Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. teraz to wogóle hodowle dążą do maxymalnego spłaszczania pysków czy to bokser czy buldog ang,czasem nie mozna odróżnić:roll:
  2. mogę jeszcze dodać -co prawda odnośnie charakteru bostona-że potrafia byc zadziorne do psów(szczególnie tej samej płci) i bardzo "zżyte"z dziećmi.
  3. może spróbujcie go czesac codziennie,szczotką
  4. bostony sa predysponowane do nużycy,wypadania rzepki....
  5. myślę że jedni i drudzy.jak to mawiaja"jest popyt,jest podaż" takie perpetum mobile.to sie chyba nigdy nie skończy,a organizacji typu swkipr bedzie co raz więcej.niestety.nie licze tych którzy musza"dopuścic choc raz sukę"żeby jej się psychika nie zwichrowała i lepiej dla zdrowia"(ciekawe czyjego),a potem widzimy te paskudne szkarady typu jork z wyłupiastymi oczami,zminiaturyzowane karykatury z tak cienkimi łapkami ze wenflonu nie da sie wkłuć,koszmar jakiś....chińskie zabawki jednozowego użytku.
  6. [B]oli[/B] może potzreba troche czasu z tymi smakołykami np.pół roku nie zniechęcajcie się.
  7. [B]cockermaister[/B] oczywiście że tak!ja swojemu psu podaję właśnie ludzkie(pies wazy 80kg),bo na weterynaryjne bym zbankrutowała.jak był młodszy,lzejszy to nie było problemu
  8. [B]mariusz pp[/B] a musisz podawać ten ursopol?jest masa leków regenerujacych watrobę. z reszta ursopol jest "na kamienie zółciowe".....
  9. [B]matyj[/B] teriery typu bull to bardzo zywiołowe rasy,ale uwielbiaja bliski kontakt z ludzmi.nie będa dobrymi strózami niestety-owszem odstrasza wygladem,ale to wszystko.każdego kocha czy to listonosz czy pani "od wody".ważne-nie moga raczej mieszkać cały rok na dworze,nie maja podszerstka.mrożną zime musza przebyać w ciepłym pomieszczeniu.
  10. tak,tak z rańca czytałam o tym.:angryy:,szkoda słów....bo to tylko pies przecież....
  11. może spróbuj ze smaczkami przekupic pieska?
  12. a czym włosy rozczesujecie(szczotka ,czy grzebień),jaki szampon uzywacie i jaka odzywkę...ile razy w tygodniu go wyczesujecie
  13. [B]porast[/B] może pekińczyk skoro lubicie małe z płaskimi pyskami,a psa do koszyka na rowerze mozna wsadzić...
  14. jeśłi ma dodatkowo suche oko-spytaj weta o nawilżanie oczu
  15. wydaje mi sie ze ceny za szceniaki są odwrotnie proporcjonalne do wielkości psa :evil_lol:
  16. poma może kuli się ze strachu przed karmieniem na siłę,może dom kojarzy mu się z tym....
  17. karolina jeśli możesz to skonsultuj ten przypadek z innym wetem.sądzę że stan obecny raczej nie pozwoli na metody zachowawcze-bo jak piszesz-stan ten trwa juz dośc długo.
  18. w przeciwieństwie do psów kot nie może nie jeść długo.przeważnie ciała obce czy tez np.guzy,narosla formujace się w jamie ustnej przebiegaja ze ślinotokiem,pocieraniem łapką pyska....ale obejżeć paszczę mozesz w domu
  19. [B]trini[/B] pies nie moze zarazic się od ludzi"wirusówką"
  20. [B]majkowska[/B] odnosnie sznaucerów,przepraszam-faktycznie napisałas:oops:. [B]kostkaaa[/B] przy tak małych dzieciach raczej bym celowała w psy wagowo ok10 kg.
  21. średniaki bywaja szczekliwe...
  22. zrobisz jak uważasz ja bym te zostawiła w apteczce(moze się przyda),a do oka kupiła "oczną"
  23. aga te tulipany no po prostu boskie,szczególnie ten postrzepiony.jak ci się udaje zachowac tę wspaniałą roślinnosc przy tak żywiołowych pieskach?
  24. gryf80

    Obroża Kiltix

    no niby tak-czyli na dwa palcepomiedzy obroza a skóra na szyi psa.zarówno kiltix jak i forestuo
  25. moe psy bardzo dobrze je toleruja.chetnie je jedza.zarówno te owinięte miesem z kuraka jak i z kaczki
×
×
  • Create New...