Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38346
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Skarbonka przed zamknięciem czy zawieszeniem działalności Klubu zostanie wyzerowana.Na razie nie ma takiego problemu, bo Osoby zglaszajace robią bazarki ,albo płacą deklaracje, jak wcześniej pisałaś wszystkie zgłoszone BDT to zaufane domy i nie będzie problemu z rozliczeniem. Są jakieś inne pomysły? Szkoda,żeby pieniądze leżały w "skarpecie" kiedy jest tyle potrzebujących zwierzaków, to jest wyjątkowa sytuacja, tak myślę...
  2. Tu proszę o propozycję najbardziej potrzebujących BDT składane przez Wszystkich członków Klubu oraz Osoby wspomagające Klub,ponieważ deklaracji jest w tym roku bardzo mało!!!
  3. Dziękujemy ,że jesteś i prosimy o wskazanie konkretnego wątku psa, kota...oraz na co maja być przeznaczone pieniądze. Eva2406 odpisała mi ,że Jej zwierzaki w tej chwili nie potrzebują pomocy. Jeśli chodzi o funkcję skarbnika to byla jedna chętna Osoba, ale się ostatecznie nie zdecydowała, może zmieni jeszcze zdanie, ja nie bedę już prowadziła Klubu, tak jak pisałam ...co do Ewy- mestudio, czekamy na Jej opinię w tej sprawie.
  4. Klub WB przyznał dla Reksia pomoc na leczenie w wysokości 200 zł. Prosimy o potwierdzenie otrzymania tej kwoty na wątku Klubu, oraz o rozlicznie pomocy. Prosimy też o wstawienie w I poście banerka Klubu (regulamin). Dużo zdrowia psiaku.
  5. Dziękujemy bardzo, pomoc dla Reksia w wysokości 200 zł na leczenie została przyznana.
  6. Tu proszę o propozycję najbardziej potrzebujących DT składane przez Wszystkich członków Klubu oraz Osoby wspomagające Klub,ponieważ deklaracji jest w tym roku bardzo mało i z pięciu Osób do których wysłałam pw , odezwała się tylko mari23.
  7. Jeśli chodzi o zapis: Pomoc będzie udzielana tylko tym BDT, które same się zmagają z tymczasowaniem zwierzaków. to chodziło o bezpłatne domy tymczasowe, które nie są pod opieką organizacji... Dziękuję za propozycję i poprosze o podanie konkretnych wątków i kwoty pomocy, na co maialaby być ona przeznaczona, napisałam do Eva2406 z prośbą o wskazanie potrzebującego zwierzaka pod Jej opieką.
  8. Dziękujemy, jeśli chodzi o mari23 to nieśmiało z wrodzonej skromności zaproponowała pomoc dla Jej psa , który przebywa w bezpłatnym DT u kikou, to biedny schorowany staruszek: "skoro nie ma potrzebujących, to mam Reksia, który znów będzie potrzebował znaczne ilości Advocata, on jest u kikou, zima dostaje jakiś środek, ale na wiosnę potrzebuje Advocate i to sporo, bo jest dużym psem i kuracje trzeba powtarzać". Jak do tej pory nie zgłosili się potrzebujący, dlatego uważam,że nie ma co czekać na cud... Jestem za przyznaniem pomocy na leczenie psa Reksia w wysokości 200 zł .
  9. Tu proszę o propozycję najbardziej potrzebujących DT składane przez Wszystkich członków Klubu oraz Osoby wspomagajace Klub,ponieważ deklaracji jest w tym roku bardzo mało i z pięciu Osob do , których wysłalam pw , odezwała się tylko mari23.
  10. Marysiu, bardzo dziękuję i nie płacz proszę. Przez kilka lat pomogliśmy wielu zwierzakom i to jest bezcenne. Dziękuję Ci bardzo i proszę o zgłaszanie potrzebujących pomocy BDT. Nie zapominaj również o Twoim domu.
  11. Myślę, że teraz najważniejsze są zwierzaki i pomoc dla nich. Tym bardziej, że na Dogomanii nie ma już większości Klubowiczów....
  12. Ewa, trzymaj się zdrowo... całym sercem i myślami jestem z Tobą.
  13. Marysiu, jeżeli Twoi podopieczni potrzebują pomocy to prosze napisz o tym na watku klubu WB. Są pieniądze w skarbonce i trzeba z tego korzystać,serdeczności zostawiam.
  14. Lena, robisz bazarki to po pierwsze, po drugie w zaistniałej sytuacji prosimy wszystkich członków Klubu WB o zgłaszanie potrzebujących pomocy BDT.
  15. Prosimy wszystkich Klubowiczów o zgłaszanie potrzebujących zwierzaków w BDT. Czy naprawdę nie ma na Dogomanii zwierzakow potrzebujących pomocy ?
  16. Dziękujemy i prosimy o zgłaszanie potrzebujących BDT. Potrzebna pomoc! Tu proszę o propozycję najbardziej potrzebujących DT składane przez Wszystkich członków Klubu,ponieważ deklaracji jest w tym roku bardzo mało.
  17. Serdecznie prosimy o wstrzymanie się z wpłatami na konto Klubu, aktualne rozliczenie na wątku, dziękujemy bardzo. Prosimy o zgłaszanie najbardziej potrzebujących BDT.
  18. Wysokość finansowej pomocy:-leczenie do 200zł-transport do 100zł-karma do 100złZasady udzielania pomocy:-Udzielamy pomocy psiakom ( a w szczególnych przypadkach dopuszczamy możliwość wsparcia finansowego także dla kotów), które mają wątek na dogomanii należy podać link oraz krótką informację na co potrzebne jest wsparcie finansowe i w jakiej kwocie-Każdy Klubowicz, który zgłosił psiaka lub kota w potrzebie i otrzymał pomoc jest zobowiązany w terminie do 6tygodni od uzyskania pomocy wpłacić 25% kwoty uzyskanego wsparcia ( wpłata ze środków własnych/ bazarku itp) Z wyłączeniem tego punktu -Klubowicze posiadający stałą deklarację (wpłacający od minimum 4miesięcy) na Skarpetę Baloniarską mogą wnioskować o przyznanie wyższej kwoty pieniędzy a także raz w miesiącu mogą otrzymać pomoc bez konieczności zwrotu 25%- wnioski z prośbą o pomoc rozpatruje Zarząd Klubu złożony z trzech Osób- do udzielenia pomocy wystarczy decyzja dwóch członków Zarządu- w przypadku pozytywnej decyzji Klubowicz zobowiązany jest do przesłania Skarbnikowi Skarpety na pw nr konta na który należy przesłac pieniądze- po otrzymaniu wsparcia finansowego wnioskujący Klubowicz gdy pieniądze fizycznie znajdą się na ustalonym wcześniej koncie robi wpis na tym wątku potwierdzający otrzymanie pomocy i wkleja banerek w I poście tego wątku.- Wszystkie Osoby, po otrzymaniu pomocy są zobowiązane do rozliczenia się z udzielonej pomocy w 100 % ( paragony,faktury, skany wklejone na wątku Klubu). Jeżeli nie rozliczą się to są zobowiązani do zwrotu całej otrzymanej kwoty.Każdy który zgłosił psiaka lub kota w potrzebie i otrzymał pomoc jest zobowiązany w terminie do 6 tygodni od uzyskania pomocy wpłacić 25% kwoty uzyskanego wsparcia, z tej wpłaty zwolnione są jedynie osoby płacące stałe deklaracje na rzecz Klubu jednak nie krócej niż co najmniej od 4 miesięcy.Pieniądze ze Skarpety Klubowo-Balonowej nie będą przeznaczane na płatne DT i hotele oraz na BDT, które świadomie nie dokonują sterylizacji aborcyjnych lub w ostateczności nie usypiają ślepych miotów, to nie podlega dyskusji !Pomoc będzie udzielana tylko tym BDT, które same się zmagają z tymczasowaniem zwierzaków.
  19. Jednocześnie proszę osoby, które mają kontakt z mari23 , omi, sleepingbyday, Pipi, wredny sierściuch ( wysłane pw) o poinformowanie Ich o obecnej sytuacji.
  20. Serdecznie dziękuję Maci za poświęcony czas i rzetelne skarbnikowanie KBW, Zgadzam się z Jej zdaniem ,że skarbonka przed przekazaniem nowej/nowemu Skarbnikowi powinna być wyzerowana. Ciężko będzie uzyskać zgodę wszystkich na ewentualne przelanie pieniędzy komuś nowemu, bo części osób po prostu już tu nie ma . Jednym zdaniem, zebrane pieniądze powinny jak najszybciej trafić do potrzebujących zwierzaków. Tu proszę o propozycję najbardziej potrzebujących DT składane przez Wszystkich członków Klubu,ponieważ deklaracji jest w tym roku bardzo mało. Jednocześnie sama dziękuję Wszystkim za te kilka lat i rezygnuję z bycia tzw. prezesem KWB ( wzgledy zdrowotne i osobiste). Czekamy na propozycję od osób, które chcą dalej prowadzić Klub( wiem,że są takie Osoby), jeżeli takich nie będzie, Klub zostanie "rozwiązany/zawieszony" po rozdaniu zebranych pieniędzy do czasu wyboru nowego zarządu.
×
×
  • Create New...