-
Posts
7804 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by divia_gg
-
A tu z krotkiego spacerku. Bylam dumna z malej bo doskonale zasygnalizowala, ze siku jej sie chce.:) A tu jaka dumna ta mala warszawianka. [CENTER][IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S_APvukNcUI/AAAAAAAADTM/UjEFjR97a8I/P1090772.JPG[/IMG] Phi, taka dama jestem [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S_APwrxuCTI/AAAAAAAADTU/GLDL58H5xSg/P1090774.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S_APxAGSs3I/AAAAAAAADTY/lTmVMJpHMIo/P1090775.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S_APyF-Xx1I/AAAAAAAADTg/2IudC14q3t8/P1090777.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S_APxursUQI/AAAAAAAADTc/9uLo2Zuxjqc/P1090776.JPG[/IMG] Wiec teraz wszyscy kciukami, zeby dziewczyna byla grzeczna i pokazala ze swietokrzyskie owczarki warte sa kochania :cool3: [/CENTER]
-
No jestem juz z powrotem. Udalo sie mimo okropniastej aury dowiezc kobitke na miejsce. W podrozy zajela sie ogryzaniem patyczkow ktore jej wzielam i zagryzaniem wycieraczki na tylnej szybie - ktora oczywiscie byla po drugiej stronie:evil_lol:. Druga czesc podrozy mala przespala, czasem budzac sie na rozgladniecie po terenie. Wiec byla grzeczna. Z nowa pania przyitala sie jakby sie znaly od zawsze, ale to wlasnie urok Larki - kocha wszystkich;) W mieszkaniu oczywiscie obchod i zwachanie. Larka bedzie miala klatkowych towarzyszy - szynszylki w sztukach 4;) Pan obiecal spacerki i wybiegiwanie psiaka, czego dziewczyna potrzebuje bardzo, bo jak to mlody psiak ma energii;) Sunia dzis miala jechac na zakupy w postaci obrozy i szeleczek. Panstwo musza isc z nia do weta na szczepienie - nie zdazylam, poza tym trzeba bylo troszke wiecej odczekac, bo malej troche dluzej sie goila ranka po sterylce. Ale to juz panswto maja zalatwic. Niestety musza ja jeszcze raz zabezpieczyc przed tymi cholernymi kleszczami. Mimo zakropienia sunki lapie kleszcze i to sporo...Jakies mutanty chyba, bo moje psiaki tez maja cos co chwila. No to chyba tyle w sumie. Panstwo obiecali zdawac relacje i jakies zdjecia;) A teraz z podrozy: [CENTER][IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S_APuP6JvBI/AAAAAAAADTA/0ZXhn40WvGE/P1090766.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S_APuvbA5jI/AAAAAAAADTE/QjkmLQddcvc/P1090769.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S_APvLY0ArI/AAAAAAAADTI/s-W6BMO9XMc/P1090771.JPG[/IMG] [LEFT]Ten balaganik to kora z drewienek nad ktorymi mala pracowala :evil_lol: [/LEFT] [/CENTER]
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Lara pojechala dzis do domku w Warszawie. Mimo niesprzyjajacej aury udalo nam sie dotrzec i wrocic szczesliwie;) WIecej na watku kobitki, ale za chwilke;) -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
divia_gg replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Szczerze to bylo chyba w bazarku na Barego. Ale ogolnie zamysl byl taki, ze kojec musi byc, zeby oboje mogli zostac. Natomiast ktore juz tam jest to juz chyba najmniej wazne. Historia byla ulozona w bazarku pod Barego, tak jakos wyszlo. Kojec byl traktowany niejako inwestycja a nie integralna czes wyposazenia Barego:) Mam nadzieje, ze nikt zalu nie bedzie o to mial, bo cel zostal osiagniety - dwa psiaki mogly u Jaagi zostac:) -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jaaga']Jak najbardziej moga być ogłoszenia na dolnoslaskie. Andrzej dalej jeździ do Wrocławia. Pojedzie we wtorek nastepny raz. Jeszcze na pewno kilka tygodni to potrwa.[/QUOTE] No to dobra, jak Jaaga tak mowi to taz zrobie. Zreszta jak czas pozwoli to serie zrobie chlopakowi, bo juz mnie zaczyna irytowac chlopaczyna tym zasiedzeniem:) -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka']Divia_gg, na dolnośląskie to raczej nie , bo bedą problemy z transportem. Ogłoś raczej gdzieś na krakowskich:).[/QUOTE] Dobra, bo do tej pory robilam seriie slaskie i chyba jedna czy poltora na dolnoslaskie. W takim razie atak na malopolskie. -
Umieram w schronie...Ocalony ! Juz w swoim domku !!!!!!!
divia_gg replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Pozwole sobie zaprosic na bazarek prowadzony przeze mnie na kieleckie psiaki... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184812-**Misiaki-pluszaki-bi%C5%BCu-ciuszki.-MISZ-MASZ-na-Kielce.-Do-20.05-*-ZAPRASZAM[/URL] -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Pozwole sobie zaprosic na bazarek prowadzony przeze mnie na kieleckie psiaki... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184812-**Misiaki-pluszaki-bi%C5%BCu-ciuszki.-MISZ-MASZ-na-Kielce.-Do-20.05-*-ZAPRASZAM[/URL] -
U uszastego psptfforka pozwole sobie zaprosic na bazarek prowadzony przeze mnie na kieleckie psiaki... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184812-**Misiaki-pluszaki-bi%C5%BCu-ciuszki.-MISZ-MASZ-na-Kielce.-Do-20.05-*-ZAPRASZAM[/URL]
-
Pozwole sobie zaprosic na bazarek prowadzony przeze mnie na kieleckie psiaki... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184812-**Misiaki-pluszaki-bi%C5%BCu-ciuszki.-MISZ-MASZ-na-Kielce.-Do-20.05-*-ZAPRASZAM[/URL]
-
Wera - znalazła dom!! Trzymamy kciuki za szczęście suni
divia_gg replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Pozwole sobie zaprosic na bazarek prowadzony przeze mnie na kieleckie psiaki... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184812-**Misiaki-pluszaki-bi%C5%BCu-ciuszki.-MISZ-MASZ-na-Kielce.-Do-20.05-*-ZAPRASZAM[/URL][URL="http://www.dogomania.184812-**Misiaki-pluszaki-bi%C5%BCu-ciuszki.-MISZ-MASZ-na-Kielce.-Do-20.05-*-ZAPRASZAM"] [/URL] -
Pomocy!!! Sunia za kilka godzin zostanie uśpiona...
divia_gg replied to aida27's topic in Już w nowym domu
Pozwole sobie zaprosic na bazarek prowadzony przeze mnie na kieleckie psiaki... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184812-**Misiaki-pluszaki-bi%C5%BCu-ciuszki.-MISZ-MASZ-na-Kielce.-Do-20.05-*-ZAPRASZAM[/URL] -
Pozwole sobie zaprosic na bazarek prowadzony przeze mnie na kieleckie psiaki... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184812-**Misiaki-pluszaki-bi%C5%BCu-ciuszki.-MISZ-MASZ-na-Kielce.-Do-20.05-*-ZAPRASZAM[/URL]
-
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
divia_gg replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
U przystojniaka takze pozwole sobie zaprosic na bazarek prowadzony przeze mnie na kieleckie psiaki... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184812-**Misiaki-pluszaki-bi%C5%BCu-ciuszki.-MISZ-MASZ-na-Kielce.-Do-20.05-*-ZAPRASZAM[/URL] -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
divia_gg replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Pozwole sobie zaprosic na bazarek prowadzony przeze mnie na kieleckie psiaki... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184812-**Misiaki-pluszaki-bi%C5%BCu-ciuszki.-MISZ-MASZ-na-Kielce.-Do-20.05-*-ZAPRASZAM[/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Kobitki przypomina o bazarku na Kielce. Ruch slabiutki tak a kasiorka potrzebna. Reklamujcie w miare mozliwoscie, gdzie w wolnej chwili .... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184812-**Misiaki-pluszaki-bi%C5%BCu-ciuszki.-MISZ-MASZ-na-Kielce.-Do-20.05-*-ZAPRASZAM[/URL] -
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
divia_gg replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Oj Bary Bary - spadaj juz do siebie. Ja moze dzis wieczorkiem tez dziada troche poaktualizuje. Teraz znow zrobie moze zmasowany atak na dolnoslaskie bo w tym slaskim to sie nie znaja na tych psach :evil_lol: A tymczasem pozwole sobie zaprosic na bazarek prowadzony przeze mnie na kieleckie psiaki... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184812-**Misiaki-pluszaki-bi%C5%BCu-ciuszki.-MISZ-MASZ-na-Kielce.-Do-20.05-*-ZAPRASZAM[/URL] -
Pozwole sobie zaprosic na bazarek prowadzony przeze mnie na kieleckie psiaki... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184812-**Misiaki-pluszaki-bi%C5%BCu-ciuszki.-MISZ-MASZ-na-Kielce.-Do-20.05-*-ZAPRASZAM[/URL]
-
Umieram w schronie...Ocalony ! Juz w swoim domku !!!!!!!
divia_gg replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Ja Sonie, ktora jest u Jaagi oglaszam na teie dane: [FONT="](32) 3533135[/FONT] [FONT="]660124623[/FONT] [FONT="][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/FONT] Mysle ze mail jest dosyc publiczie znany, wiec Jaaga sie nie obrazi, ze tu wstawilam. Jak cos to prosze krzykac - nizwlocznie usune;) [FONT="][EMAIL="[email protected]"][/EMAIL][/FONT] -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Z tego co bylo ostatnio pisane to jest. Chyba ze cos w miedzyczasie sie wyklulo, ale chyba nie.