Jump to content
Dogomania

Havanka

Members
  • Posts

    20004
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Havanka

  1. No to plan wykonany ! Cała szóstka ma już domy i to w przeciągu niecałego miesiąca ! Lakuś, niech ci już zawsze szczęście sprzyja ! Anulka, ogłoszenie Lakusia jest promowane do 23 czerwca. Na jakiego psa podmienić? Szkoda, zeby sie zmarnowało.
  2. Rewelacja, super ! Bardzo się cieszę, ze Mysia zaakceptowała nowy dom. Myślę, ze dużą rolę odegrała w tym wszystkim Mimi. Nie sądziłam, ze Mysia kiedykolwiek będzie w stanie rozstać się z Wami. Całe szczęście, ze sie myliłam, bo dzięki temu zwolniło sie miejsce na kolejne, psie nieszczęście.
  3. Fajnie byłoby, gdyby Lunka miała towarzystwo dzieci, z którymi mogłaby sie bawić. Mam nadzieję, ze wnuki mają wpajany szacunek dla zwierząt i nie będą zbyt nachalne dla suni. Już w najbliższych dniach rozstrzygną się losy Luneczki. Kciuki wciąż wskazane !
  4. Timi, szczęściarzu, dołączyłeś do grona psów, które mają już bajkowe domy ! Twój też będzie taki, Anula z Bogusik innych nie preferują !!!
  5. Moze Ferdek? A tak na poważnie, to ja też cieszę sie ogromnie z domku dla Berka ! Prawie cały transport ekspresowo znalazł domy ! Jestem pewna, że cała szóstka będzie miała teraz dostatnie życie.
  6. Tak, dzięki takiej edukacji od najmłodszych lat, jest szansa, ze za jakiś czas, życie zwierząt stanie się lepsze. Florka przejęła "pałeczkę" po Zulce. Nawet ona uczy dzieci empatii. Brawo Florcia !!!
  7. Ale wiesci z samego rana! Na razie jednak trzymam mocno kciuki i czekam na wynik wizyty ! Oby się udało !!!
  8. Dziękujemy za piękne tulipany ! Eluś, moze z ogłoszeniami Luneczki wejść w inne województwa, np Kraków, Poznań, Łódź? Moje ogłoszenie juz też wyróżnione. Dziękuję !
  9. Ja robiłam dla Timiego a Lucky ma u mnie olx na Wrocław. Dziękuję za wyróżnienie ogłoszenia.
  10. Są już nowe zdjecia Luny ( Lenki) ! Zmieniłam tytuł i większość zdjeć w ogłoszeniu na OLX. Może teraz coś drgnie.... https://www.olx.pl/oferta/lenka-zauroczy-cie-charakterem-tylko-wez-ja-do-domu-CID103-IDyV42h.html
  11. To dopiero jest szczęśliwe życie ! Tofika ktoś wywalił, bo był już niepodobny do psa. A tu proszę; mister Tofik ze swoją kumpelką, cieszą się z życia i z radością z niego korzystają !
  12. U mnie Czeri na Kraków: https://www.olx.pl/oferta/slodki-czeri-mieszaniec-krolewski-szuka-domu-CID103-IDA4LN9.html Powodzenia piesku !!!
  13. Ale fajnie, ze Timi też już będzie miał swój dom ! Bardzo, bardzo sie cieszę. !!! Jeszcze tylko Lakuś i plan wykonany !
  14. Przyznam,że tez bardzo balam się o Freske. Po tych dzisiejszych wiesciach, już mniej. Dobrze, że p.Jola przyjmuje i słucha Twoich rad.
  15. No i jeszcze moje na Kraków: https://www.olx.pl/oferta/berni-zywe-sreberko-czeka-na-nowy-dom-CID103-IDzV30I.html Wyróżniłam swoje ogłoszenie na tydzień.
  16. Oj tak ! Po ciężkim życiu, znalazły swoje miejsce na ziemi, a konkretnie na miękkiej kanapie, we własnym domu i z człowiekiem na wyłączność.
  17. Są wyjątkowo piękne ! Aż miło na nie patrzeć...
×
×
  • Create New...