-
Posts
20004 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Havanka
-
Fantazja strasznie biedna. To też chyba szylkretka i z umaszczenia i z charakteru. Gdy całkiem wyzdrowieje też ją ogłoszę.
-
Trójka rodzeństwa: Karmel, Kaj i Kremik, we wspólnym ogłoszeniu na Warszawę: https://www.olx.pl/oferta/trzy-kocie-maluchy-szukaja-dobrych-opiekunow-CID103-IDAGGfQ.html oraz mała Lusia, też na Warszawę: https://www.olx.pl/oferta/rece-ktore-glaszcza-i-serce-ktore-kocha-pilnie-poszukiwane-CID103-IDAGHzy.html Kalinka na Warszawę: https://www.olx.pl/oferta/trzymiesieczna-kalinka-szylkretka-szuka-domu-CID103-IDAGTYt.html
-
Witaj Bogusiu po urlopie ! Wracasz do nas z bardzo pozytywnymi i radosnymi wieściami o Beziku ! Ale chłopak trafił ! Ze zdjeć i filmiku widać, ze czuje sie już jak u siebie. Ma wspaniałych i mądrych opiekunów, którzy bardzo dbają o niego. Mam nadzieję, ze wkrótce pozostałe zamojszczaki, pójdą w jego ślady.
-
Wczoraj, po południu też zrobiłam OLX. Po kilku godzinach dopiero było aktywne. Potem edytowałam, by zrobić małą poprawkę i dopiero dziś nad ranem sprawdzili ! Marcysia i Majka na Kraków: https://www.olx.pl/oferta/marcysia-i-majka-dwa-szczeniaczki-szukaja-nowych-domow-CID103-IDAEUml.html i woj. śląskie: http://www.wujekfranek.pl/0,0,0,0,0,0,0,0,187291,0,0,0,podglad,ogloszenia.html Gdy będą nowe zdjęcia, podmienię.
-
Czekam na zdjecia i info. Porobię im ogłoszenia. Moze któremuś sie uda...
-
Rudaski podrosły ! Chyba nie narzekają na domek, bo śpią smacznie na miękkich poduchach. Myślę, ze ostatni rudasek też wkrótce znajdzie dom. Przecież niczego mu nie brakuje.
-
Nareszcie udało się czarnemu rodzeństwu kotów ! Bardzo sie cieszę ! No i Jasminka załapała sie na własny domek ! Czy Rudasek nie moze jechać razem z Jasminką w jednym kontenerku? Szkoda byłoby nie wykorzystać transportu.
-
Tolu, ta koteczka na zdjęciu wyżej, to rasowa, czy tak wychudzona ? Chciałabym ją ogłosić, ale nic o niej nie wiem, no i jedno zdjęcie to za mało.
-
Dopiero teraz mogę spokojnie zerknąć, co słychać u naszej psiej rodzinki. Na razie wszystko dobrze się uklada. Maluchy trochę przerażone tak nagłym zainteresowaniem obcych ludzi. Dafi cudna ! Niech jeszcze szczęśliwie dojadą do celu a potem będzie już z górki... Agatko, Tolu, szczęśliwej podróży ! Trzymam za Was mocno kciuki !