-
Posts
7804 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by divia_gg
-
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
divia_gg replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]W ogóle zastanawiam się czy nie powiedzieć ludziom, że Pinuś jest do adopcji za zwrotem kosztów kastracji i szczepienia? Ciekawa jestem jakby się w takim przypadku zachowali i czy nadal byli by zakochani [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][/QUOTE] Jest to jakis test. Choc mysle ze kastarcja to juz skok na gleboka wode. Ale szczepienia mozna zaryzykowac. Czesto sie zdarza, ze CI "fajni" jedna zwracaja i to jest dla nich duzy plus;) -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
divia_gg replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
Jesli moge sie wypowiedziec....Wydaje mi sie ze jesli na 100% nie jestes przekonana czy Pinek moze u Was zostac, to warto go jednak oglaszac, bo moze sie trafic super domek gdzie oddasz go bez wahania. Tak myslalam od poczatku, tylko jakos sie nie moglam zebrac zeby napisac. Bo moze gdzies czai sie domek marzen gdzie psiur bedzie szczesliwy. Co do tego domku..Hmm warto sprawdzic - moze jednak mimo wszystko to ten gdzie psiak bedzie szczesliwy...Kto wie? ;) A poza tym jak zostawisz Pinka to nie wezmierz zadnego innego tymczasa chyba juz. Choc po przezycaich z Zuzianą to i tak moze byc problem... Przemysl, a ogloszenia niech wisza - moze gdzies jest ktos komu zaufasz i oddasz piesa z czystym sumieniem. WIem, ze kazdy mysli, ze u niego ma najlepiej - wiem z doswiadczenia;) Ale moze warto dac szanse;)?? -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
divia_gg replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Rany no maskara...A moze narazie poki sie nie uspokoi zakladaj jej pampersa...No bo naprawde nie bedziesz miala suchego miejsca... -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Poszlo [B]40 zł [/B]na chlopaka na konto Jaagowej dla niego skarpety:) -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
I jeszcze przeleje 40 zł - wplata wojtusia i deklaracja kwietniowa elakte. -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Doszlo 20 zł od elkate deklaracji kwietniowej;) Bardzo dziekujemy, bo bardzo potrzeba piniazkow a domki sie nie bija o chlopa;( -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Dzieki jak tylko sie pojawi zapisze i poinformuje;) -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
No moze ewelinkowe beda szczesliwsze. OBY bo az dziw ze chlopak nie jest jeszcze u siebie.... -
Przepraszam ze nie pisalam. Sytuacja rozwiazala sie tak, ze sunia narazie w hoteliku. Co do kasy no to mimo trudnej sutuacji Pani musiala sobie poradzic. A pani wyjechala teraz na ok 3-4 tyg do niemiec. Jak tam jej sie wszystko ulozy to za ten czas wraca do swoje rzeczy i oczywiscie po Rubi. Co do tymczasow to zaoferowala sie elkate i jedna pani z allegro. Ale tymczas z kotami, a Rubi niestety zupelnie nie sprawdzona do kotow. Odradzilam wiec pani, bo nie wiadomo jakby sie sytuacja potoczyla. A tak sunia jest w hoteliku bez kotowym;) i czekamy na pozytywny rozwoj wypadkow... Watek pozostaje zglosic do zamkniecia. Dziekuje wszystkim za zainteresowanie i pomocna dlon. [B]Zwlaszcza elkate;)[/B] A za miesiac zobaczymy, oby wszytsko sie ulozylo...
-
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Odwiedzamy psiaka, niech by juz poszedl do siebie. Ile bedzie czekal.??? -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[QUOTE] Na os.Świetkorzyskim wyrzucono dwa pekińczyki/piesek i suczka/, juz od jakiegos czasu błakają się. Przedwczoraj udało się jednej kobiecie złapać pieska w śmietniku, gdzie buszowały, ale suczka niestety uciekła. [/QUOTE] A on taki ladniutki zadbany. Czy to dzielo juz tej pani? A cos wiadomo o nich / nim? -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
No to fajnie;) Tez sie ciesze, ze kolejna bidka znalazla domek;) -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Wszystkie aktualne sa ja najbardziej. Moze tylko Mika od Maady nie bardzo, ale to jutro bedzie wiadomo, bo Maada cos o DS wspominala... -
A moze ten beznzynowy pozyczyc pomysl?? Juz o tym wspominalam, bo moze by mona zapyatc tworczynie tamtego o "licencje":) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/180396-benzynowy-dla-Dylanki-juA-czas-ruszyAE-w-drogAE-do-28-II-2010-godz-24-00[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/180396-benzynowy-dla-Dylanki-juA-czas-ruszyAE-w-drogAE-do-28-II-2010-godz-24-00"] [/URL]
-
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
wojtus to ja Cie musze czescie sciagac ta telepatia. Wlasnie sie zaksiegowalo 20 zł na naszego chlopa od Ciebie. Bardzo dziekujemy;) -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
divia_gg replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
To jak beda zdjecia to obiecuje Sonke oglosic gdzie sie da;) No ale po swietach:) -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Hmmm...No nie wiem, nie wiem;)