Jump to content
Dogomania

divia_gg

Members
  • Posts

    7804
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by divia_gg

  1. [QUOTE]W ogóle zastanawiam się czy nie powiedzieć ludziom, że Pinuś jest do adopcji za zwrotem kosztów kastracji i szczepienia? Ciekawa jestem jakby się w takim przypadku zachowali i czy nadal byli by zakochani [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][/QUOTE] Jest to jakis test. Choc mysle ze kastarcja to juz skok na gleboka wode. Ale szczepienia mozna zaryzykowac. Czesto sie zdarza, ze CI "fajni" jedna zwracaja i to jest dla nich duzy plus;)
  2. Jesli moge sie wypowiedziec....Wydaje mi sie ze jesli na 100% nie jestes przekonana czy Pinek moze u Was zostac, to warto go jednak oglaszac, bo moze sie trafic super domek gdzie oddasz go bez wahania. Tak myslalam od poczatku, tylko jakos sie nie moglam zebrac zeby napisac. Bo moze gdzies czai sie domek marzen gdzie psiur bedzie szczesliwy. Co do tego domku..Hmm warto sprawdzic - moze jednak mimo wszystko to ten gdzie psiak bedzie szczesliwy...Kto wie? ;) A poza tym jak zostawisz Pinka to nie wezmierz zadnego innego tymczasa chyba juz. Choc po przezycaich z Zuzianą to i tak moze byc problem... Przemysl, a ogloszenia niech wisza - moze gdzies jest ktos komu zaufasz i oddasz piesa z czystym sumieniem. WIem, ze kazdy mysli, ze u niego ma najlepiej - wiem z doswiadczenia;) Ale moze warto dac szanse;)??
  3. Rany no maskara...A moze narazie poki sie nie uspokoi zakladaj jej pampersa...No bo naprawde nie bedziesz miala suchego miejsca...
  4. Wszystko jest w pierwszym poscie. Tam jest podane konto STOZu i na nie mozna wplacac;)
  5. Poszlo [B]40 zł [/B]na chlopaka na konto Jaagowej dla niego skarpety:)
  6. I jeszcze przeleje 40 zł - wplata wojtusia i deklaracja kwietniowa elakte.
  7. Doszlo 20 zł od elkate deklaracji kwietniowej;) Bardzo dziekujemy, bo bardzo potrzeba piniazkow a domki sie nie bija o chlopa;(
  8. [QUOTE]poprawilam post rozliczeniowy,razem z erką dozłyśmy do wniosku,że wpływy z naszej klasy dodamy jak zostaną zaksięgowane na erkowym koncie...cobyśmy się nie pogubili[/QUOTE] Juz przelałam:)
  9. Oj duzo duzo. Ewelinka zebrala rozliczenie, ale z tego co dzis rozmawiałyśmy to duzo...:(
  10. Mamy wplate od [B]EDYTA B. z NK, 100 zł. [/B]Przeleje jutro na konto erki. Tylko zeby 2 x nie zaksiegowac tutaj, coby nie mylic sie;)
  11. Dzieki jak tylko sie pojawi zapisze i poinformuje;)
  12. No moze ewelinkowe beda szczesliwsze. OBY bo az dziw ze chlopak nie jest jeszcze u siebie....
  13. Przepraszam ze nie pisalam. Sytuacja rozwiazala sie tak, ze sunia narazie w hoteliku. Co do kasy no to mimo trudnej sutuacji Pani musiala sobie poradzic. A pani wyjechala teraz na ok 3-4 tyg do niemiec. Jak tam jej sie wszystko ulozy to za ten czas wraca do swoje rzeczy i oczywiscie po Rubi. Co do tymczasow to zaoferowala sie elkate i jedna pani z allegro. Ale tymczas z kotami, a Rubi niestety zupelnie nie sprawdzona do kotow. Odradzilam wiec pani, bo nie wiadomo jakby sie sytuacja potoczyla. A tak sunia jest w hoteliku bez kotowym;) i czekamy na pozytywny rozwoj wypadkow... Watek pozostaje zglosic do zamkniecia. Dziekuje wszystkim za zainteresowanie i pomocna dlon. [B]Zwlaszcza elkate;)[/B] A za miesiac zobaczymy, oby wszytsko sie ulozylo...
  14. Odwiedzamy psiaka, niech by juz poszedl do siebie. Ile bedzie czekal.???
  15. [QUOTE] wrzucę Albinkę na nk do siebie ok?[/QUOTE] No wrzucaj gdzie sie da - nie pytaj nawet. Moze ten plakacik andzi69 i link do allegro na mala. Wszystko wszedzie;)
  16. [QUOTE] Na os.Świetkorzyskim wyrzucono dwa pekińczyki/piesek i suczka/, juz od jakiegos czasu błakają się. Przedwczoraj udało się jednej kobiecie złapać pieska w śmietniku, gdzie buszowały, ale suczka niestety uciekła. [/QUOTE] A on taki ladniutki zadbany. Czy to dzielo juz tej pani? A cos wiadomo o nich / nim?
  17. No to fajnie;) Tez sie ciesze, ze kolejna bidka znalazla domek;)
  18. Wszystkie aktualne sa ja najbardziej. Moze tylko Mika od Maady nie bardzo, ale to jutro bedzie wiadomo, bo Maada cos o DS wspominala...
  19. A moze ten beznzynowy pozyczyc pomysl?? Juz o tym wspominalam, bo moze by mona zapyatc tworczynie tamtego o "licencje":) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/180396-benzynowy-dla-Dylanki-juA-czas-ruszyAE-w-drogAE-do-28-II-2010-godz-24-00[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/180396-benzynowy-dla-Dylanki-juA-czas-ruszyAE-w-drogAE-do-28-II-2010-godz-24-00"] [/URL]
  20. wojtus to ja Cie musze czescie sciagac ta telepatia. Wlasnie sie zaksiegowalo 20 zł na naszego chlopa od Ciebie. Bardzo dziekujemy;)
  21. To jak beda zdjecia to obiecuje Sonke oglosic gdzie sie da;) No ale po swietach:)
  22. I juz krok blizej dla suni;) Ogromnie dziekujemy;)
×
×
  • Create New...