Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Rozmawialam z Ewa, Ona i Jej TZ sa nie samowici wczoraj w nocy jeszcze jezdzili po leki przeciwbolowe dla Idolka. Dzisiaj pojechala z Idolkiem na kroplowke do lecznicy i siedzial przy nim caly czas. Pani Eulalia zle sie poczula i Ewa nie chciala Jej stresowac, dlatego zabrala ukochanego staruszka do lecznicy. Idolek lezal spokojnie, Ewa go glaskala, po skonczonej kroplowce mial jeszcze dostac zastrzyk przeciwbolowy. Lekarz osluchal Idola i wszystko jak na razie dzieje sie normalnie jak to po operacji i to jeszcze tak schorowanego psiaka.
  2. [quote name='Nutusia']Idol da radę! Trudno, żeby starszy pan czuł się po tak ciężkiej operacji jak młody Bóg! :) My przegraliśmy, ale Idolowi się uda - na pewno![/QUOTE] Nutusia tak mi przykro.......:(
  3. [quote name='lilk_a']ślicznie :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Zaraz przeczytam.... Lilka Kajko tez znalazl dom, mam pytanie czy bedziesz tak dobra i to allegro Kajka wykorzystamy dla suniek z watku [url]http://www.dogomania.pl/threads/186927-4-suczki-szczeniaki!-Urodzi%C5%82y-si%C4%99-w-gara%C5%BCu-%28-Brakuje-pieni%C4%99dzy!-POM%C3%93%C5%BB[/url]!!!
  4. kochane sunie, juz za chwile beda bezpieczne:) Ja oplacam Allegro za Kajko , ktory wczoraj znalazl dom, zapytam Lilke, wspaniala Osobe, ktora zrobila bezinteresownie ogloszenia dla wielu psiakow, czy mozna to Allegro przeniesc na sunie?
  5. [quote name='obraczus87']Teodorze Juniorku wszystkiego dobrego w nowym domku :) !!!![/QUOTE] Kajko , kochany , masz domek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Teraz musze zapamietac Twoje nowe imie:)Bardzo sie ciesze, czy to znaczy ,ze mam juz wycofac ogloszenia na Allegro?
  6. Witajcie, wpadlam na druga kawe:) Zostawiam cos na deser i ide czytac:) [img]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs018.snc4/34261_136716196344499_100000183587587_397394_5772905_n.jpg[/img]
  7. Ekstra, Omen zdrowy i dlug splacony:)
  8. Adopcje w Grudziadzu, wyslalam wiadomsc na maila. Bardzo sie ciesze, ze Stefan bedzie mial taki cudowny dom:)
  9. [quote name='go-ja']Bardzo dziękujemy! :) Proszę jeszcze o info czy to jest deklaracja stała czy jednorazowa?[/QUOTE] Witaj, deklaracja stala 10 zl, platne za 6 miesiecy z gory liczac od lipca czyli do 1 stycznia:)
  10. Posluchajcie , Ewa jest niesamowita, daje mnostwo milosci i opieki Idolkowi.Dzisiaj jak z Nia rozmawialam to po prostu byla klebkiem nerwow, tak sie martwila o Idola, o Pania Eulalie, zeby sie nie denerwowala i zeby sie zle nie poczula. Ewa nie tylko prowadzi watek Idola, Ona robi bardzo duzo dla tego kochanego staruszka i dla Pani Eulali:) Sciskam Ja publicznie z calego serca:) Dziekuje Ewa! Dalej trzymajmy kciuki za "naszego" bohatera....:)
  11. Radunia ta relacja i zdjecia sa BOMBA!!!!!! Dziekuje bardzo!:) Dziekuje Wlascielom Nurki i Nero za wspaniala opieke i za wszystko co robicie dla tych jak widac "wyrosnietych" maluchow:)
  12. [quote name='V i k i']Witamy ! To my przyjeliśmy Viki :) Jej pierwszy dzień u nas dobiega końca i jak na razie wszystko jest super. Oczywiście jest jeszcze niepewna i nieśmiała, ale na pewno to szybko minie. Bardzi lubi być drapana i od razu cała się rozciąga i merda ogonkiem :) Na dniach wstarwimy jakieś zdjęcia. Dziękujemy wszystkim za pomoc jaką viki wcześniej od was otrzymała. Teraz my będziemy ją rozpieszczać :) Pozdrawiamy. Asia i Marcin[/QUOTE] Bardzo, bardzo dziekuje za to ,ze jestescie, za to ,ze daliscie Viki dom.:) Serdecznie pozdrawiam:)
  13. [quote name='IVV']Ellig Ty zawsze jak Aniol stroz ;)[/QUOTE] Pojawiam sie i znikam?:) Pozdrawiam serdecznie:)
  14. [quote name='mmd']Fajnie macie. Ja poprzestanę na Theraflu i scorbolamidzie :placz: Coś złapałam albo urządziło mnie jeżdżenie z klimą na full :placz: Wczoraj myslałam, że to zmęczenie... to było tytułem uspawiedliwienia mojeju ewentualnej nieobecności na kaWuni etc.[/QUOTE] mmd, pij duzo wody z cytryna, zdrowka:) [img]http://plfoto.com/zdjecia_new2/1625253.jpg[/img]
  15. [quote name='Isadora7']Czy ka(Wunia) jeszcze jest? Załapałam się?[/QUOTE] Naturalnie, ze jest:)Prosze!:) [img]http://th.interia.pl/51,beb0804b61973150/kawa.jpg[/img]
  16. Tez tak mysle ,dzisiaj mam malo czasu dla siebie, dlatego nie rozmawialam jeszcze z urwiskami, pewnie sa w drodze powrotnej i sami napisza jaki domek ma Viki:)
  17. [quote name='RenW']:diabloti:Ja już jestem taka leniwa, że czekam aż mi ktoś poda :D:D:D:D Dzięki Ellig:loveu:[/QUOTE] Ren bardzo prosze:)Po jednej?Ok? [img]http://www.kobieta.pl/uploads/pics/Kawa_z_pomaranczowa_nuta_p_Copy.jpg[/img]
  18. [quote name='zuziaM']Wklejajcie banerek, ktory zrobila polubek Wiecej osob zajrzy [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187398-malutka-Ninka-zamordowana-w-36godzin-po-adopcji%21%21%21"][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/1087/ninka11.png[/IMG][/URL] Dalam Danusi z Warszawy numer telefonu do mlodej pani mecenas, ktora skontaktowala sie ze mna ok., 3 tygodnie temy, bo znalazla jeszze gdzies w necie historie pdobna, wielu z nas bardzo dobrze znana ... zamordowanego zaraz po adopcji goldena OZZYEGO. Chciala si ta sprawa jeszcze zajac, bo moze sie jeszcze nie przedawnila i jednak cos sie da zrobic. Moze warto sie z nia skontaktowac ??? Moze i ta sprawa ... zamordowanej Ninki bedzie chciala wyjasnic i doprowadzic do ukarania winnych ????[/QUOTE] Tak to wazne czy mozesz dac mi telefon do tej Pani prawniczki ?
  19. Hej!Czy to znaczy ,ze mamy chrupac albo mamlac? Gdzie jest Wunia? [URL="http://apps.facebook.com/slownikalternatywny/?ref=mf"][IMG]http://platform.ak.fbcdn.net/www/app_full_proxy.php?app=130754089699&v=1&size=z&cksum=610c6a7721f65b79b1f89bcede57c8b2&src=http%3A%2F%2F66.90.73.236%2Fapp-create%2Fimages%2F2009-11-19%2F1117510563-o1119231615-1.jpg[/IMG] [/URL] [U]Słownik alternatywny[/U] emoroidy - schorzenie polegające na mimowolnym uzewnętrznianiu się emocjonalnym. ....................................................................................................................................................................... Tak nie moze byc, podaje kawe:) [img]http://th.interia.pl/50,ba16fa4d31767545/kawa_rys.jpg[/img]
  20. Przed chwila dostalam sms-a od Opuncji :"Viki juz w nowym domu" :)
  21. Witam , prosze przeniesc moja deklaracje z Ponki na Mopika..Przypominam tylko ,ze zaplacilam za rok z gory, czyli 120-20= 100zl dla Mopika za 10 miesiecy, wiecej nie moge zadeklarowac. Pozdrawiam i zycze powodzenia:)
  22. Witam , prosze przeniesc moja deklaracje z Ponki na Mopika..Przypominam tylko ,ze zaplacilam za rok z gory, czyli 120-20= 100zl dla Mopika za 10 miesiecy, wiecej nie moge zadeklarowac. Pozdrawiam i zycze powodzenia:)
  23. [quote name='Ania012']Ellig to żadne zawracanie mi głowy, zawsze chętnie pomogę a do tego lubię dostawać wiadomości ;) Buda czeka na odbiór, nie jest to niestety żaden cud architektury ale mam nadzieję że Frytce nie będzie w niej źle.[/QUOTE] Dziekuje bardzo:)
×
×
  • Create New...