-
Posts
38346 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
Cudem ocaleni - Parys i Hilton juz w swoich domach stalych, na zawsze.
Ellig replied to doris66's topic in Już w nowym domu
Pomoc z Klubu WB dla Dudusia na szczepienie w wysokości 100 zł, zostala przyznana, prosimy o podanie numeru konta do wplaty na pw do mnie. Oraz po otrzymaniu powyższej kwoty, wstawienie potwierdzenia i rozliczenia na wątku Klubu, oraz o wklejenie w pierwszym poście tego wątku banerka. Życzymy duzo zdrowia Dudusiowi! :) -
Bardzo przepraszam, jeśli ktoś poczuje się urażony, ale mam wrażenie, że jest dużo osób, które chciałyby utrzymać skarpetkę, ale jak przychodzi do podejmowania decyzji, to nie ma chętnych. W tej chwili sytuacja skarpety jest specyficzna i nie ma wytycznych postępowania w regulaminie. Osoby, które do tej pory zajmowały się prowadzeniem skarpety rezygnują, w związku z tym chcemy wyzerować konto wpłacając to, co zostało na psy w potrzebie. Nie ma w tym momencie zastosowania punkt o zwrocie 25% kwoty. Uważam i mam nadzieję, że mnie poprzecie, że te ostatnie wpłaty nie powinny podlegać temu punktowi regulaminu. Inaczej będziemy bardzo długo kończyć to rozliczenie. Skarpeta Klubu W. Baloniarek potrzebuje osób, które maja siłę i chęci, żeby działalność rozkręcić, rozreklamować. Z powodów podawanych wcześniej my (Macia, Mestudio i ja) nie jesteśmy w stanie tego robić, ale przecież są osoby, które mają więcej czasu, mogą zareklamować całe przedsięwzięcie tu na Dogomanii, czy wśród znajomych. Tak jak my kiedyś pisałyśmy o tym, prosiłyśmy o deklaracje, same je wpłacałyśmy… Potrzeba tylko chęci, czasu i zdrowia. Inka33 zgłosiła swoja kandydaturę. Czy jest ktoś, kto może do niej dołączyć? Nie bójcie się tego. Jeśli się nie uda, to zamkniecie skarpetkę, ale może trzeba spróbować, żeby wiedzieć, czy to ma sens, czy nie. Coraz mniej tutaj ludzi, ale trochę jeszcze zostało. Zachęcam do tego i proszę o konstruktywne pomysły, żeby dalej można było pomagać psiakom.
-
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
-
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
-
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
-
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
-
Prosimy o wskazanie konkretnego zwierzaka i określenie kwoty ( ile i na co) podanie wątku. Klubowicze posiadający stałą deklarację (wpłacający od minimum 4miesięcy) na Skarpetę Baloniarską mogą wnioskować o przyznanie wyższej kwoty pieniędzy a także raz w miesiącu mogą otrzymać pomoc bez konieczności zwrotu 25%
-
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
-
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu