-
Posts
38342 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
[quote name='malagos']moze Kometa pomoze, pracuje w lecznicy na Bemowie?....[/QUOTE] W ktorej na Bemowie, 24 h?
-
[quote name='mmd']Dzięki, zaraz piszę. Tak myślę, że kliniki nie w Warszawie też warto brać pod uwagę, bo te warszawskie mogą wszystkie się wypiąć. Dziewczyny tak się bujają chyba od czwartku, dopiero wczoraj dostałam maila, bo nie miałam nawet jak opisać tego.[/QUOTE] Nie znam kliniki ze szpitalem w Warszawie , ktora przyjelaby psa z juz leczona i rozpoznana nosowka, co innego gdyby nie bylo wiadoma na co jest chory psiak, zbyt duze ryzyko dla innych chorych psiakow w klinice:(
-
[quote name='Estrella']no fajnie macie, bo łacinę znacie.. a ja nie będę udawać, że wiem o co chodzi :lol: - to ładnie proszę o przetłumaczenie na [U]nasz[/U] [U]polski[/U]. Wolę łagodniejszą wersję jak coś.. bo o tym ex-właścicielu nie można nic "dobrego" napisać:angryy:[/QUOTE] Co zrobisz drugiemu, oczekuj od niego. Dobry człowiek różni się od boga tylko czasem trwania. [U]osioł nad[/U] osłami [U]na wieki [/U]wiekow
-
[quote name='Wunia']Miszka ma nosówkę ... więc nikt jej nie chce, już było wstępnie szukane ...[/QUOTE] Tak Wuniu, czytalam i napisalam ogloszenie na GoldenLine ....
-
Jestem, nie wiem co zrobic, bede szukac.....myslec....wstawie ogloszenie na GoldenLine i facebook
-
[quote name='mmd']ja chyba wiem, skąd się biorą kotki[/QUOTE] No skad sie biora...?:kociak:
-
[quote name='Isadora7']oooo to rozumiem :):):)[/QUOTE] Teraz sie napije , dziekuje bo o 9 musialam juz wyjsc z domu:)