Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. gryf80

    Markus-Mühle

    Po markusie moja suka strasznie przytyla.wiec spokojnie,mozesz brac. P.s.moje psy mieszkaja na dworze.markusa jadlu w okresie zimowo wiosennym,gdzie bylo chlodno.
  2. Minga dobrze ci radzili.nie boj siie tylko krec wideo telefonem.zadzwon do strazy miejskiej.jesli rano dysponowalabym czasem to bym za tym gosciem poszla ,zebydowiedziec sie gdzie mieszka
  3. To poczekaj zzamartwianiem sie na wyniki.piesek powinien byc do badania usg przygotowany dietetycznie(co zrobilas)dodatkowo powinien byc uwzgledniony espumisan"na gazy".gaz z p.pok.daje cien przez co obraz moze byc nieostry.jesli pies jest w dobrej formie nie martw sie na zapas.
  4. Chip nie wplywa na nic.zrobilabym badanie kalu,a po leczeniu badanie krwi
  5. Tak andromeda masz racje-w stanach zaplnych aurizon sprawdza sie swietnie jako lek.zaczelabym od zastosownia czegos na pchly.jesli swiad stapi po 24 h znaczy ze mamy problem z glowy
  6. Spokojnie,racej watpie ze twoj pies ma ten sam rodzaj nowotworu co jej matka,robilis ie badanie krwi(biochemia).
  7. Dziecko studia to ja skonczylam bardzo dawno temu,wiec mnie nie pouczaj,jestem swiadoma tego co pisze.takie opinie odnosnie ras malych(mam na mysli ponizej 5 kg).mam nie tylko ja.przy dzieciach starszych wielkosc psa nie ma znaczenia
  8. Aurizon jest dousznym lekiem,nie preparEm do pielegnacji kanalu sluchowego.jest dosc dobry ale nalezy pamietac ze stosowany jako produkt do czyzzczenia uszu ,raz na jakis czas moze powodowac opornosc mikroorganizmow na grupe lekow zawartych w tym prep.oticlar to dobry prep.do czyszczenia uszu i nie ma sensu zmieniac go na inny pielegnacjny(nise mowie o leczniczym prep)
  9. Ciezko dyszy bo moze ma chore serce z racji wieku,zeby zdiagnozowac ewentualne przerzuty do pluc(zlosliwiec moze dawac przerzuty wlasnie tam)wystarczy zwykle rtg
  10. Jesli problemem sa wymioty,to moze wart byloby wpierw podleczyc porzadnie zoladek,jesli nie pomoze to wtedy zrobilabym drogie rtg z kkntrastem.leczenie zoladka nie jest az tak kosztowne
  11. Od samego zagryznia niczego sie nie nabawi,jesli zjada to co najwyzej moze miec robaki wewn.moja suka tez poluje na gryzonie.i do tego je zjada.szczegolnie myszy.niektore psmaja taki instykt.ja sie ciesze ze moj pies jest tepicielem gryzoni.moim zdaniem tez powinienes byc zadowolony,ze eliminuje gryzonie z twojego najblizszego otoczenia
  12. Jesli maja cos a pchly to wymus na nich,powiedz ze chcesz.jesli pies nie chodzi z przekrzywiiona glowa na ktoras strone a ma tzw brud w uszach zastosuj jakikolwiek prep.pilegnacyjny do czyszczenia uszu u psow.
  13. [quote name='kasia345']gryf80 a czy korzystałaś z usług jakiegoś psiego trenera? ;-)[/QUOTE] nie,nie korzystam.podstawowych zasad współzycia z ludżmi i zwierzetami uczę sama
  14. To ze nie widac pchel nieznaczy ze pies ich nie a.do wywolania silnej reakcji alergicz ej ni potrzeba stada pchel.wystarczy jedna.jesli pies byl odpchlany bardzo dawno to powinnas zastosowac cos na pchly.nie zakladam ze swiad skory twojego psa ma podloze swiezba skornego czy nuzycy(ale tea nie wykluczalabym.trzeba byloby zrobic zeskrobine ze skory).pisalas ze lek sterydowy w inj.pomogl a w wiekszosci przypadkow w/w leki na swiezba skornego i nuzenca nie dzialaja.u twojego psa pomoglo co moglo by przypuszczac ze jest to podloze alergiczne. Co do ucha-jesli faktycznie nie mozeszz psem ecnac to sama pojedz do weta i kup ten oridermyl.
  15. pewnie byłby dobry,ale wazy wiecej niz 10 kg
  16. [B]iwigrig[/B] kwestia wychowania,ale musisz wziąśc pod uwage że mniejsze psiaki moga byc pobudliwe.no i jeśli masz bardzo małe dziecko to koniecznie uważaj na takiego małego psa.dziecko nieświadomie moze uszkodzić psu np.kończynę.bo większosc takich piesku jest po prostu delikatna
  17. kochana,jak nie przetestujesz na swoim psie to się nie dowiesz.wazne zeby wprowadzac stopniowo nowa karmę.szczeniaki moga zareagować na zmiane karmy rozstrojem ukł.pokarmowego gdy zmienimy nagle jeden pokarm na drugi
  18. cokolwiek bys wprowadzała rób to stopniowo,dosypujac do obecnej co raz to wieksze porcje nowej karmy.poprzeglądaj może dział "sucha karma".tam powinnas znależc odpowiedz kto,co i czym.
  19. [B]kasia345[/B] mogłabym ci polecić azjatę,w stosunku do "swoich "dzieci dośc delikatne,nieagresywne,bardzo bronia"swoich pociech"....
  20. maron najwyżej"golasa" staraj sie trzymac w cieniu albo kup w rossamnie spray z uv do włosów i spryskaj psa(tłusty nie jest)
  21. dodam tylko kilka słów od siebie-jeśli pies póki co toleruje w/w przez ciebie schemat żywienia to mu go nie zmieniaj.sam pisałes że pies miał problem gastryczno-jelitowy,natomiast jeśli bedziesz chciał zmienic kiedys na jakakolwiek inna karme to rób to stopniowo,mieszajac ze starą
  22. kupowałam kiedyś orijena 6 ryb,nawet smakowała,dobra jest też purina pro plan delice z łososiem(ładne futro,bez bączenia) albo z serii brit care
  23. Moze zatoki przyodbytowe ma przepelnione,albo jakis Roblem z nimi
  24. Rasa fajna,mozesz przeniesc swoj temat do "ras psow".w tym dziale sa poszczegolne grupy fci,mozesz zalozyc mu awet foto galerie
  25. Idz do weta,jak tylko bedziesz mogl.jest goraco.przy biegunce dlugo trwajacej i takich temp.pies moze sie odwodnic.co moze byc niebezpieczne. Piszesz ze pies skubie trawe i wymiotuje.zrob mu glodowke na 12 godzin tylko sama woda.
×
×
  • Create New...