Jump to content
Dogomania

Havanka

Members
  • Posts

    20004
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Havanka

  1. Tysia, przemiana Zumiego ogromna ! Dom pełen miłosci, mądrości i cierpliwości, to najlepsze lekarstwo dla tych skrzywdzonych psów. Mam nadzieję, ze Mały też będzie miał szczęście i odnajdzie swoich LUDZI...
  2. Pełen błogostan w trakcie czesania ! Atilka wyraźnie to lubi i sprawia jej to przyjemność. A jaka przy tym grzeczna...
  3. Wspaniale Dziewczyny ! Niech go świat zobaczy !
  4. Nie przeczę Eluś, ale gdyby widział to czułby sie pewniej i zapewne byłby bardziej dziarski. Ale i tak kochany z niego piesio i myślę, że teraz dopiero jest szczęśliwy.
  5. Oruś wygląda wspaniale ! Gdyby nie te zamglone oczka i posiwiały pyszczek, to byłby z niego jeszcze całkiem dziarski chłopak !
  6. Te psiaczki żyć bez siebie już by nie mogły ! Dopasowały się idealnie. Nutka ma pięknego czupurka na łebku, wygląda zabójczo !
  7. Beruś zakochany w swojej pani z wzajemnością, jest posłuszny i wraca na zawołanie. Sierść zadbana, błyszcząca a i ciałka trochę przybyło. Fajny domek mu się trafił !
  8. Boguniu, super ! Dzięki !
  9. Też nie dałabym kota do takiego domu. Dobrze byłoby wykastrować je przed adopcją, ale ogłoszenia już mogą być publikowane. Nie wiadomo, czy od razu TEN właściwy domek sie znajdzie. Dlatego nie czekałabym z robieniem ogłoszeń. Te ostatnie zdjecia są świetne. Napisz mi w wolnej chwili Jaaguś w jakim są wieku, czy korzystają z kuwety. Zrobię jednak OLX.
  10. Z tą właśnie nadzieją napisałam tekst dla Małego: Za miłość i wierność, skazany na głodową śmierć... Mały, miał kiedyś swój dom, ale kiedy nadeszła starość, zdrowie zaczęło szwankować a resztki psiej urody gdzieś się rozmyły, nie był już nikomu potrzebny. Stał się niepotrzebną, zbędną rzeczą, której należało się pozbyć. Został więc wywieziony na zupełne odludzie i tam zostawiony na okrutną, głodową śmierć. Kiedy leżał już pokonany przez głód i pragnienie, pogodzony z nadchodzącą śmiercią, został cudem znaleziony i przetransportowany do gabinetu weterynaryjnego. Już na pierwszy rzut oka widać było jego straszliwe wychudzenie, stan zapalny pyska i oczu, poranione łapy. Pani doktor podjęła walkę o jego życie. Został poddany leczeniu i intensywnie karmiony. Powoli wraca do żywych, zaczyna machać ogołoconym ogonem i nieśmiało prosi o głaski. Jest bardzo spragniony bliskości człowieka i jego miłości. Rośnie nadzieja, że stan zdrowia Małego poprawi się, ale co z nim dalej będzie? Nie może zawsze mieszkać w lecznicy. To ogłoszenie jest apelem do LUDZI o wyjątkowej wrażliwości, bo tylko na nich możemy liczyć. Jeżeli ktoś z Państwa chciałby dać dom temu sponiewieranemu psu na stare lata, to prosimy o kontakt z Zamojską Fundacją Dla Zwierząt i Środowiska ZEA, pod nr 609 160 440. Pokażmy Małemu lepszy świat i dobroć ludzką. Ogłoszenie zrobiłam na Kraków. Można korzystać z tekstu, można go dopasować do własnych potrzeb. Gdyby ktoś jeszcze mógł pokazać Małego w innych województwach, miałby większe szanse. Może ktoś "fejsbukowy", mógłby go tam też pokazać. Facebook to duże możliwości ! http://www.wujekfranek.pl/0,0,0,0,0,0,0,0,187623,0,0,0,podglad,ogloszenia.html https://www.olx.pl/oferta/maly-skazany-na-glodowa-smierc-CID103-IDAMXlr.html https://gratka.pl/zwierzeta/za-milosc-i-wiernosc-skazany-na-glodowa-smierc/oi/12858383 https://opole.lento.pl/za-milosc-i-wiernosc-skazany-na,8089985.html
  11. Też o tym myślałam. Nie będzie łatwo, bo mnóstwo psów młodych i urodziwych nie moze znaleźć domów, ale zdarzają się przecież cuda, dlatego trzeba próbować. Spróbuję napisać tekst dla Małego.
  12. Trzymam mocno kciuki !!!!
  13. Ja też zerkam do Lindusi. Tyle cierpienia sunia ma już za sobą. Żeby to, obecne przyniosło jak najszybciej oczekiwany skutek. Chciałabym bardzo zobaczyć Lindę stojącą na własnych nogach... Jaaga, pomogę w ogłaszaniu kotków z Ukrainy, jak tylko będą zdjęcia. Gdyby tak jeszcze Marianek się załapał, to miałby większe szanse.
  14. Widać,że obie suczki biorą teraz z zycia wszystko to co najlepsze. Cieszą się każdą chwila życia i są bardzo szczęśliwe. Aniu,Bogusiu ofiarowalyscie im najwspanialszy prezent jaki mogly sobie wymarzyc !
  15. Omlecik, Żurek, Bagietka i Napoleonka we wspólnym ogłoszeniu na Olx. https://www.olx.pl/oferta/bagietka-napoleonka-zurek-i-omlecik-szukaja-domow-CID103-IDAM4iZ.html Na weekend wyróżnię. Precelek i Mufinek nie mają jeszcze ogłoszenia. Słabo widać ich umaszczenie.
  16. Energią tych suczek, można by było kombajn uruchomić ! Szczęście i radość obie mają wymalowane na pyszczkach. Ale nie ma co sie dziwić; miały ogromnego farta, że trafiły do tego domku i teraz korzystają na maxa z nowego życia !
  17. Tak, to prawda ! Ja też z radością czytam wieści z domów stałych, zwłaszcza, kiedy są tak dobre, jak te. Fajnie jest wiedzieć, jak sie im żyje w nowych miejscach, czy są zdrowe i szczęśliwe. A kiedy jeszcze są fotki to już tylko można popłakać z radości ! Nasza Bogusia to PEREŁKA ! Ma "nosa" do dobrych domków ! Razem tworzycie Anulko idealny duet.
  18. Podświetlił mi się wątek Orusia, więc zerkam, czy są jakieś nowiny o nim. Przesyłam piesku czochranka za uszkiem i życzenia duzo zdrowia !
  19. Atilka otrzymała cudowny domek i panią, która widać i słychać na filmiku, że kocha ją bardzo i o nią dba. Ja też myślę, ze wszystko będzie dobrze, bo przecież nie po to SZCZĘŚLIWY LOS zesłał jej ten baśniowy dom, żeby teraz coś miało być nie tak... Kciuki jednak trzymam za udaną operację i szybki powrót do sił ! Trzymaj sie dzielna Atilko !
×
×
  • Create New...