Witam wszystkich bardzo serdecznie już osobiście. Po dosyć długim czasie oczekiwania dostałam już link aktywacyjny. Dziękuję zuzlikowej za pośrednictwo w kontaktach z Wami i za zrobienie bazarku, który miał być przeznaczony na potrzeby Bajeczki. Ponieważ poszczęściło się jej, zuzlikowa zaproponowała, aby dochód z niego przeznaczyć dla Biszkopcika. Nie mam nic przeciwko temu.
Natomiast dla Marcela deklaruję dwie wpłaty po 50 zł (listopad i grudzień) na konto Fundacji For Animals O/Wrocław.
Korzystając z okazji zapraszam na bazarek. [url]http://www.dogomania.pl/threads/173803-Havanka-dla-Bajeczki-z-SZYDA-OWCA-jedyne-niepowtarzalne-gustowne-urokliwe-27XI[/url]