Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Nie zawsze nasze oczekiwania daja sie pogodzić z rzeczywistoscia, jest nam z Ewunią naprawdę ciężko kiedy musimy zabiegać o kontakt z domkiem, ale rozumiemy tez, że ludzie są różni i tego sie trzymamy. Państwu bardzo zależało na adopcji Meli, przezywali to ogromnie , musimy dać im trochę czasu. Oczywiście nie jest to dla nas komfortowe. Cały czas myślimy o Meli i mocno zaciskamy kciuki.
  2. Dziękujemy bardzo Nadziejko
  3. Nadziejko, serdecznie dziękujemy.
  4. Oj tak :)))) Żeby jeszcze Natka zaczęła wychodzić na spacery, na smyczy.
  5. Dziękuję Nadziejko , tak Duduś będzie na zawsze w naszych sercach.
  6. Mam smutną wiadomość... "Eluś dzisiaj wieczorem pożegnaliśmy Dudunia. Mial nagły obrzęk płuc, nie udało się uratować, Był z nami 10 lat i 3 miesiące. " Duduś miał dobre życie. Z calego serca dziękuję Ilonie i Wojtkowi za wszystko co zrobili dla tego kochanego Skrzata.
  7. Muszę powiedzieć, ze Chester to jest wyjatkowy pies, bardzo zrównoważony, bo ,że jest piekny to nie musze mówić. Spójrzcie ja sie zachowuje na spacerze z "obcą" osobą i na nie znanym terenie.
×
×
  • Create New...