Jump to content
Dogomania

divia_gg

Members
  • Posts

    7804
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by divia_gg

  1. [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Jagi ma komplet ogloszen [URL]http://www.swistak.pl/[/URL] [URL]http://www.drobne.centrumofert.pl/index.php[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/index.php[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/[/URL] [URL]http://krakow.gumtree.pl/[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/[/URL] [URL]http://ogloszenia.yellowpages.pl/[/URL] [URL]http://www.e-zwierzak.pl/[/URL] [URL]http://www.olx.pl/[/URL] [URL]http://katowice.gablota.com/[/URL] [URL]http://www.rozglos.net/index.php[/URL] [URL]http://www.twojeanonse.com/[/URL] [URL]http://kokosy.pl/[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/[/URL] [URL]http://www.mammisia.pl/[/URL] [URL]http://www.krakusik.pl/[/URL] [URL]http://petsy.pl/[/URL] [URL]http://www.ojej.pl/[/URL] [URL]http://www.psiamania.pl/default.aspx[/URL] [URL]http://krakow.szerlok.pl/[/URL] [URL]http://krakow.cwirek.pl/[/URL] [URL]http://owi.pl/[/URL] [URL]http://www.oglosze.pl/[/URL] plus kilka innych typy warsza, czy olx mazowieckie, malopolskie, lodzkie, swietokrzyskie, dolnoslaskie i ogolneoraz inne jakie znalazlam;) [COLOR=Red][B] Jakby ktos mogl na swistaka go wrzucic i na cafe animal, bo te strony mnie w ogole nie sluchaja;) [COLOR=Black]A z cafe chyba Groszek poszedl wiec warto;)[/COLOR][/B][/COLOR] Z takim tekstem go oglaszalam: [/SIZE][/FONT] [I][FONT=&quot]Jagi - jagdterrier mix – idealny, młody, bezproblemowy szuka domu[/FONT][FONT=&quot] Jagi jest psem w typie Jagdterriera. Jest psem młodym około 1,5 do 2 lat, waży ok. 15 kg i mierzy 51 cm. Trafił do domu tymczasowego z podkieleckiej wsi. Chwilowo jest bezpieczny, ale szukamy mu prawdziwego jedynego domu. Jagi jest psem wyjątkowym. A wyjątkowość ta polega na woli przetrwania. I nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, …że Jagi miał problemy z tylnymi nóżkami – weterynarz stwierdził, że najprawdopodobniej były wynikiem powikłania po nosówce, ale także przyczynić do tego mogło się również potrącenie psiaka. Faktem jest, że prawie niezauważalny już tik, polegający na podrygiwaniu tylnej części ciała, czy lekko podwijająca się jedna stopka, ale nie zawsze nie mu być normalnym psem, który lubi pieszczoty, obecność człowieka i przebywanie w bezpiecznym miejscu.[/FONT][/I] [I][FONT=&quot]Mimo swojej drobnej wady Jagi potrafił się bardzo dobrze przystosować do trudnych warunków i mimo tej niepełnosprawności przetrwał. Nie mówiąc już o warunkach domowych, do których przywykł w błyskawicznym tempie.[/FONT][FONT=&quot] [B]Jaki jest Jagi? Do jakiego domu można go polecić? [/B]To krótko mówiąc pies idealny. Łagodny, grzeczny, spokojny, wiecznie pogodny i zadowolony. Nie ma konfliktów z innymi psami, jest przychylny suniom i kotkom, Czujny, lubiący przestrzeń, znakomicie odnalazłby się w domu z ogrodem, gdzie miałby szansę na wybieganie się, które wprost uwielbia. W pomieszczeniu [U]zachowuje czystość, niczego nie niszczy, nie jest wybredny żywieniowo[/U]. Jagi mimo swojej ułomności nie wymaga większej opieki niż zdrowy pies. Jest to schorzenie niewyleczalne, jak orzekł weterynarz – neurolog, z którym trzeba się pogodzić i traktować go jak każdego innego psa. Jagi jest wykastrowany, zaszczepiony i odrobaczony.[/FONT][/I] [I][FONT=&quot] [B][COLOR=green]Kontakt w sprawie przygarnięcia psiaka:[/COLOR][/B] [B](32) 3533128[/B] [B]660 124 623 [/B] [EMAIL="[email protected]"][B][email protected][/B][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][B][email protected][/B][/EMAIL][/FONT][/I] [I][FONT=&quot] [/FONT][/I] [I][FONT=&quot]Pies przebywa w domu tymczasowym w Katowicach, ale w miarę możliwości istnieje szansa dowiezienia psa do innego miasta w Polsce. [/FONT][FONT=&quot][/FONT][/I] [FONT=&quot][I]Pies zostanie wydany z umową adopcyjną.[/I][/FONT] [FONT=&quot] [/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]Jeśli cos jest nie tak to krzyczcie to poedytuje i najwyzej zrobie kilka nowych;)[/B][/SIZE][/FONT]
  2. [quote name='Jaaga']Ewab, aż weszłam w banerek Emilii. Masz racje, na pierwszy rzut oka można skojarzyć z Tobą. Emilia powinna dodać w nawiasie "nie mylić z ewab" :eviltong:.[/QUOTE] Powiem szczerze, ze pierwsze skojarzenie bylo....Antyreklama jak nic.....
  3. [B]Zapraszam na bazarki na kieleckie psotworki.[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179200-Psowe-rzeczy-na-kieleckie-psiaki-Do-22-02-2010-Zapraszam-OTWARTE[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179198-PiAE-kne-RA-A-NOA-CI-na-kielecki*****-Do-22-02-2010-ZAPRASZAM-OTWARTE[/URL]
  4. [B]Zapraszam na bazarki na kieleckie psotworki.[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179200-Psowe-rzeczy-na-kieleckie-psiaki-Do-22-02-2010-Zapraszam-OTWARTE[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179198-PiAE-kne-RA-A-NOA-CI-na-kielecki*****-Do-22-02-2010-ZAPRASZAM-OTWARTE[/URL]
  5. [B]Zapraszam na bazarki na kieleckie psotworki.[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179200-Psowe-rzeczy-na-kieleckie-psiaki-Do-22-02-2010-Zapraszam-OTWARTE[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179198-PiAE-kne-RA-A-NOA-CI-na-kielecki*****-Do-22-02-2010-ZAPRASZAM-OTWARTE[/URL]
  6. [B]Zapraszam na bazarki na kieleckie psotworki.[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179200-Psowe-rzeczy-na-kieleckie-psiaki-Do-22-02-2010-Zapraszam-OTWARTE[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179198-PiAE-kne-RA-A-NOA-CI-na-kielecki*****-Do-22-02-2010-ZAPRASZAM-OTWARTE[/URL]
  7. [B]Zapraszam na bazarki na kieleckie psotworki.[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179200-Psowe-rzeczy-na-kieleckie-psiaki-Do-22-02-2010-Zapraszam-OTWARTE[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179198-PiAE-kne-RA-A-NOA-CI-na-kielecki*****-Do-22-02-2010-ZAPRASZAM-OTWARTE[/URL]
  8. [B]Zapraszam na bazarki na kieleckie psotworki.[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179200-Psowe-rzeczy-na-kieleckie-psiaki-Do-22-02-2010-Zapraszam-OTWARTE[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179198-PiAE-kne-RA-A-NOA-CI-na-kielecki*****-Do-22-02-2010-ZAPRASZAM-OTWARTE[/URL]
  9. [B]Zapraszam na bazarki na kieleckie psotworki.[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179200-Psowe-rzeczy-na-kieleckie-psiaki-Do-22-02-2010-Zapraszam-OTWARTE[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179198-PiAE-kne-RA-A-NOA-CI-na-kielecki*****-Do-22-02-2010-ZAPRASZAM-OTWARTE[/URL]
  10. [B]Zapraszam na bazarki na kieleckie psotworki.[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179200-Psowe-rzeczy-na-kieleckie-psiaki-Do-22-02-2010-Zapraszam-OTWARTE[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179198-PiAE-kne-RA-A-NOA-CI-na-kielecki*****-Do-22-02-2010-ZAPRASZAM-OTWARTE[/URL]
  11. [B]Zapraszam na bazarki na kieleckie psotworki.[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179200-Psowe-rzeczy-na-kieleckie-psiaki-Do-22-02-2010-Zapraszam-OTWARTE[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179198-PiAE-kne-RA-A-NOA-CI-na-kielecki*****-Do-22-02-2010-ZAPRASZAM-OTWARTE[/URL]
  12. [B]Zapraszam na bazarki na kieleckie psotworki.[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179200-Psowe-rzeczy-na-kieleckie-psiaki-Do-22-02-2010-Zapraszam-OTWARTE[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179198-PiAE-kne-RA-A-NOA-CI-na-kielecki*****-Do-22-02-2010-ZAPRASZAM-OTWARTE[/URL]
  13. [URL="http://www.dogomania.pl/179200-Psowe-rzeczy-na-kieleckie-psiaki-Do-22-02-2010-Zapraszam-OTWARTE"][B]Zapraszam na bazarki na kieleckie psotworki.[/B] [/URL][URL]http://www.dogomania.pl/threads/179200-Psowe-rzeczy-na-kieleckie-psiaki-Do-22-02-2010-Zapraszam-OTWARTE[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179198-PiAE-kne-RA-A-NOA-CI-na-kielecki*****-Do-22-02-2010-ZAPRASZAM-OTWARTE[/URL]
  14. [B]Zapraszam na bazarki na kieleckie psotworki.[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179200-Psowe-rzeczy-na-kieleckie-psiaki-Do-22-02-2010-Zapraszam-OTWARTE[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179198-PiAE-kne-RA-A-NOA-CI-na-kielecki*****-Do-22-02-2010-ZAPRASZAM-OTWARTE[/URL]
  15. [U]OOO dubel :mad:[/U][URL="http://www.dogomania.pl/threads/179198-PiAE-kne-RA-A-NOA-CI-na-kielecki*****-Do-22-02-2010-ZAPRASZAM-OTWARTE"][/URL]
  16. [B]Zapraszam na bazarki na kieleckie psotworki.[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/179198-PiAE-kne-RA-A-NOA-CI-na-kielecki*****-Do-22-02-2010-ZAPRASZAM-OTWARTE"]http://www.dogomania.pl/threads/179198-PiAE-kne-RA-A-NOA-CI-na-kielecki*****-Do-22-02-2010-ZAPRASZAM-OTWARTE[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/179200-Psowe-rzeczy-na-kieleckie-psiaki-Do-22-02-2010-Zapraszam-OTWARTE"]http://www.dogomania.pl/threads/179200-Psowe-rzeczy-na-kieleckie-psiaki-Do-22-02-2010-Zapraszam-OTWARTE[/URL]
  17. [B]Zapraszam na bazarki na kieleckie psotworki.[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179200-Psowe-rzeczy-na-kieleckie-psiaki-Do-22-02-2010-Zapraszam-OTWARTE[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179198-PiAE-kne-RA-A-NOA-CI-na-kielecki*****-Do-22-02-2010-ZAPRASZAM-OTWARTE[/URL]
  18. [B]Zapraszam na bazarki na kieleckie psotworki.[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179200-Psowe-rzeczy-na-kieleckie-psiaki-Do-22-02-2010-Zapraszam-OTWARTE[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179198-PiAE-kne-RA-A-NOA-CI-na-kielecki*****-Do-22-02-2010-ZAPRASZAM-OTWARTE[/URL]
  19. [B]Zapraszam na bazarki na kieleckie psotworki.[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179200-Psowe-rzeczy-na-kieleckie-psiaki-Do-22-02-2010-Zapraszam-OTWARTE[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179198-PiAE-kne-RA-A-NOA-CI-na-kielecki*****-Do-22-02-2010-ZAPRASZAM-OTWARTE[/URL]
  20. [B]Zapraszam na bazarki na kieleckie psotworki.[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179200-Psowe-rzeczy-na-kieleckie-psiaki-Do-22-02-2010-Zapraszam-OTWARTE[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179198-PiAE-kne-RA-A-NOA-CI-na-kielecki*****-Do-22-02-2010-ZAPRASZAM-OTWARTE[/URL]
  21. [B]Zapraszam na bazarki na kieleckie psotworki.[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179200-Psowe-rzeczy-na-kieleckie-psiaki-Do-22-02-2010-Zapraszam-OTWARTE[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179198-PiAE-kne-RA-A-NOA-CI-na-kielecki*****-Do-22-02-2010-ZAPRASZAM-OTWARTE[/URL]
  22. [B]Zapraszam na bazarki na kieleckie psotworki.[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/179198-PiAE-kne-RA-A-NOA-CI-na-kielecki*****-Do-22-02-2010-ZAPRASZAM-OTWARTE"][/URL][URL]http://www.dogomania.pl/threads/179200-Psowe-rzeczy-na-kieleckie-psiaki-Do-22-02-2010-Zapraszam-OTWARTE[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179198-PiAE-kne-RA-A-NOA-CI-na-kielecki*****-Do-22-02-2010-ZAPRASZAM-OTWARTE[/URL]
  23. [QUOTE] Divia_gg, ona powarkuje ze strachu. Tym akurat nie przejmowałabym się. Czyli co, ogłosić ją? [/QUOTE] Mysle ze tak bo jakby jakims cudem DS od razu sie znalaz to byl by szczyt marzen. Co do powarkiwania to chyba masz racje. Bo do tej pory sie wsciekala jak za bardzo sie do karmy zblizylam, a wczoraj tak jakby przysiadla, myslalam ze chce glaskania ale jak zaczelam zblizac reke to warczala ostrzegajaco. Wiec chyba rzeczywiscie ze strachu...
  24. Dzis zrobie mu komplet ogloszen z tekstem taki prostym i czytelnym. Tylko nie wiem jak opisac ta jego niesprawnosc. On kuleje czy ma tiki? Jak to wyglada? I rozumiem, ze sam smiga juz po wszystkich powierzchniach? Co jeszcze byscie chcialy zebym zawarla w ogloszeniach? Kurcze wiem ze gdzies na watku bylo, ale jakos tak nie chce przeszukiwac... Ile ma lat, czy jest zaszczepiony, bo odrobaczony i odpchlony jest. A wykastrowany czy nie?
  25. [QUOTE]Divia_gg, czy jest szansa na złapanie sunieczki z parkingu? Dzis miałam tel. od pani, która bardzo chciałaby małego pieska. Myślę, ze taka drobna sunia znalazłaby dom. Gdyby była szansa na jej złapanie, to ogłosiłabym ją w lokalnej gazecie. Jakby ktoś zdecydował sie, to wtedy można by ja łapać. Nie mam na nia pomysłu, a jakos lezy mi na sercu.[/QUOTE] Wiem kochana, mnie rowniez mysza siedzi na glowie...Tez mysle, ze znalzl by sie dla niej domek, bo mama drobniutka liskowata. Mialam o nia 2 zapytania, ale coz z tego jak nie wiele moge powiedziec. Po zabkach wydalawa mi sie na mlodsza niz po oczach. Na pewno jest charakterna, bo nawet dzis jak probowalam ja pogflaskac to powarkiwala. Co prawda u tak malego psa nie jest to az tak grozne, ale juz np do dzieci nie wiem. Ciezko stwierdzic bo ona moze o jedzenie sie tak zachowywac... Na pewno nie jest jakos strasznie zastraszona czy dzika - jak jej przyjaciel, ale jest troszke nieufna. Mysle ze moglabym ja zlapac. Tylko jest problem z DT, bo ja narazie nie moge przeginac...Poza tym ostatnim pozegnaniu Diany przez Zuzie na pewno musze odczekac. Ewentualnie jakby sie znalzlo cos dla niej, jakis chetny to zrobilabym bazarek jakis na nia. I jakby cos to z noc moglabym ja przetrzymac. Ale musi sie ktos znalezc, kto sie nie bedzie bal malego terrorysty. Choc sadze, ze kilka dni w domowych warunkach na pewno by ja uspokoilo. Ale kurna wtedy zostaje ten maly dzikusek, z ktorym totalnie nie mam idei, bo nawet nie ma narazie co DT szukac, jak sie do niego na 15 m nie podjdzie... Ale jakby sie cos wyklulo to pisz, bedziemy kombinowac.
×
×
  • Create New...