-
Posts
38345 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Ellig replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Halo...czy ktos widzi co napisalam, czy Same Cioteczki robicie allegro? -
Lakus , przepraszam.... Szukamy transporu Warszawa - Gdynia dla szczeniaka , suni Uszatki kontakt 668 849 831 [email protected]
-
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Ellig replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Poprosilam lil_ka o zrobienia Allegro dla Kajko i Kokosza jeden cykl ogloszeniowy kosztuje 12 zl, ja zaplace za 3 cykle , jezeli lil_ka znajdzie czas. -
[quote name='pyra68']Jaka ta paproszka też jest słodka ,ale naszej szalonej Nureczki nikt nie zastąpi.:loveu: ;):p.Jutro lub w niedziele powklejamy nowe zdjęcia.:evil_lol:trzymamy paluchy za wszystkie domkii dla szczylaków i Viki[FONT=Arial].:p[/FONT][/QUOTE] Dziekujemy bardzo, juz wszystkie znalazly domy. Zostala tylko dzielna mama Viki:)
-
Wuniu, przepraszam [COLOR=Blue][B]Szukamy transporu Warszawa - Gdynia dla szczeniaka , suni Uszatki kontakt 668 849 831 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B][/COLOR]
-
[quote name='urwisek']Bardzo Szukamy !!! kontakt 668 849 831 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] wyslalam maila do Ciebie urwisek z namiarem do osoby z mapy pomocy dogo....
-
[quote name='Shania']Jaki cudny cudaśny...rzeczy odebrałam już , są u mnie w aucie..musze wspomnieć, że szef wypuścił mnie z pracy w tym celu....Dzięki szefie:lol::lol::lol:[/QUOTE] Dzieki "Szefie" w moim i zwierzakow imieniu. Poprosze o zdjecie tych rzeczy bo musze je potem wstawic na NK.Z gory dziekuje:)
-
[COLOR=Blue][B]Szukamy transporu Warszawa - Gdynia dla szczeniaka , suni Uszatki kontakt 668 849 831 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B][/COLOR]
-
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Ellig replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Sliczne chlopaki a Kokosz to normalnie powala:) -
Jamnisiowata suka i jej szczeniorki już w swoich domach
Ellig replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Slay , daj prosze znac jak dojdzie kolejny 15 kilowy worek karmy,ze sklepu Krak-Vet:) -
Zajrzalam na ka(Wunie).....Ni ma:(
-
Teraz to juz tylko do przodu, musimy jeszcze wszystko rozliczyc i szukac Ds dla Dejzi, ktora ma wspanialy DT:)
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
Ellig replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Czesc Tolek!Trzymaj sie cieplutko i zdrowiutko:) -
Jasper w nowym domku - trzymamy kciuki, zeby sie udalo :)
Ellig replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
[quote name='polubek']ok to czekamy do niedzieli[/QUOTE] Czekamy, dobrego dnia:) -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Ellig replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Dzien dobry!SZczeniorek tez jedzie do hoteliku , bedzie razem z Kajko i Kokoszem:) zapraszamy na bazarek..... -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Ellig replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
No to fantastycznie, udalo sie:) -
Koniec tułaczki! Piękny wyżeł znalazł SUPER DOM !! :D
Ellig replied to agnieszka24's topic in Już w nowym domu
Dzien dobry , moze trzeba zmienic tytul watku,napidac ,ze jest w DT , brakuje deklaracji i potrzebny polnie DS....:) -
Polubek w wannie siedzi u urwiska:)