Jump to content
Dogomania

yongman

Members
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

About yongman

 • Rank
  Member

Converted

 • Biography
  Znalazłeś psa lub zaginął Twój pies? Daj ogłoszenie na

  http://zaginiony-znaleziony.pl/

  Podziel się tę stroną z innymi. Im więcej nas jest tym większa szansa na odnalezienie zaginionych psów!
 1. yongman

  Jaką rasę mam wybrać vol. 2

  Może jakiś niewielki mieszaniec? Albo Beagle?
 2. yongman

  Jak domowymi sposobami uspokoić psa?

  Ja również wcześniej miałem dwa owczarki i z żadnym tylu problemów nie było, a postępowałem z nimi identyczne. boks na noc, w dzien zabawa, spacery, latem bieganie razem z psem... i z żadnym nie było tylu problemów...
 3. yongman

  Jaka karma dla owczarka>

  Mam pytanko. Zamierzam przerzucić mojego owczarka na suchą karmę (tzn. nie całkowicie, po prostu aktualnie je głównie gotowane porcje rosołowe, konserwy, makarony i ryż). Gdy był szczeniakiem jadł głównie purinę, chciałbym zapytać co proponowalibyście takiemu dorosłemu psu? I jak ją dawkować, żeby przyzwyczaić go do suchego pokarmu?
 4. yongman

  Przepisy na gotowanie dla psa

  A można dawać psu gotowane porcje rosołowe z ryżem? :)
 5. Mam podobny temat w dziale agresja i mój pies reaguje podobnie, ale nie tylko na koty, ale na wszystkie zwierzęta. Przy czym po chwili rzuca się jak szalony, szczeka, warczy i ma ochotę zjeść to drugie stworzonko :(
 6. yongman

  Jak domowymi sposobami uspokoić psa?

  Ok, no więc co do szczekania na innych - tak, najczęściej dolatuje przed osobę i ją "atakuje" od przodu. Co do komend przy jedzeniu i wypuszczaniu z boksu to na pewno się zastosuje. A jeszcze jedno pytanie - pies ma zwykłą, skórzaną obrożę. Lepsza taka czy kolczatka?
 7. yongman

  Czy można przystrzyc owczarka?

  Witam serdecznie, Chciałbym zapytać czy można trochę przystrzyc owczarka. Mojemu porobiły się takie kudły w okolicach głowy (zlepiona sierść, której nie da się rozczesać). Można to jakoś wyciąć zwykłymi nożyczkami? W każdym innym miejscu sierść czesze się normalnie, tylko tam w okół pyska takie coś się dzieje.
 8. yongman

  "Rozmowy w toku" - Chihuahua

  szczekająca myszka :) (to miało zabrzmieć miło i słodko) :)
 9. yongman

  Jaką rasę mam wybrać vol. 2

  Mi się wydaje, że każdy pies ma w sobie jakąś część agresji. Po prostu niektóre osobniki są bardziej agresywne, inne mniej. Wszystko zależy od tego jak my na nie wpływamy i czy tą agresję hamujemy.
 10. Dla mnie nic nie pokona starego dobrego owczarka :)
 11. yongman

  Jak domowymi sposobami uspokoić psa?

  I dodam jeszcze, że pies strasznie rzuca się na inne zwierzęta, co też jest dziwne, bo kiedyś bawił się z innym psem, nie szczekał nawet na koty... Ogarnia go ktoś?
 12. yongman

  Jaka szczotka?

  A co sądzicie o szczotkach drucianych? Nadają się do czesania psów?
 13. yongman

  Jak domowymi sposobami uspokoić psa?

  chodzi na spacery, latem ze mną biegał, przynosi aport.. zabawy to wszelkiego rodzaju własnie biegania, jakies zabawy z miśkami i zabawkami (jak był młodszy to siłował się z dzieciekiem). Teraz ciężko mówić o zabawie. Owszem chodzę z psem, rzucam mu aport, też trochę się z nim siłuję, ale to już nie to samo co kiedyś.
 14. Sytuacja jak z moim psem, też widzę, że muszę zastosować chyba podobne metody.
 15. yongman

  Jak domowymi sposobami uspokoić psa?

  Ale właśnie on od małego przebywał z nimi, wszyscy się razem z nim bawili, dawali mu jedzenie... jedyne co mnie odróżniało od innych to to, że tylko ja go wypuszczałem rano z boksu i potem w nocy go zamykałem.
×