Jump to content
Dogomania

Havanka

Members
  • Posts

    20004
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Havanka

  1. Napisałam tekst i od razu zrobiłam OLX na Wrocław, żeby nie marnować czasu. Jeżeli będą jakieś uwagi, to uzupełnię treść lub zmienię województwo : https://www.olx.pl/oferta/laki-czarna-perla-do-adopcji-CID103-IDzWEuM.html Jutro postaram się napisać drugie ogłoszenie.
  2. Boguniu, oczywiście, ze pomogę. Właśnie przed chwilą napisałam Florkowi i ma już OLX na Kraków. Tylko potrzebuję trochę czasu, by zapoznać sie z opisem psiaczka i wybrać odpowiednie zdjecia.
  3. Obiecałam pomoc w ogłoszeniach i jako pierwsze zrobiłam Florkowi na Kraków: https://www.olx.pl/oferta/florian-super-pies-do-pokochania-od-zaraz-CID103-IDzWzY1.html
  4. Na bazarku transportowym, w Przydrożnej Kawiarence, zebraliśmy 600 zł ! Przed chwilą zapłaciłam już za transport całej " szóstki" zamojskich psiaczków - 420 zł. Na potrzeby Freski, Florka i Berka, przypadła kwota 90 zł. Tą kwotę przelałam na konto skarbnika - Alaskan malamutte. Asiu, jak zwykle proszę o potwierdzenie odbioru na bazarku.
  5. Przed chwilą zrobiłam przelew na konto Anuli; za transport 420 zł + 50 zł ( 40 zł zostało wpłacone od razu na konto Anuli). Razem 470 zł. Jest to dochód z bazarku transportowego. Anula, jak zawsze proszę o potwierdzenie odbioru na bazarku.
  6. Ja też cieszę się, ze skończyło się tylko na strachu. Przyłączam sie do pozdrowień i zostawiam czochranka dla Kory.
  7. Trudno się nie uśmiechnąć, widząc tak radosne psiaki ! Nie zważają na nowe fryzury i czyste futerka, tylko korzystają z frajdy, jaką daje szaleńcza gonitwa. To dopiero jest szczyt szczęścia !!!
  8. Tolu, rzuć garść informacji o tym czarnuszku !
  9. Już uporałam się ze swoim ogłoszeniem. Lolek, jako Tolek na Warszawę: https://www.olx.pl/oferta/szczeniaczek-tolek-szuka-dobrego-pana-CID103-IDzPA5F.html
  10. Pozostaje juz tylko trzymać kciuki za super domek !
  11. Spróbuję. Jedno wyślę Ci na pw do wyróżnienia. Tola prosiła na Kraków. Ja zrobię dla siebie drugi tekst na Warszawę, ok?
  12. Elu, super ! Bardzo dziekuję, tylko teraz nie dam rady napisać tekst do ogłoszenia. Dopiero wieczorem będę miała czas.
  13. Wieczorem zrobię mu kilka ogłoszeń. Miejmy nadzieję,że szybko znajdzie nowy domek.
  14. Ja też podziwiam umiejętności pani fryzjerki i urodę psiaków ! One same chyba są zdziwione zmianami w ich życiu. Zapewne nigdy nie były w spa ani u weta. W ekspresowym tempie wyjechały ze schronu, przejechały całą Polskę, zaliczyły fryzjera, kąpiel, wyszły na trawę, którą wąchały ostatni raz przed wjazdem do schronu. Najgorsze juz za nimi. Teraz będzie juz "z górki"...
  15. Ojej !!! Cudo !!! Wygląda jak nowo narodzony a pysio zadowolone i uśmiechniete.
  16. Lucky od początku wyróżniał się tą piękną sierścią, choć była bardzo zaniedbana, ale teraz, po SPA, wygląda jak czarna, bezcenna perła ! Jeżeli charakter ma taki jak wygląd, to długo nie będzie bezdomny.
  17. Tofik nareszcie wie, że żyje ! Dotychczasowy jego wygląd świadczył o bardzo nędznym życiu, jakie miał. Teraz jest podobny do psa i to szczęśliwego. Jestem pewna, że w tym DOMKU niczego mu nie zabraknie !!!
  18. Jak dobrze,ze podróz szczesliwie dobiegla końca. Psiaczki cudne choc bardzo zaniedbane. Za kilka dni pokażą też inne swoje zalety. Cos czuje,że dlugo nie zagrzeja miejsca u Szafirki. Teraz czekamy na metamorfozy.
  19. Ja też zapiszę sobie wątek, ale komentować nie będę bo brak mi słów na takie traktowanie zwierząt. Chętnie pomogę w ogłoszeniach szczeniaczka. Kiedy psiaczki będą już bezpieczne postaram się też wpłacić jakąś cegiełkę.
×
×
  • Create New...