[quote name='kora78']ja oddaje do ludzkiego laboratorium i zaznaczam,ze to pies. zanosze do weta i on mi odczytuje za free. pobranie krwi tez za free lub 5zl. w laboratorium place 8zl.
teraz po ptakach z ta sunia. ale glownie pisalam o kolejnych, zeby tak robic.
najpiew badanie krwi suni na czczo. wyniki sa w godzine. u mnie przynajmniej. wtedy dopiero ciachanie. po wynikach widac, czy jest cieczka. moj wet widzial,a super fachowcem nie jest, jest mlody i ma slaby sprzet[/QUOTE]
dokładnie, w naszej dziurze też krew i np. wymazy z uszów pobierane były w zwykłym laboratorium, w papierach wpisali pies:)