Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Nadziejko, bardzo dziękujemy.
  2. Nadziejko bardzo dziękujemy za piękny bazarek dla Lolka <3
  3. Lolek nie śpi od 6 rano , na szczęście po długim wieczornym spacerze nareszcie zasnął, ale kilka razy w nocy budził Ewunię.
  4. Marysiu nie płacz tylko szepnij jemu do ucha, ze jedzie po lepsze życie.
  5. Super Marysiu, niestety na telefonie ich nie widzę, ale obejrzę je jutro na komputerze.
  6. Ewunia napisała: Zasnął a ja nie oddycham, żeby go nie obudzić|
  7. Marysiu, postaram się napisać jak wstawić sygnaturę/ obrazek/ 1. Wchodzisz w swoje ustawienia : USTAWIENIA KONTA 2. Następnie SYGNATURA 3.Dalej klikasz w : Przeciągnij pliki do przesłanie lub wstaw pliki / wybrany obrazek/ sygnatura/ tu wklejasz obrazek podlinkowany . Jeżeli nie jest podlinkowany to klikasz w niego 2 razy/ zmieni kolor na niebieski/ i w polu LINK wklejasz adres wątku , którego dotyczy obrazek- sygnatura. 4. klikasz Uaktualnij 5. klikasz Zapisz
  8. Już podlinkowałam banerek, max wysokość 100 pikseli , max długość 300 pikseli .
×
×
  • Create New...