Jump to content
Dogomania

Havanka

Members
  • Posts

    20004
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Havanka

  1. Dzisiaj nie, ale może wkrótce będzie to konkretne zapytanie z domku, którego szukamy. Dobrze, ze sunia jest widoczna dla innych i jest zainteresowanie.
  2. Odwiedzam wątek psiaczków w nadziei na wieści o kolejnym domku, ale widzę, ze jeszcze cisza...Kessi ma sporą oglądalność. Przybyły nawet 2 odkrycia telefonów i 2 obserwatorów. No coż, trzeba jeszcze trochę poczekać na ten jedyny domek !
  3. Malti pewnie już w drodze do swojego domu. Ciekawe, jak się w nim odnajdzie i czy nie będzie płakać za Malwą, którą tak ostatnio strofowała.
  4. Dobrze, ze Czikuś już po zabiegu i że czuje się dobrze. Niech szybko teraz wraca do zdrowia. Szafirka zasypała nas pięknymi zdjęciami Kessi. Wybrałam kilka i wstawiłam do swojego ogłoszenia na Poznań.
  5. Fantazja strasznie biedna. To też chyba szylkretka i z umaszczenia i z charakteru. Gdy całkiem wyzdrowieje też ją ogłoszę.
  6. Trójka rodzeństwa: Karmel, Kaj i Kremik, we wspólnym ogłoszeniu na Warszawę: https://www.olx.pl/oferta/trzy-kocie-maluchy-szukaja-dobrych-opiekunow-CID103-IDAGGfQ.html oraz mała Lusia, też na Warszawę: https://www.olx.pl/oferta/rece-ktore-glaszcza-i-serce-ktore-kocha-pilnie-poszukiwane-CID103-IDAGHzy.html Kalinka na Warszawę: https://www.olx.pl/oferta/trzymiesieczna-kalinka-szylkretka-szuka-domu-CID103-IDAGTYt.html
  7. Witaj Bogusiu po urlopie ! Wracasz do nas z bardzo pozytywnymi i radosnymi wieściami o Beziku ! Ale chłopak trafił ! Ze zdjeć i filmiku widać, ze czuje sie już jak u siebie. Ma wspaniałych i mądrych opiekunów, którzy bardzo dbają o niego. Mam nadzieję, ze wkrótce pozostałe zamojszczaki, pójdą w jego ślady.
  8. Przed chwilą wpłaciłam 410 zł, z bazarku transportowego, na konto Alaskan malamutte -skarbnika. Pieniążki są z TEGO bazarku. Asiu, kiedy je otrzymasz, potwierdź proszę odbiór na powyższym wątku, ok? Trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę p.a !
  9. Fantastycznie !!!! No TAKIE wiesci chcialabym miec każdego rana ! Oczywiście kciuki zaciśnięte bardzo mocno ! Mam już 400 zl z bazarku dla psiej rodzinki.Wprawdzie brakuje jeszcze jednej wpłaty,ale jak przyjdzie,to doślę. Asiu,czy numer konta wciaz ten sam?
  10. Wczoraj, po południu też zrobiłam OLX. Po kilku godzinach dopiero było aktywne. Potem edytowałam, by zrobić małą poprawkę i dopiero dziś nad ranem sprawdzili ! Marcysia i Majka na Kraków: https://www.olx.pl/oferta/marcysia-i-majka-dwa-szczeniaczki-szukaja-nowych-domow-CID103-IDAEUml.html i woj. śląskie: http://www.wujekfranek.pl/0,0,0,0,0,0,0,0,187291,0,0,0,podglad,ogloszenia.html Gdy będą nowe zdjęcia, podmienię.
  11. Czekam na zdjecia i info. Porobię im ogłoszenia. Moze któremuś sie uda...
  12. Rudaski podrosły ! Chyba nie narzekają na domek, bo śpią smacznie na miękkich poduchach. Myślę, ze ostatni rudasek też wkrótce znajdzie dom. Przecież niczego mu nie brakuje.
  13. Może instynktownie czuły, ze nie powinny sprawiać kłopotu komuś, kto chce im pomóc? Też ogromnie sie cieszę, że tak panicznie nie boją sie ludzi i że w domu tymczasowym i u Jaagi, szybko nabiorą zaufania do ludzi i nauczą sie właściwych zachowań.
  14. Ale widok ! Nasza Spineczka teraz to sportsmenka ! Prowadzi bardzo aktywne życie, no i ten radosny usmiech na pyszczku, ktory mowi o jej pelnym zadowoleniu !
  15. Zrobiłam Kessi Olx na Zieloną Górę. Anulko, rzuć okiem, czy nie trzeba czegoś skorygować lub dopisać: https://www.olx.pl/oferta/kessi-suczka-w-typie-foksteriera-do-adopcji-CID103-IDACOaJ.html
  16. Nareszcie udało się czarnemu rodzeństwu kotów ! Bardzo sie cieszę ! No i Jasminka załapała sie na własny domek ! Czy Rudasek nie moze jechać razem z Jasminką w jednym kontenerku? Szkoda byłoby nie wykorzystać transportu.
  17. Bogusiu, solidnego wypoczynku na urlopie Ci życzę ! Teraz Bezik będzie Ci się kojarzył właśnie z urlopem, bo w tym samym czasie odnalazł swój dom. Może dziś wieczorem uda mi sie napisać ogłoszenie dla Kessi.
  18. Tolu, ta koteczka na zdjęciu wyżej, to rasowa, czy tak wychudzona ? Chciałabym ją ogłosić, ale nic o niej nie wiem, no i jedno zdjęcie to za mało.
  19. Dopiero teraz mogę spokojnie zerknąć, co słychać u naszej psiej rodzinki. Na razie wszystko dobrze się uklada. Maluchy trochę przerażone tak nagłym zainteresowaniem obcych ludzi. Dafi cudna ! Niech jeszcze szczęśliwie dojadą do celu a potem będzie już z górki... Agatko, Tolu, szczęśliwej podróży ! Trzymam za Was mocno kciuki !
×
×
  • Create New...