-
Posts
20004 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Havanka
-
30.12.2020 r. Luna powędrowała za Tęczowy Most [*] Luna już w DS :) Luna - sunia z guzem wielkości melona w schronie :( Taki guz to zagrożenie życia. W każdej chwili może pęknąć i ... :( Guz usunięty, teraz szukamy domu. Proszę pomóżcie ogłaszać :)
Havanka replied to elik's topic in Już w nowym domu
Luneczka ma już dom i widać na zdjęciach i z opisu, ze jej tam dobrze a przecież była w opłakanym stanie. Czyż nie warto pomagać? Eluś, tak na szybko; przeniosę swoją deklaracje na tego biedaczka a na nowy wątek zajrzę dopiero wieczorem. Dobrego dnia i dziekuję, ze dałaś mu szansę na lepszy komfort życia. -
Biedny kociak. Żeby tylko nic poważnego mu nie było i dało się go wyleczyć. Trzymaj się kotku !
-
Cierpienie nie zna granic, postrzelona Linda na wózku, Kaj są z nami.
Havanka replied to Jaaga's topic in Psy do adopcji
To już jutro... Będziemy z wami myślami i mocno zaciśniętymi kciukami ! Powodzenia ! -
Świetnie, ze są już nowe wątki, bo właśnie ukończyłam dzierganie bazarku na transport, na który serdecznie zapraszam ! BAZAREK DLA 8 OGONKÓW !
-
Fajnie, ze kolejne psiaczki opuszczą schron. Tylko współczuć pozostałym tych potwornych upałów i marnych szans na wyjście z tego gorącego piekła. Ja tymczasem zrobiłam ogłoszenie kociakom na Kraków: https://www.olx.pl/oferta/czy-ktos-pokocha-rudego-kota-CID103-IDAc3A0.html https://www.olx.pl/oferta/dwa-kocie-maluszki-do-adopcji-CID103-IDAc2Bz.html
-
Cierpienie nie zna granic, postrzelona Linda na wózku, Kaj są z nami.
Havanka replied to Jaaga's topic in Psy do adopcji
Widok Kaja i Lindy bawiących się na trawie - bezcenny ! Nawet Tania przylaczyla sie do zabawy i nasladuje Linde. -
LALA ZOSTAJE NA STAŁE U NESIOWATEJ!!
Havanka replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
A ja myślałam, ze patrzy na komórkę przed sobą. No cóż, widocznie jest wielką fanką kur. -
LALA ZOSTAJE NA STAŁE U NESIOWATEJ!!
Havanka replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
A ja myślę, ze Lala chciała odebrać telefon, bo dzwoni, ale nie wiedziała jak. Danusiu, koniecznie naucz ją obsługi... Wpadłam w odwiedziny do Laleczki i jej Rodzinki. Widzę, ze ma się świetnie. Zadomowiła sie na całego i pewnie juz dawno zapomniała o swej przeszłości. I tak ma być zawsze ! Pozdrawiam najserdeczniej tą kochaną istotkę, całe stadko ogonków i oczywiście jej ukochaną Panią !!! -
30.12.2020 r. Luna powędrowała za Tęczowy Most [*] Luna już w DS :) Luna - sunia z guzem wielkości melona w schronie :( Taki guz to zagrożenie życia. W każdej chwili może pęknąć i ... :( Guz usunięty, teraz szukamy domu. Proszę pomóżcie ogłaszać :)
Havanka replied to elik's topic in Już w nowym domu
No to teraz czekamy na pierwsze wieści z domu. Myślę, ze będą dobre, bo jak Elu pisalaś post wyżej, Luna spokojna. Może czuje, że w końcu jest w swoim domu? -
30.12.2020 r. Luna powędrowała za Tęczowy Most [*] Luna już w DS :) Luna - sunia z guzem wielkości melona w schronie :( Taki guz to zagrożenie życia. W każdej chwili może pęknąć i ... :( Guz usunięty, teraz szukamy domu. Proszę pomóżcie ogłaszać :)
Havanka replied to elik's topic in Już w nowym domu
Oglaszanych psich bezdomniakow jest sporo i chetnie skorzystam z wyroznienia. Dzieki Eluś. Zrobie to wieczorem. -
30.12.2020 r. Luna powędrowała za Tęczowy Most [*] Luna już w DS :) Luna - sunia z guzem wielkości melona w schronie :( Taki guz to zagrożenie życia. W każdej chwili może pęknąć i ... :( Guz usunięty, teraz szukamy domu. Proszę pomóżcie ogłaszać :)
Havanka replied to elik's topic in Już w nowym domu
Koniecznie ! Lunka ma dom ! Tak długo czekała i 3 czerwca się doczekała ! Luneczko, dużo ludzkiej miłości i zdrowia ci życzymy, byś długo mogła cieszyć się nowym domem i własną rodziną ! -
30.12.2020 r. Luna powędrowała za Tęczowy Most [*] Luna już w DS :) Luna - sunia z guzem wielkości melona w schronie :( Taki guz to zagrożenie życia. W każdej chwili może pęknąć i ... :( Guz usunięty, teraz szukamy domu. Proszę pomóżcie ogłaszać :)
Havanka replied to elik's topic in Już w nowym domu
Moze już są na miejscu ? Bardzo jestem ciekawa, czy wzajemnie się sobie spodobali.