Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. jeśli ma 6 tyg to 5 x dz. jest ok.ale nie dodawaj warzyw wzdymających(kalafior kapusta fasolka)
  2. agatex jestem pod wrażeniem.ja także nie wiedziałam,że u nas w kraju jest o możłiwe
  3. robiliście dodatkowo inne badania?np.krew,badanie koproskopowe?
  4. daj saszetkę jeśłi masz immodium w tabl. lub loperamid to 2 tabl co 8 godz aż przestanie załatwiać się na "luzno".być może to od kości.przeważnie jest w drugą stronę,ale niekture ososbniki mają "lużniejszy"stolec.
  5. to także zależy w jakim wieku jest twój pies(do ćwiczeń siłowych nie może być młodszy niż 2letni).mój "uprawia"weight p[ulling
  6. "łaś"nie"łeś" ;).ale sory-swoją rację podtrzymuję także za bardzo w zielarstwo nie wierzę jako "leczenie podstawowe
  7. mojej hcarakter zmienił się jakieś 3lata po zabiegu-alemyślę,że to "demencja starcza";)
  8. na biochemię probówki są z antykoagulantami w środku.buraki niemająwpłuwu na antybiotykoterapię
  9. biegaćsuczy pozwalałamjuz 5 dnia skakac czy wskakiwać na mebleczy"do patyka"dopiero pozwoliłam gdy szwy skórne zostały ściągięte
  10. żeby przybrał na masie potzrebny jest trening i odpowiednia dieta(mój pies ćwiczy i jest na takowej ja mam pita)jeśłi bęzieszmu zwiększał tylko kalorie bez ćwiczeń to pies zwyczajnie utyje(zwiększy się tylko ilośc tkanki tłuszczowej)
  11. oczywiście że wpierw powinien byc porządnie odrobaczony oczywiście w zależności od masy cia;la.przez trzy kolejne dni w odpowiedniej dawce po 2 tyg.powtórka w ten sam sp[osób po 10 dniach od ostatniej dawki szczepienie
  12. szczerze powiedziawszy to ja nie wierzę w takie "historie"jak akupunktura
  13. najhlepiej by b yło żebyś zrobił badannie koproskopowe
  14. zawsze możesz zrobić antybiotykowrażliwosc ale to wiaże się z dodatkowymi kosztami
  15. jedwab działa tylko zmiękczająco na naskórek
  16. czyli jest takim psim"podlotkiem"wzrost powinna zakończyć ok 15 miesiąca życia.to że rzuca się na żarcie jest spowodowane brakiem pokarmu który"pamięta"(jest mało żarcia lub jadła np raz na jakiś czas-to musimy się nachapać teraz ile wlezie bo nie wiadomo kiexdy znów będzie stołówka).może spróbuj jej podawać małe porcje ale często stopniowo schodząc do 2-3 posiłków dziennie,żeby "wiedziała"że żarcia jej nie zabraknie.ile dawać?zależy czym karmisz.suchą karmę najłatwiej dawkować-patrz tabelka na opakowaniu.jeśli karmisz psa zagłodzonego lub z niedoborami(a wydaje mi się że w jej przypadku tak może być)pamiętaj o witaminach i minerałach(ale myślę o takich dla psów nie ludzi).albo chociaż przynajmniej dore,łatwo przyswajalne wapno dla psów
  17. co do lactulazy-chyba że miała biegunkę po niej.ale jeśli nie to wątpie.
  18. pies 11 kg zaczynałam od dawki 0,1 ml na kg.bodajże
  19. [quote name='sarahe']A można zakupić taki spray znieczulający w serwisach typu allegro.pl? Jak tak to proszę o podanie nazwy[/QUOTE] nie nie można kupić tego w żadnym serwisie.to jest lek.z reszta nie opłacało by ci sie po pierwsze jest drogi i używa się go sporadycznie
  20. ufff puma08-myslałam że mówisz poważnie o kaukazie....kamień z serca...
  21. dodam od siebie-wit c zwiększa wchłanianie żelaza...
  22. nick-u nie zmieniłam od poczatku mam taki sam ;),tak jeśli nie widać problemu to nie majstrujemy na siłe.przynajmniej ja tak robię
  23. może jest tak jak pisała lady s-"kiepskie"zwieracze cewkowe.propalin jest niezły u samców także ja swojemu dawałam i pomagałapotem musiałam zwiekszyć dawkę(zaczynałam od minimalnej)
  24. najtaniej chyba wyjdzie kupić jednak wykładzinę i powykładac miejsca w domu tam gdzie jej nie ma
  25. trzeba to obciac-wet znieczuli miejscowo -najcześciej takim specjalnym sprayem poczeka chwile i obetnie w miejscu złamania.moim zdaniem nie czekaj bo to sprawia psu ból
×
×
  • Create New...