Jump to content
Dogomania

Havanka

Members
  • Posts

    20004
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Havanka

  1. Wiesci super ! Kolejny zamojski bezdomniak bedzie miał baśniowy domek !
  2. Nic tak nie cieszy jak szczęśliwe życie uratowanego psa. Kiedy Tolu opowiadałaś mi o tej nadziei w oczach Spinki, kiedy omyłkowo wyprowadzono ją z boksu a potem o powrocie do niego, wtedy pomyślałam, ze znajdę jej najlepszy dom pod słońcem. Ta pomyłka była "z GÓRY" zaplanowana. Cieszę się, ze sie udało !
  3. A ja postaram się zebrać trochę kasy na worek karmy, na bazarku transportowym, na który wciaż bardzo zapraszam ! Już jesteśmy prawie na finiszu : BAZAREK
  4. Zaglądam do Bubu z nadzieją, że przeczytam dobre wieści o domku, ale wciaż cisza... Taki fajny, radosny psiaczek. Coś jego przyszła rodzina nie może go odnaleźć.
  5. Spinka już spełniła swoje marzenie o domu i własnej rodzinie a my ratujemy kolejne psie bezdomniaki. Tym razem cztery szczeniaczki. Zapraszam Was na bazarek transportowy, gdzie spróbujemy zebrać kasę na paliwo.
  6. Cztery bezdomne maluchy zbierają na bilet do hotelu ! Pomóżmy im dojechać na miejsce. Bazarek transportowy.
  7. Już za kilka dni, w sobotę, maluszki na zawsze opuszczą " swoje strony" i mam nadzieję, ze nigdy już tam nie wrócą. Zapraszam Was na bazarek transportowy, gdzie spróbujemy zebrać kasę na paliwo.
  8. Ponawiam pytanie. Nie wiem czy jest jakis odzew w spr. Mariana i Alexa.
  9. Ja oczywiście też. Ale na razie powstrzymam się z zamianą, zeby nie zapeszyć.
  10. Bardzo proszę. Jasminka jest już na Kraków: https://www.olx.pl/oferta/niezwykle-piekny-koci-maluszek-do-adopcji-CID103-IDAyTNz.html
  11. Faktycznie jest śliczna. Ogłoszenie na Kraków zrobię. Przed chwilą podesłałam zdjęcia Jasminki i rudaska, pani, która była zainteresowana adopcją maluszka. Może wybierze któregoś.
  12. Dwa maluchy jadą do Jaagi, do hoteliku. Pozostałe dwa do bdt. Ponieważ nie udało sie znaleźć okazyjnego transportu w tamte strony ( woj. śląskie), pojadą transportem za zwrot kosztów paliwa. To i tak nieźle.
  13. Wątek Beni zsunął mi się na czwartą stronę i przeglądanie bieżących zabiera mi sporo czasu. Nie mam już kiedy przeglądać kolejnych. Przyznam, ze bardzo się wzruszyłam, czytajac smutną historię Migotka. To było jeszcze kocie dziecko, które już na starcie nie miało szczęścia. Chociaż nie udało sie go uratować, to i tak dziekuję Panu Bogu i Tobie Elu, że nie umierało w mękach, gdzieś pod krzakiem, w samotności i strachu. Migotek odszedł do lepszego świata i choć "krótką chwilę" był czyjś. Przepraszam, ze ponownie rozdrapuję Twoje rany Eluś, ale musiałam sie "wygadać", bo same łzy nie pomagają...
  14. Super ! Zanosi się na kolejny, fajny dom ! Z tego co wiem, Stablowice to oaza ciszy i spokoju. Jezeli sie uda to Bezik będzie miał wspaniałą okolicę do zwiedzania ! I za to trzymam mocno kciuki !!!
  15. Troche późno,ale wczesniej nie moglam zajrzeć na watek. Przeczytalam o tej biednej,psiej gromadce i pierwsze o czym pomyslalam,to zeby na poczatek chociaż wymienic ten ciezki lancuch na jakaś lzejsza linkę.
  16. Odezwała sie pani w sprawie adopcji Alexa. Poprosiłam o kontakt telefoniczny. Ciekawa jestem, czy zadzwoniła?
  17. Będę zagladac na wątek. Jeżeli kotka przyjedzie,to tez postaram się pomóc ogloszeniem. Czy Marianek zawsze taki smutas? Robi bardzo nieszczesliwe miny. Moze uda się jeszcze jakieś weselsze zdjecie zrobić?
  18. Oby tym razem się udało... Mialam mnostwo ogladajacych,obserwatorow i odkryc telefonów. Kotki śliczne, zdrowe, i do tego kilkumiesieczne. Czego ci ludzie szukają ?
  19. Zrobiłam już Alexowi OLX na Katowice. Zmieniłam mu tylko pisownię imienia na Aleks, żeby się nie dublowało z Twoim ogłoszeniem, bo mogą usunąć tak, jak Toli Gratkę. https://www.olx.pl/oferta/sliczny-koci-maluszek-do-adopcji-CID103-IDAuIwv.html Poniżej Marianek z nowymi zdjeciami i wyróżnieniem zafundowanym przez MikAgę: Od: dzisiaj Do: 10 lip Czy pozwolisz mi zamieszkać w swoim domu... podgląd edycja zakończ Za darmo 1 Odśwież za 1zł Wyróżnij Promowane do 4 lip Statystyki Wyświetleń: 109 Tel: 5 Obserwuje: 11
×
×
  • Create New...