Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. [quote name='ewab']Szczeniaki były przedwczoraj odrobaczone. Kiedy je można zaszczepić? Czy pieć dni wystarczy?[/QUOTE] jezeli byly tylko 1 raz odrobaczane to trzeba odrobaczanie najpierw powtorzyc po 14 dniach a potem mozna szczepic po 7-8 dniach.Pierwsze szczepienie w 6 tyg. zycia
  2. [quote name='Jaaga']Każdego psa wydaje z umową. Nie daję psów byle komu. Jesli ktos chce źle potraktowac psa, to wizyta przedadopcyjna nie pomoże. Widze ludzi, jak przyjeżdżają i zawsze mogę psa nie dać. Zamiast się czepiać, proponuje pomóc.[/QUOTE] Po pierwsze tylko zadalam pytanie. Po drugie pomagam ponad 90 psom i 150 kotom. Po trzecie zapytalam z troski o psy i ich dalsze losy Po czwarte nie potrzebna ta zlosc i to zle skierowana....
  3. [quote name='Jola+Rani+Sari']Dziękujemy Ci Elu! ;) Rozrzucimy wiadomość po innych goldenich forach... A czy możemy liczyć na zdjecie psiaka? (Można dokleić później ;)[/QUOTE] Moze poczekajmy do jutra jak bede wiecej wiedziala bo dzisiaj Karolina ma jakies ciezkie przypadki i non stop jezdzi do koni:) Z tego co zapamietalam z szybkiej rozmowy to psiak jest w schronisku [FONT=&quot]KRZYCZKI-PIENIĄŻKI k/Nasielska[/FONT]. Poprosze, zeby zrobila zdjecie jezeli ma taka mozliwosc i na spokojnie porozmawiam:) Dziekuje za propozycje pomocy....Zastanowimy sie jak bedzie wiecej informacji:)
  4. Zamowilam dla Trotterka kolejne 18 kg karmy, powinna zostac dostarczona w poniedzialek:) Moja znajoma weterynarz pod koniec marca znalazla w schronisku kolo Nasielska mlodego Godenka okolo 2-3 lat, mial obroze przeciwpchelna. Zajela sie nim bo mial chora lapke, juz jest lepiej. Moze komus zaginal goldenretriver? Jutro bede wiedziala wiecej i skontaktuje sie z AnkaRa: Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie:)
  5. [quote name='Jaaga']zawsze w jeden tydzień wydawałam całe mioty. Niestety, z tych ogłoszeń zainteresowanie jest tylko szczeniaczkami i to małymi.[/QUOTE] A co z umowami adopcyjnymi i wizytami przedadopcyjnymi? Zapisuje...
  6. [B]Urwisokowie[/B] juz po wizycie adopcyjnej dla Tchorzyki, czekamy na relacje jak tylko beda mieli dostep do internetu:) Marie, zgodzila sie aby z jej pieniedzy oplacac ogloszenia na Allegro, dlatego przekaze nr konta [B]urwiskowi[/B], na razie oba sa jescze aktywne i zaplacone.
  7. [quote name='Nutusia']Nio... to mamy Sznuróweczkę!:loveu: Toscanka z siłą spokoju przyjęła ten fakt, natomiast Oskar oszalał, uznając ja za kota (które wielbi i kocha miłością wielką), więc nie odstępuje jej na krok. Cioteczki zrobiły dziś Tosinie baaaardzo dużo zdjęć, więc mam nadzieję, że jak odpoczną po podróży, wstawią trochę;). Ogólnie wizyta poadopcyjna wypadła pomyślnie - mogę spać spokojnie, że nie odbiorą mi psa!:eviltong: Gratuluje, bardzo sie ciesze:)
  8. zostaly duze pieniadze ze zbiorki na wieniec dla Talcott, wlasnie nimi ma byc zasilona skarbonka Jej imienia,bazarki to oczywiscie doskonaly pomysl.
  9. Teraz trzeba szybko zebrac pieniadze na szczepienie malej, mam nadzieje ,ze chodzi w obrozy zwalczajacej pchly i klescze i je je karme Hill'sa:)
  10. Talcott pomagala tez onkom i staruszkom, Lennonowi, Idolowi, mysle ,ze warto zobaczyc jak jest zorganizowana "kundelkowa skarbonka"moim zdaniem to swietny wzor do nasladowania. Pozdrawiam Wszystkich... [*]
  11. [quote name='RenW']Ooo Ciotka Ellig szybko położyła się spać i wcześnie wstała.:) Witajcie! [/QUOTE] Polozyla sie o 3:00 a wstala o 4:45 , tylko ludzi po nocy nie budzi............;) [img]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-sjc1/hs352.snc3/29201_418486294714_148674989714_5441111_5709270_n.jpg[/img]
  12. polubek, dziekuje za kawke espresso jak zwykle wypije z wielka przyjemnoscia:) Slonecznej soboty zycze Wszystkim:)
  13. [quote name='Cajus JB']Trafiłem na Marusię wczoraj, gdzie indziej i umieściłem na nk. [url]http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/15/800[/url] Tak więc zapisuję się[/QUOTE] Dziekuje:):)
  14. [quote name='RenW']:wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:...:eek2: [B]Ellig[/B] nastukałam 5 zdrowasiek, to chyba rozgrzeszonam...:eviltong::palbo nie:evil_lol::evil_lol::diabloti:[/QUOTE] Rozgrzeszona a teraz ja klepie bo mam zle mysli.....albo nie
  15. [quote name='RenW']No bo tak się [B]Ellig [/B]obśliniłam.. oooo...tak jak niemalże corsiaki [B]fur[/B]:D:D:D:D:D:D[/QUOTE] Rozgrzeszona ino 5 zdrowasiek nastukaj ...albo nie:)
  16. [quote name='ilon_n']Tiaaaaa, za to my wzdychamy do ptasiego mleczka wedlowskiego i wypieków Lajkonika :evil_lol: Pozazdrościć tylko tego czeskiego sąsiedztwa .. piękny kraj do zwiedzania ..[/QUOTE] Do "Ptasiego mleczka" nie ma co wzdychac to jest cos obrzydliwego od kiedy Wedel juz nie jest juz tym samym Wedlem /Po odzyskaniu przez Polskę suwerenności Wedel przez kilka lat znajdował się w portfolio marek koncernu PepsiCo, by w końcu w [B]1999[/B] roku, połączyć się ze swoim wyspiarskim odpowiednikiem. Najstarsza brytyjska firma czekoladowa – Cadbury, włączyła jedną z najstarszych polskich firm oraz najcenniejszą polską markę w największy na świecie koncern słodyczy Cadbury./
  17. [quote name='RenW'][B][SIZE="4"][COLOR="red"]Ellig uwielbiam Cię!![/COLOR][/SIZE][/B]!:loveu::loveu::loveu::calus:Tam sprzedaż wysyłkową prowadzą!!!:cool2::Cool!::bigcool::klacz::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:[/QUOTE] Czekalam kiedy sie zorientujesz :) No zeby mnie o takie swinestwo podejrzewac? O inne to i owszem ale o takie?:)
  18. Ciotka Ren a masz....... [img]http://www.piernikowysklep.pl/mini.php?img=http://www.piernikowysklep.pl/system/obj/69_IMG_4758.JPG&s=754[/img] [url]http://www.piernikowysklep.pl/PL/strona_glowna/[/url]
  19. [B]polubek[/B] tez swietna ale teraz bardzo zapracowana zapytac warto:)
  20. [quote name='mru']mmd jakbys mogła :) byłoby czadowo![/QUOTE] Jeszcze raz powiem jestem za mmd, spokojna , zrownowazona , nie ulegajaca nie potrzebnym emocjom, takiej osoby miom zdaniem tu potrzeba:)
  21. [quote name='mmd']mogła mogła:) sbd ma do mnie namiary komórkowe - jak się ktoś bardziej doświadczony nie zgłosi to jestem do dyspozycji[/QUOTE] mmd jestem za a nawet bardziej:)
  22. Kasiu, spokojnie czestuj karma tez innych swoich tymczasowiczow specjalnie wyslalam 30 kg:)
  23. Stefan wspanialy ale ja bym troche zmienila te punky za bardzo szczegolowe np. 10 , 11 i 12 moze zniechecic przyszlych wlascicieli a Stefan wcale nie musi tak samo zachowywac sie w nowym domu:) z sierscia kazdy sobie poradzi , widzi psa to wie ze dluga i trzeba czesac lepiej chyba napisac ,ze lubi szczotkowanie....
  24. [quote name='Atomowka']Trzymam kciuki za małą bo to super sunia. Trzeba ją tylko trochę utoczyć i będzie gitara. A tak BTW odezwała się do mnie jedna Pani z Krakowa, wstępnie domek wygląda bardzo obiecująco, ale tfu tfu póki co nie zapeszam i nic więcej nie powiem[/QUOTE] Hej to trzymam kciuki!:) nawet ostatnio widzialam ,ze ktos oferowal transport z Warszawy do Krakowa za darmo na watku transportowym, badzmy dobrej mysli:)
×
×
  • Create New...