-
Posts
13692 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Javena
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Javena replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
U Państwa z Mętkowa ,sytuacja nie ciekawa. Pieski czuja zapach cieczki sa pobudzone. Nawet strachulec Jacky ,chciał sie postawić większemu psu. Leki na robale nie dotarły jeszcze .Pewnie w poniedziałek. Sunia Pysia ,bardzo lgnie do nich . Jest wesolutka,ale boi sie wychodzic na zewnatrz. Boi się smyczy. Strachulec tez nie bardzo chce wychodzic.Szybciutko sie załatwiaja i do domu. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Javena replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='zebra12']Kiwi - Figaro jest u mnie na tymczasie, ale tylko do jutra. Nie wiem czemu nie ma go na plakacie. Wczoraj przetestowałam małego na okoliczność samodzielnego zostawiania w domu. Zostaje ładnie, nie niszczy, nie szczeka, nie demoluje, nie gryzie. Także jest to pies idealny. Na razie nie widzę wad. Może tyle, że próbuje wprowadzić się do legowiska mojej Saby :) No i nie je suchej karmy. Poza tym nie brudzi, jest łagodny, spokojny, pięknie chodzi na smyczy.[/QUOTE] Nie ma go na plakacie ,bo te były wyciagane wczesniej. Kiwi był wyciągniety z innymi i tak dodatkowo jako siódemka. Ponad programowo.:)Żal im było zostawić. -
Balbinka zamarzająca w azylowej budzie szuka dmku!!!!!
Javena replied to Mayuko's topic in Już w nowym domu
[quote name='_Aga_']Jak zwykle, zero odzewu............ :( Załamana jestem... Co będzie z Sebkiem, który miał być u mnie... Balbina go chciała zjeść.. nie dogada się z nim...[/QUOTE] Ja też mam Takiego zbója,który zagryzłby każdego PSA który się zbliży do mnie. Jednak jak miałam jakieś pieski na tymczasie ,po paru dniach,było już fajnie,a jak poszedł piesek do adopcji ,to Timuś przez kilka dni leżał pod drzwiami ,jakby czekał na powrót. Teraz nie moge brac ,żadnych. Tz sie zbuntował . Nie chce zadnych zwierzat,Mam jeszcze dwa koty. No cóz muszę wybierać, on albo zwierzaki. Myśle ,że bedzie dobrze. Zwierzęta szybciej dochodzą do porozumienia niz ludzie. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Javena replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam'] a teraz złe wieści: Jacky jest b. mocno zarobaczony - dostał (jutro dostanie) mocny lek przeciw-pasożytniczy. Ożywił się i teraz jest b. kontaktowy, ale niestety nie dlatego, że tak się jednego dnia oswoił. Okazało się, że Pysia ma od dziś cieczkę. Bardzo źle, bo one są w jednym pokoju i nie ma jak ich odseparować. Pani Danusia wie co robić. Teraz szybko trzeba Jacky'ego odrobaczyć i bierzemy się za kastrację. Niestety sterylizacja w najbliższym czasie nie będzie wchodziła w grę. Źle! Źle! Źle[/QUOTE] To nie dobrze. Nie zazdroszczę. -
kochana Andzia - piękna, wesoła - MA SWÓJ DOMEK :)))))))
Javena replied to kama210's topic in Już w nowym domu
Szkoda. Popatrzyłoby sie na zdjecia Andziuli. Tak lubię patrzeć na nią . Na ten radosny pycholek.Oczywiscie na Speedusa,też miło sie patrzy. Ładna z nich para. -
Balbinka zamarzająca w azylowej budzie szuka dmku!!!!!
Javena replied to Mayuko's topic in Już w nowym domu
[quote name='_Aga_']Kochana, wykupiłam ;) Nie wyrobiłabym jeszcze z tymi ogłoszeniami...[/QUOTE] To też byłam zdziwiona,bo ja siedze nad ogłoszeniami i wiem ile to czasu. Robie dla schroniska w Oswiecimiu,dla Olkuszaków i czasem głowa mi pęka. Jeszcze komputer chodzi jak żółw. Świetnie,mam nadzieję,że bedzie odzew. -
Balbinka zamarzająca w azylowej budzie szuka dmku!!!!!
Javena replied to Mayuko's topic in Już w nowym domu
Łał ile tego .CHYBA CAŁE POPOŁUDNIE SIEDZIAŁAS NAD TYM. Ja tylko kilka zrobiłam. Trzymamy kciuki. Dobrze napisłas ogłoszenie.. Mysle ,że dokładnie wieku nie trzeba podawac. Niektórzy ,to mówia ,że jak ma 5 lat ,to już stary. Ona wcale nie wyglada na tyle. Jest śliczna. -
http://zywiec.olx.pl/aisza-bajkowa-psinka-szuka-domu-iid-321062935 http://www.morusek.pl/ogloszenie/95180/Aisza-bajkowa-psinka-szuka-domu-/ http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20730521_aisza_bajkowa_psinka_szuka_domu_8212.html http://krakow.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=357316627&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_DELAYEDMXAdIdMZ357316627MXGuidMZ135a7134-06c0-a20b-2744-61c3fffea1f8MXadDelayedMZ24&secev=AQAAATWVe5oAAM0A http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20730519_malutki_riki_ocalal_dzieki_wspanialym.html http://zywiec.olx.pl/malutki-riki-martin-ocalal-dzieki-wspanialym-ludziom-szuka-domu-iid-321067169 http://www.morusek.pl/ogloszenie/95183/Malutki-Riki-Martin-Ocalal-dzieki-wspanialym-ludziom-Szuka-domu/ http://krakow.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=357318337&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_DELAYEDMXAdIdMZ357318337MXGuidMZ135a719a-f1e0-a20b-26a5-6dfbffffffd5MXadDelayedMZ24&secev=AQAAATWVe5oAAM0AAAABACIxMzVhNzE
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Javena replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='mestudio']Ja jeszcze raz zapytam o tą brązową, przestraszoną sunię, jakiej ona jest wielkości? Czy tam jeszcze pojedziecie?[/QUOTE] Napewno pojedzie mama -missiaa -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Javena replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='tatankas']I kolejny psiak do ogłoszeń:) [SIZE=3][B][COLOR=red]Dobrze ułożony, niebanalny Dropi szuka domu![/COLOR] Dropi, niewielki, serdeczny piesek, który tylko czeka, aby całą swoją miłość i energię przekazać właśnie Tobie. [/B] [B] Zachowuje się jak piesek domowy, łapie zabawkę w ząbki aportuje, przeciąga się uczy się nowych komend. Jest bardzo pojętny. Piesek dobrze dogaduje się z innymi zwierzętami (psy, koty), nie wykazując do nich agresji. Piesek dobrze odczytuje gesty i zachowania człowieka. Osoba, która miałaby ochotę z nim współpracować na pewno nie pożałuje swojej decyzji. Piesek jest "uśmiechnięty do człowieka non stop", to jest naprawdę wyjątkowy pies...sposób w jaki patrzy na człowieka...jak chodzi krok w krok... ma w sobie pełno miłości i wierności. Nowi właściciele będą mieć wspaniałego towarzysza. Dropi waży około 7 kg, większy nie będzie. Ma około 4-5 lat. Jest zdrowy. Kraków,woj.Małopolskie Kontakt w sprawie adopcji: Samanta 789 135 904 e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B][/SIZE] A tu będę wklejać linki do ogłoszeń: [B][COLOR=black][URL]http://tablica.pl/[/URL] trzeba aktywować [url]http://krakow.olx.pl/item_page.php?Id=320920704&ts=1329907070[/url] [/COLOR][/B] .[/QUOTE] Fajnie się czyta takie ogłoszenie. -
Balbinka zamarzająca w azylowej budzie szuka dmku!!!!!
Javena replied to Mayuko's topic in Już w nowym domu
Kurcze trzeba ogłaszać .Żal mi Was dziewczyny. Będę robic ogłoszenia, ile się da. -
Alladyn umierał w mordowni w Olkuszu, miał połamane tylne łapy, już w DS
Javena replied to Vilena's topic in Już w nowym domu
[quote name='Javena']Kończy sie bazarek .Na jaki nr konta wpłacić ?[/QUOTE] Ja nadal nie mam nr konta,a Alladynek ma dodatkowe pieniązki z bazarku. -
Balbinka zamarzająca w azylowej budzie szuka dmku!!!!!
Javena replied to Mayuko's topic in Już w nowym domu
A ja już miałam taką nadzieje. Tak dobrze sie zapowiadała ta Pani. Ciekawe co sie stało? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Javena replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Jakie rozkoszne psiurki . Dobrze ,że wyciagniete z tego koszmaru. Oby tylko ten strachulec w Mętkowie dał sie oswoić. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Javena replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://farm8.staticflickr.com/7191/6883521587_8958cc5a22.jpg[/IMG] Nasz strachulec ,nadal lezy wciśniety w kąt. Porobił pod siebie ,nie je ,nie pije . Próbują mówić do niego ,daje sie głaskać ,ale z kąta nie wychodzi. Jak nie bedzie jesć ,trzeba będzie pewnie jakąś kroplówkę. Sunia już sie zaadoptowała,ale bardzo sie bała obróżki . Wpadła w panike .Nie chciała wyjść na dwór . No ale, to było chwilowe. Już pcha sie do łożka panu.:) -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Javena replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Iwonia, brak mi słów.Podziwiam. Jeszcze miałaś siłe wejść i odpowiadać na pytania. Musisz nieco odpocząć ,bo maleństwu tez sie udziela zmęczenie ,stres. Ono przeżywa wszystko razem z Tobą.[B]Wypoczywaj.[/B] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Javena replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Tz. gdzie mogą być w Jastrzebiu ,czy Racławicach? [url]http://www.blyskawica.info/index.php?pgstro=oglosz&pgidkg=0&pgroz=n&pgidks=0&pgrg=0&pgsort=dwpr&pgidw=0&pgidp=0&pgidg=0&lporz=1&idoglo=6979&ozw=1R1SandSo.statusRAzASorderSbySo.dwprSdesc,So.idSdesc&io=6869[/url] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Javena replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Dzwoniła p. Danusia. Sunia kłapouszka ,już sie nieco rozlużniła pojadła . wyszła sobie na fotelik i zadowolna. [IMG]http://farm8.staticflickr.com/7185/6883518517_a040a2e91f.jpg[/IMG] Natomiast problem z futrzakiem czarnym.Wcisnął sie miedzy szafę ,a wersalkę ,obrócił tyłem i żadnej reakcji. Martwią sie co z nim będzie. Jest sparaliżowany strachem.Pytają co mają robic? Ja myśle ,że raczej zostawić w spokoju. Być moze sam wyjdzie ,jak stwierdzi,że nic mu nie grozi. [IMG]http://farm8.staticflickr.com/7191/6883521587_8958cc5a22.jpg[/IMG] -
[quote name='Erica']Javena - Sprawdziłam teraz, nie ma jeszcze wpłaty od Ciebie. Jak chcesz to mogę wysłać Ci PW jak dojdzie. Swoją drogą przelewy do mBanku potrafią się ślimaczyć - raz przelew z inteligo szedł do mnie 4 dni :shake: To może na razie wykreślę Cię z list jednorazowych? A jak będzie pewna, że możesz, to wpiszę Cię z powrotem? Narazie moze wykreśl z jednorazowych i odejmij,żeby nie było .....Jak coś mi wpadnie w kieszeń dam znać. Kurcze ja nie pracuje ,ale czasem coś uda mi sie na lewo skubnąć ,to mam ,a jak nie ,to nie mam. :) Sprawdzałam teraz-jest nadal w trakcie realizacji. Pewnie za jakieś dwie godz. Oni sie nie spieszą.