-
Posts
13692 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Javena
-
[url]http://lodz.olx.pl/tedi-niesmialy-spokojny-piesek-w-schronisku-iid-323812196[/url] [url]http://tablica.pl/oferta/tedi-niesmialy-spokojny-piesek-w-schronisku-lodz-IDOiYR.html[/url] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/95983/-Tedi-wyjatkowo-lagodny-psiakKto-da-mu-szanse-/[/url] [url]http://krakow.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=358905767&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXAdIdMZ358905767MXGuidMZ135c4bfb-c6f0-a20b-2744-40e0fffe8e2c&secev=AQAAATW5iB4AAM0AAAABACIxM[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl/zwierzaki/Tedi,89403[/url] [url]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/[/url] [url]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/95983/-Tedi-wyjatkowo-lagodny-psiakKto-da-mu-szanse-/[/url] [url]http://lodz.lento.pl/tedi-wyjatkowo-lagodny-psiak-szuka-domu-,310689.html[/url] [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/35025/tedi-_wyjatkowo-lagodny-psiak-_szuka-domu_/[/url] [url]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/223218-tedi-wyjatkowo-lagodny-psiak-szuka-domu--oferta-lodzkie/[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Tedi,najspokojniejszy-pies-pod-sloncem-id37271.html[/url] [url]http://www.pineska.pl/?controlCode=e221378749cc7e95efb5ca1a952215cd&id=105293&do=confirm[/url] [url]http://polskastrefa.pl/lodz/zwierzeta/psy/tedi_niesmialy_spokojny_piesek_w_schronisku__lodz,8f9i[/url] [url]http://lodz.lento.pl/tedi-wyjatkowo-lagodny-psiak-szuka-domu-,310689.html[/url] [url]http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/49283.html[/url] [url]http://www.lodz.neeon.pl/202245-tedi-wyjatkowo-lagodny-psiak-szuka-domu.html[/url] [url]http://lodz.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/tedi-niesmialy-spokojny-piesek-w-schronisku,id96c235bs25259.html[/url] [url]http://www.zwierzeta.5aleja.pl/ogloszenia/item/7_psy-sprzedam/460_tedi-niesmialy-spokojny.html[/url] [url]http://www.ojej.pl/aktywacja_ogloszenia.html/kod=9b03cafeddc30365c4655c498871ce16[/url] [url]http://ale.gratka.pl/dodaj/[/url]
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Javena replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Do Mętkowa jeszcze nie dotarło nic . Pani zaczyna sie martwic,bo Jacky bardzo się drapie. Podusie na której miał spać ,wyrzucił z kącika ,pogryzł ,poszły tez kapciuszki pana:) Nie wyglada,żeby miał pchły. Pusia była pryskana , ale Jacky nie,bo Pani nie chce go bardziej stresowac. Moze mu gorąco. Dziś byli w aptece i oczywiscie byli ubrani niż zwykle. Po ich powrocie ,psy były tak wylęknione ,ze długo nie chciały wyjsć z kąta. Co one biedaki musiały przejsć,że tak sie boją? -
[url]http://lodz.olx.pl/tedi-niesmialy-spokojny-piesek-w-schronisku-iid-323812196[/url] [url]http://tablica.pl/oferta/tedi-niesmialy-spokojny-piesek-w-schronisku-lodz-IDOiYR.html[/url] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/95983/-Tedi-wyjatkowo-lagodny-psiakKto-da-mu-szanse-/[/url] [url]http://krakow.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=358905767&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXAdIdMZ358905767MXGuidMZ135c4bfb-c6f0-a20b-2744-40e0fffe8e2c&secev=AQAAATW5iB4AAM0AAAABACIxM[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl/zwierzaki/Tedi,89403[/url] [url]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/[/url] [url]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/95983/-Tedi-wyjatkowo-lagodny-psiakKto-da-mu-szanse-/[/url] [url]http://lodz.lento.pl/tedi-wyjatkowo-lagodny-psiak-szuka-domu-,310689.html[/url] [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/35025/tedi-_wyjatkowo-lagodny-psiak-_szuka-domu_/[/url] [url]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/223218-tedi-wyjatkowo-lagodny-psiak-szuka-domu--oferta-lodzkie/[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Tedi,najspokojniejszy-pies-pod-sloncem-id37271.html[/url] [url]http://www.pineska.pl/?controlCode=e221378749cc7e95efb5ca1a952215cd&id=105293&do=confirm[/url]
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Javena replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam'] Nie wiem co jest grane, że preparat nie dotarł. Ani tu ani tu. Oba listy wysłane jako polecone. Jeśli możecie wyślijcie mi na PW adresy raz jeszcze. Wprawdzie z Panią Danusią nawet kod pocztowy telefonicznie potwierdzałam, ale nigdy nie wiadomo. [/QUOTE] Syn jest listonoszem. Twierdzi ,ze każdy polecony idzie dłużej ,bo musi być rejestrowany. Jesli już polecony ,to priorytet. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Javena replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Dobrze ,że sie znalazła. To maleństwo ,czegoś musiało sie przestraszyć. -
[quote name='BUDRYSEK'][INDENT][B]Bursztyn jest w krytycznym stanie...prosze o pomoc i kciuki[/B] [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/223695-Wołanie-o-pomoc!-Walczymy!-Kciuki-potrzebne!!!?p=18715928#post18715928"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2236...8#post18715928[/COLOR][/URL] [/INDENT][/QUOTE] [SIZE="4"][COLOR="red"]Jesli Sylwus nie potrzebuje pieniedzy ,to wysle Budrysek[/COLOR][/SIZE]
-
Właśnie sie dowiedziałam ,że odeszła za T.M. jedna z moich deklarowiczek ,Florcia. Przekaze wiec, tą skromna dyszke Tediemu. 10 zł ,ale dopiero w połowie marca wyśle.
-
FLORCIA,mix jamnika szorstkowłosego,odeszła za Tęczowy Most.
Javena replied to Romka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Była szczesliwa przez ostatni okres swojego życia. ZA TO, DZIEKUJEMY SYLWI i wszystkim ,którzy pomogli ,aby tu zamieszkała. Żegnaj babuniu.:( -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Javena replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Kurcze,czemu sie wyrwała. Wystraszyła sie czegoś? Krówka,wracaj ,nie rób głupstw. -
Balbinka zamarzająca w azylowej budzie szuka dmku!!!!!
Javena replied to Mayuko's topic in Już w nowym domu
[url]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Balbinka-zamarzala-w-azylu-Uratowano-jej-zycie-Teraz-szuka-domu-W0QQAdIdZ358565363[/url] [url]http://tarnow.olx.pl/mala-balbinka-uratowano-jej-zycie-teraz-szuka-domu-iid-323480141[/url] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Javena replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Info. od p. Danusi z Mętkowa. Preparat na robale nie doszedł. Pusia i Jacki maja apetyty za trzech. Pusia wskakuje na kolanka ,ale kolega jest zupełnie obojętny w stosunku do ludzi. Jedynie biega za Pusia ,z wiadomych przyczyn. Smyczy panicznie sie boją. Wychodza na podwórko,bardzo ostrożnie. Najpierw Pusia ,rozglada sie ,wychodzi ,za nią kawaler i natychmiast wracają . :) -
Alladyn umierał w mordowni w Olkuszu, miał połamane tylne łapy, już w DS
Javena replied to Vilena's topic in Już w nowym domu
[FONT="Arial Black"]Pieniazki z bazarku przelane.[COLOR="#8b0000"]104 zł[/COLOR] . Beda pojutrze.[/FONT] Prosze o potwierdzenie na tym wątku. [url]http://www.dogomania.pl/threads/222188-Zosta%C5%84-nasz%C4%85-Walentynk%C4%85.-Prosimy-pokochaj-nas..-)-do-15.02-.12-22.00[/url] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Javena replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romi']Jeszcze nie ma DS, no chyba że coś się zmieniło od godz. 0:30 dzisiaj :)[/QUOTE] To pewnie mnie się coś pomieszało.:) -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Javena replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Coś mi sie wydaje,że nr 11 Sarenka ma juz dom,a moze mnie sie cos pokićkało. Ktos wcześniej pisał. -
[IMG]http://img197.imageshack.us/img197/1243/boksnn004.jpg[/IMG] [IMG]http://img802.imageshack.us/img802/9276/boksnn001.jpg[/IMG] Sliczny.
-
Narazie zapisuje,żeby mi sie nie zgubił.
-
zapisuje....
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Javena replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Super!!!!!! -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Javena replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maada']Ja proponuję usunąć wyadoptowane, tym sposobem bedzie ich mniej i bedzie mozna zrobic wieksze zdjecia. Tofik jest na pierwszej stronie tego wątku, ma DT u Pani Grażyny (mamy mojej przyjaciółki) w Radwanowicach. Iwonia stara sie na pierwszej stronie uaktualniac info o wszystkich psach[/QUOTE] Mnie tez sie wydaje ,ze lepiej zrobić same te ,co jeszcze nie mają domu. Ja wrzucam tez na Nk. Jest czytelniej. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Javena replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Amis w domku. Hurra..:multi::multi: -
Balbinka zamarzająca w azylowej budzie szuka dmku!!!!!
Javena replied to Mayuko's topic in Już w nowym domu
[url]http://allegro.pl/show_item.php?item=2167279889[/url] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Javena replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='zebra12']Bardzo dobrze, że go wzięłaś. To psi ideał. Ktoś, kto adoptuje będzie na pewno zadowolony. Ja to się nawet zastanawiałam, że może on komuś zginął, bo żeby takiego psa się pozbyć... Na 100% mieszkał z kotem, bo traktuje go jak... powietrze. Nie goni, nie wącha, nie ekscytuje się i pozwala mu jeść razem ze sobą z miski. Za to świnka morska go bardzo kręci :) Kiwi - Figaro nie jest psem dominującym, podporządkowuje się człowiekowi, o ile ten nie da sobie wejść na głowę. Tak więc można mu zabrac jedzenie - nie warczy nie szczeka, daje z sobą robić wszystko, np czesać ogon, brzuch itd. Boi się większych psów na spacerze i potrafi na nie szczekać. Chodzi za właścicielem jak cień, kładzie się pod nogami i wciąż liże.[/QUOTE] Ja go nie brałam. Nawet nie wiem ,jak w Olkuszu wygląda ten niby hotel . Iwoniam wraz z innymi ,(nie wiem dokładnie)chyba Wojtus i Romi. Te z plakatu były wczesniej wzięte. Potem jeszcze 7 psinek.