko wiedziec czy tez pisac o sytuacji...Czy moze lepiej nie...