-
Posts
20004 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Havanka
-
Tysia, przemiana Zumiego ogromna ! Dom pełen miłosci, mądrości i cierpliwości, to najlepsze lekarstwo dla tych skrzywdzonych psów. Mam nadzieję, ze Mały też będzie miał szczęście i odnajdzie swoich LUDZI...
-
Wspaniale Dziewczyny ! Niech go świat zobaczy !
-
Boguniu, super ! Dzięki !
-
Super !!!
-
Cierpienie nie zna granic, postrzelona Linda na wózku, Kaj są z nami.
Havanka replied to Jaaga's topic in Psy do adopcji
Też nie dałabym kota do takiego domu. Dobrze byłoby wykastrować je przed adopcją, ale ogłoszenia już mogą być publikowane. Nie wiadomo, czy od razu TEN właściwy domek sie znajdzie. Dlatego nie czekałabym z robieniem ogłoszeń. Te ostatnie zdjecia są świetne. Napisz mi w wolnej chwili Jaaguś w jakim są wieku, czy korzystają z kuwety. Zrobię jednak OLX. -
Z tą właśnie nadzieją napisałam tekst dla Małego: Za miłość i wierność, skazany na głodową śmierć... Mały, miał kiedyś swój dom, ale kiedy nadeszła starość, zdrowie zaczęło szwankować a resztki psiej urody gdzieś się rozmyły, nie był już nikomu potrzebny. Stał się niepotrzebną, zbędną rzeczą, której należało się pozbyć. Został więc wywieziony na zupełne odludzie i tam zostawiony na okrutną, głodową śmierć. Kiedy leżał już pokonany przez głód i pragnienie, pogodzony z nadchodzącą śmiercią, został cudem znaleziony i przetransportowany do gabinetu weterynaryjnego. Już na pierwszy rzut oka widać było jego straszliwe wychudzenie, stan zapalny pyska i oczu, poranione łapy. Pani doktor podjęła walkę o jego życie. Został poddany leczeniu i intensywnie karmiony. Powoli wraca do żywych, zaczyna machać ogołoconym ogonem i nieśmiało prosi o głaski. Jest bardzo spragniony bliskości człowieka i jego miłości. Rośnie nadzieja, że stan zdrowia Małego poprawi się, ale co z nim dalej będzie? Nie może zawsze mieszkać w lecznicy. To ogłoszenie jest apelem do LUDZI o wyjątkowej wrażliwości, bo tylko na nich możemy liczyć. Jeżeli ktoś z Państwa chciałby dać dom temu sponiewieranemu psu na stare lata, to prosimy o kontakt z Zamojską Fundacją Dla Zwierząt i Środowiska ZEA, pod nr 609 160 440. Pokażmy Małemu lepszy świat i dobroć ludzką. Ogłoszenie zrobiłam na Kraków. Można korzystać z tekstu, można go dopasować do własnych potrzeb. Gdyby ktoś jeszcze mógł pokazać Małego w innych województwach, miałby większe szanse. Może ktoś "fejsbukowy", mógłby go tam też pokazać. Facebook to duże możliwości ! http://www.wujekfranek.pl/0,0,0,0,0,0,0,0,187623,0,0,0,podglad,ogloszenia.html https://www.olx.pl/oferta/maly-skazany-na-glodowa-smierc-CID103-IDAMXlr.html https://gratka.pl/zwierzeta/za-milosc-i-wiernosc-skazany-na-glodowa-smierc/oi/12858383 https://opole.lento.pl/za-milosc-i-wiernosc-skazany-na,8089985.html
-
Też o tym myślałam. Nie będzie łatwo, bo mnóstwo psów młodych i urodziwych nie moze znaleźć domów, ale zdarzają się przecież cuda, dlatego trzeba próbować. Spróbuję napisać tekst dla Małego.
-
Trzymam mocno kciuki !!!!
-
Cierpienie nie zna granic, postrzelona Linda na wózku, Kaj są z nami.
Havanka replied to Jaaga's topic in Psy do adopcji
Ja też zerkam do Lindusi. Tyle cierpienia sunia ma już za sobą. Żeby to, obecne przyniosło jak najszybciej oczekiwany skutek. Chciałabym bardzo zobaczyć Lindę stojącą na własnych nogach... Jaaga, pomogę w ogłaszaniu kotków z Ukrainy, jak tylko będą zdjęcia. Gdyby tak jeszcze Marianek się załapał, to miałby większe szanse. -
Omlecik, Żurek, Bagietka i Napoleonka we wspólnym ogłoszeniu na Olx. https://www.olx.pl/oferta/bagietka-napoleonka-zurek-i-omlecik-szukaja-domow-CID103-IDAM4iZ.html Na weekend wyróżnię. Precelek i Mufinek nie mają jeszcze ogłoszenia. Słabo widać ich umaszczenie.
-
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Havanka replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Tyle radości i energii w tym małym ciałku ! Choć muszę przyznać, że Emisia nam urosła . -
Tak, to prawda ! Ja też z radością czytam wieści z domów stałych, zwłaszcza, kiedy są tak dobre, jak te. Fajnie jest wiedzieć, jak sie im żyje w nowych miejscach, czy są zdrowe i szczęśliwe. A kiedy jeszcze są fotki to już tylko można popłakać z radości ! Nasza Bogusia to PEREŁKA ! Ma "nosa" do dobrych domków ! Razem tworzycie Anulko idealny duet.
-
Atilka otrzymała cudowny domek i panią, która widać i słychać na filmiku, że kocha ją bardzo i o nią dba. Ja też myślę, ze wszystko będzie dobrze, bo przecież nie po to SZCZĘŚLIWY LOS zesłał jej ten baśniowy dom, żeby teraz coś miało być nie tak... Kciuki jednak trzymam za udaną operację i szybki powrót do sił ! Trzymaj sie dzielna Atilko !