-
Posts
10790 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gryf80
-
oj barabasz przesadzasz.mój pies mieszka na dworze nosi obrożę skórzaną cały czas od 2 lat.nic sie z tymi wlosami nie dzieje.tak samo nic sie nie działo jak swego czasu nosiły cały sezon kiltixy
-
o rany!:crazyeye:.trzymaj się.mozna by rzec że zgubiło go łakomstwo....
-
sory [B]parysio[/B] :oops:.może dlatego cie"zniewieściłam",że na dogo to prawie same baby... [B]marcy[/B] może przydałby sie jakis namordnik dla niego?jeśli wogle istnieje na tak małe pyszczki jak yorkowe.czasem taki"sprzęt"potrafi spacyfikowac małego agresorka
-
tak jak przedmówczynie-proponowałabym z fundacji gdzie "przeyestowli"psiaka na dziecko ewentualnie ze schronu ale równiez takiego który na pewno miał kontakt z dzieckiem
-
dopatruję sie w niej prócz północniaka może on'ka albo wilczaka?co pies zmienia w życiu-wiele spraw.ustawiłam z meżem życie "pod psy".niejako one właśnie przyczyniły sie do tego że mieszkam obecnie na wsi a nie w mieście,gdzie mieszkałam wiele lat,ale uważałam że na wsi bedzie im lepiej(częściowo się nie pomyliłam).dobrze miec osobę/osoby które w razie np.przedłużonych godzin pracy"w pracy"wyjdzie z psem,da mu jeść.a jak trzeba wyjechac to zaopiekuje sie psem... ale nikt tak sie nie cieszy z powrotu człowieka do domu jak pies
-
totw'a nie miałam wiec nie wiem nawet jak wyglada,kupowałam lukullusa i black angusa co prawda dla psów dorosłych ale myślę że konsystencja krokieta bedzie podobna.blak angus jak widzisz po składzie jest"lepiej"skomponowana karma niz lukullus.zarówno jedna jak i druga karma nie sa w 100% suche.chyba obie sa karmami tłoczonymi na zimno.przez okres wprowadzania tych karm -zaznaczam,stopniowy okres wprowadzania nie nagły-moje psy strasznie bączyły.po ok 2 tyg ich przewód pokarmowy przywykł.także uprzedzam. uważam tez że dawkowanie lukullusa jak i blac angusa jest nieco zawyżone.moje psy po niej utyły bo trzymałam się tego co w tabelce na opakowaniu.teraz sie odchudzamy,wrocilismy do innych karm widac poprawe w wadze.
-
poproszę z czystej ciekawości po prostu.trzymam kciuki za zdrowie tego starszego psiaka
-
nie dawaj mu jeśc jeśli wymiotuje.wode w misce tylko zostaw.jesli jutro znów bedzie odmawiał picia to tzreba bedzie podawać mu kroplówki.trzymajcie się
-
no ale cóż...założycielka wątku nie chce podać.nie mamy na to wpływu....miałam kiedys podobny epizod z sucha karmą klasy super premium ....ale nie byłam pewna na 150 5 że4 to właśnie po tej karmie
-
co do nowotworu prostaty-jak pisała parysio kastracja go niweluje.widocznie w podanym przez ciebie opisie wdał się błąd.proste:nie ma jąder,brak hormonów,brak powiekszonej prostaty,brak nowotworów układu rozrodczego męskiego. a czy twój york tak samo agresywnie w stosunku do psów zachowuje sie gdy jest bez smyczy daleko od ciebie
-
rozumiem że rentgenty też były...szczególnie piersiowo lędżwiowego jonogram z jkrwi był?
-
oczywiście że jeśli założycielka wątku nie chce podać nazwy to nikt nie powinien jej naciskać.nie chce to nie musi.89ola ma w sumie rację.stwierdzenie że nie istnieje 1 super karma tez jest własciwe.bo takiej nie ma
-
no właśnie tez jestem ciekawa.jak pisalam wyżej,moga życ w mieście....
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
czy zauważyłas może że pies ma otarcia skóry po zewnętrznej stronie palców?
-
no i?"zwykłe"bassety widuje czesto w mieście centrum(wiem że mieszkaja w mieście)
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
akurat uważam że najlepsza jest ta która sluży mojemu psu,moze byc nawet nia czeska calibra
-
kroplówki maja na celu wypłukiwanie ewentualnych "toksyn"(jaka jest m.in.kreatynina),jeśli pies dużo pije i duzo sika kroplówki mozna ograniczyc do minimum.oczywiście przy oddawaniu duzych/częstych ilości moczu trzeba uzupełniac pewene elektrolity. piszesz że pies się trzesie-podajesz podskórnie czy dozylnie?
-
poma -leki i kroplówki trzeba podawć.pogadaj z wetem
-
moga miec uczulenie na pyłki,jasne.ale przewaznie nie przebiega to z wydzielina z nosa(nie występuje raczej objaw jak u ludzi-katar sienny)
-
bezzbożowa czemu?ma problem jakis?
-
wszyscy producenci obróżek p/pasozytom mogli by bardziej popracować nad lepszą sprzączką.
-
to tak jak sam napisałeś-wydłuz poranne spacery z dużą "ilościa bodżców/zapachów"
-
[B]czi czi[/B] myślę że tak,petit'y moga mieszkac w mieście,oczywiście pamietajac o długim kregosłupie(schody)
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
jeśłi mogę spytac jaka to była karma po której twoje owczarki sie rozchorowały?
-
kaganiec moja droga...