Jump to content
Dogomania

Havanka

Members
  • Posts

    20004
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Havanka

  1. Dorzucam OLX na Kraków. Liczi jako Ana : https://www.olx.pl/oferta/mikroskopijna-ana-czeka-na-ukochana-pania-CID103-IDAksWB.html
  2. Nowe zdjęcia Spinki, nowy tytuł ogłoszenia i już drgnęło... Może ktoś w końcu zadzwoni?
  3. Niestety muszę napisać, że oglądalność ogloszenia Mariana (Marika) jest bardzo mala. Wczoraj podmienilam na promowane jeszcze ogloszenie po Faworku. Ale wciąż bez wiekszych zmian.
  4. Nie tylko zdjęcia, ale i super tytuł do ogłoszenia ! Radość na czterech łapach do pokochania od zaraz ! Dzięki Tolu.
  5. Spinka pięknie wyszła na tych zdjeciach. Zaraz podmienię w swoim ogłoszeniu.
  6. No to jeszcze trochę potrzymamy kciuki, zeby sie upewnić czy adopcja dojdzie do skutku i zaciskamy znowu za domek dla ostatniego rudaska !
  7. Zajrzałam do Czarusia i Milusia a tu tak niespodziewane i smutne wieści o Kazanku. Asiu, nawet nie wiesz, jak bardzo mi przykro, że Twoj ukochany Kazan zasnął na zawsze. Wiem, że on również kochał Cię i wiem, jak boli to rozstanie. Przytulam bardzo mocno... a ty Kazanku bądź też szczęśliwy tam, po drugiej stronie Tęczowego Mostu...
  8. Jeszcze nie tak dawno,Beza marzyła tylko o tym,by odzyskac wolnosc.Nikt by sie wtedy nie spodziewał,że juz wkrotce bedzie podrozowac po świecie ze swoja panią i psią przyjaciółką. To dopiero jest fart !
  9. To się dobrze składa, bo ja dopiero przed chwilą zrobiłam przelew. Zdąży dojść zanim ponownie zobaczysz swój komputer z plikiem rozliczeń.
  10. Wspaniałe wieści o Orusiu ! Tak się bałam, że nie przetrzyma operacji, ale udało się !!! Dzielny, mały Oro ! Teraz jeszcze kilka dni na wygojenie rany i będzie już " z górki". Trzymaj się wojowniku ! Eluś, czy konto to samo co dla Luny?
  11. Przed chwilą zrobiłam Mariankowi OLX. Nazwałam go Marik, zmniejszyłam zdjecia i trochę zmieniłam tekst, żeby nie usunęli. https://www.olx.pl/oferta/marik-czy-pozwolisz-mu-zamieszkac-w-swoim-domu-CID103-IDAhBYq.html
  12. Dotarłam również i ja na wątek staruszka. Na razie trzymam mocno kciuki za powodzenie operacji, bo teraz tylko to jest najważniejsze. Trzymaj się psiaczku, czekamy tu na ciebie !
  13. Ja też pomogę. Moze zrobię na Opole?
  14. Z tego co wiem, ogłoszenia dla Spinki robiła Asia - Alaskan i ja. Oba są w tej chwili wyróżnione. Moje jest do 15 czerwca.
  15. A ja dziękuję cichemu fundatorowi wyróżnienia na olx ! Spineczka zostala wyrozniona do 15 czerwca !
  16. Jeszcze ode mnie, Spineczka na Kraków: https://www.olx.pl/oferta/spineczka-psia-perelka-czeka-na-swoj-dom-CID103-IDAfAbF.html https://krakow.lento.pl/spinka-psia-perelka-czeka-na-swoj-dom,7943209.html https://gratka.pl/zwierzeta/spinka-psia-perelka-czeka-na-swoj-dom/oi/12177953 https://www.gumtree.pl/a-psy-i-szczenieta/wroclaw/spinka-psia-perelka-czeka-na-swoj-dom/1005178747690910470665509
  17. Super wiadomość! Moze na ich miejsce "wskoczy" Faworek?
  18. Czekamy na wątek suni. Jest bardzo adopcyjna; młoda, ładna i ma cudowny charakter ! Myślę, ze ta "pomyłka" w schronie przyniesie jej fajny dom ! Obym się nie myliła.
  19. Super ! Kciuki już gotowe ! Nasz Edzio ( Czeri ) skorzystał z promowanego ogłoszenia Lakiego. Będzie wyróżniony do 23 czerwca. Od: 4 cze Do: 15 cze Mały, słodki Czeri do adopcji ! podgląd edycja zakończ Za darmo 4 Odśwież za 1zł Wyróżnij Promowane do 23 cze Statystyki Wyświetleń: 0 Tel: 6 Obserwuje: 49
×
×
  • Create New...