Jump to content
Dogomania

Tola

Members
  • Posts

    52033
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    376

Everything posted by Tola

  1. Dwa z 5 kociaków są w lecznicy w Izbicy; są malutkie, więc zdecydowałyśmy z Alaskan, że do chwili szczepienia prawdopodobnie tam pozostaną, koszt pobytu to 15 zł/doba, tak jak u Murki. Resztę maluchów pan, który je znalazł, dołączył podobno do karmiącej kotki gdzieś na wsi, kotów nie dowiózł do lecznicy. Gdyby ktoś chciał wesprzec Wrzosika i Cyprysika karmą, to bardzo prosimy o zakup puszeczki/ puszeczek poprzez Ocalone Łapki, zamówienie jest gratis. Będziemy ogromnie wdzięczni za wsparcie. Kup karmę https://ocalonelapki.pl/zamojska-fundacja-zea https://ocalonelapki.pl/zamojska-fundacja-zea-1 https://ocalonelapki.pl/zamojska-fundacja-zea-2
  2. Basia w domu w Warszawie
  3. Pamiętam, dzwoniłaś do nas wtedy...Jeden z nich nie przeżył, a drugi Szafranek, teraz Marley mieszka w Krakowie i ma się bardzo dobrze. Jego pańcia Jola robi nam teraz super wizyty PA w Krakowie. Tak wyglądał Marley, gdy trafił do nas, drugie zdjęcie zrobione wczoraj wieczorem Straszny rozrabiaka z niego
  4. Przed chwilą wstawiłam filmik z Santą i też jest na czerwonym tle
  5. Kolejne kociaki znalezione na leśnej drodze:( Szukamy z Asią Alaskan pomysłu, gdzie zabrać:(
  6. Nikt go tutaj nie widzi oprócz Ciebie, tak teraz na sporo osób na dogo
  7. Malutkiej Pameli szykuje się własny domek w Warszawie Bardzo dziękuję Jo37 za wczorajszą wizytę PA Pamela prawdopodobnie pojedzie do Warszawy pod koniec tego tyg , razem z Płomyczkiem, który też jedzie do DS.
  8. Nasza staruszka Telma ma guz na wątrobie. Jest operacyjny, ale przy podwyższonej kreatyninie nikt nie wykona TK
  9. U nas dużo smutnych wiadomości Kociaki, znalezione pod Biedronką chorują, na razie robione są badania, bo nie bardzo wiadomo, jaka jest przyczyna ich złego samopoczucia. Miały być w piątek szczepione, a zamiast tego codziennie muszą być wiożone do lecznicy na kroplówki, bury kocurek jest docieplany w inkubaturrze. Nie mają apetytu, bury nawet stracił na wadze, jest duża anemia Przy okazji okazało się, że Gabryś to Maciejka.
  10. Obiecałam Maurycemu od ZEA opłacenie miesiąca pobytu w hoteliku, ale za te 600 zł może też być opłacenie faktury od weta, dajcie znać, jak będzie wygodniej. Jakby co to podeślę AlfaLS dane do faktury.
  11. Tego nikt kto nie widzi oprócz Ciebie; nie można cytować, wklejać linków ani grafiki. Mam tak samo i jeszcze parę osób. Zniknął z forum wątek Bonusa, jak Ewa Marta uzupełniła pierwszy post.
  12. Opłacona faktura za hotelowanie i leczenie Malinki: 1338 zł Malinka - hotelowanie, leczenie.pdf
×
×
  • Create New...