Jump to content
Dogomania

Javena

Members
  • Posts

    13692
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Javena

  1. [COLOR=#b22222][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226658-Śleputek-chciał-się-zabić-czy-przypadkiem-zasnął-na-torach-!-DT-DO-PONIEDZIAŁKU/page2"]Czy mozemy pozwolić ,by taki mały Śleputek był skazany na śmierc? Dogomaniacy doradzcie cos..Błagamy. http://www.dogomania.pl/forum/threads/226658-Śleputek-chciał-się-zabić-czy-przypadkiem-zasnął-na-torach-!-DT-DO-PONIEDZIAŁKU/page2[/URL] W SCHRONIKU GO UŚPIĄ. NIE MA SZANS NA PRZETRWANIE.[/B][/COLOR]
  2. [COLOR=#b22222][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226658-Śleputek-chciał-się-zabić-czy-przypadkiem-zasnął-na-torach-!-DT-DO-PONIEDZIAŁKU/page2"]Czy mozemy pozwolić ,by taki mały Śleputek był skazany na śmierc? Dogomaniacy doradzcie cos..Błagamy. http://www.dogomania.pl/forum/threads/226658-Śleputek-chciał-się-zabić-czy-przypadkiem-zasnął-na-torach-!-DT-DO-PONIEDZIAŁKU/page2[/URL] W schronisku go uśpią. Nie ma szans na przetrwanie. [/B][/COLOR]
  3. [COLOR=#b22222][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226658-Śleputek-chciał-się-zabić-czy-przypadkiem-zasnął-na-torach-!-DT-DO-PONIEDZIAŁKU/page2"]Czy mozemy pozwolić ,by taki mały Śleputek był skazany na śmierc? Dogomaniacy doradzcie cos..Błagamy. http://www.dogomania.pl/forum/threads/226658-Śleputek-chciał-się-zabić-czy-przypadkiem-zasnął-na-torach-!-DT-DO-PONIEDZIAŁKU/page2[/URL] [/B][/COLOR]
  4. [COLOR=#b22222][B]Czy, możemy pozwolic ,by taki maluszek ślepuszek skazany był na smierć. Dogomaniacy ,doradzcie cos....Błagamy., [/B] [/COLOR]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226658-Śleputek-chciał-się-zabić-czy-przypadkiem-zasnął-na-torach-!-DT-DO-PONIEDZIAŁKU
  5. [COLOR=#b22222][B][/B][/COLOR][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226658-Śleputek-chciał-się-zabić-czy-przypadkiem-zasnął-na-torach-!-DT-DO-PONIEDZIAŁKU/page2"][COLOR=#800000]Czy mozemy pozwolić ,by taki mały Śleputek był skazany na śmierc? Dogomaniacy doradzcie cos..Błagamy. [/COLOR][/URL][/B][COLOR=#b22222][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226658-Śleputek-chciał-się-zabić-czy-przypadkiem-zasnął-na-torach-!-DT-DO-PONIEDZIAŁKU/page2"][COLOR=#800000] [/COLOR]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226658-Śleputek-chciał-się-zabić-czy-przypadkiem-zasnął-na-torach-!-DT-DO-PONIEDZIAŁKU/page2[/URL][/B][/COLOR][COLOR=#b22222][/COLOR]
  6. [COLOR=#b22222][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226658-Śleputek-chciał-się-zabić-czy-przypadkiem-zasnął-na-torach-!-DT-DO-PONIEDZIAŁKU/page2"]Czy mozemy pozwolić ,by taki mały Śleputek był skazany na śmierc? Dogomaniacy doradzcie cos..Błagamy. http://www.dogomania.pl/forum/threads/226658-Śleputek-chciał-się-zabić-czy-przypadkiem-zasnął-na-torach-!-DT-DO-PONIEDZIAŁKU/page2[/URL][/B][/COLOR][COLOR=#b22222][/COLOR]
  7. [B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226658-Śleputek-chciał-się-zabić-czy-przypadkiem-zasnął-na-torach-!-DT-DO-PONIEDZIAŁKU/page2"][COLOR=#800000]Czy mozemy pozwolić ,by taki mały Śleputek był skazany na śmierc? Dogomaniacy doradzcie cos..Błagamy. [/COLOR][/URL][/B][COLOR=#b22222][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226658-Śleputek-chciał-się-zabić-czy-przypadkiem-zasnął-na-torach-!-DT-DO-PONIEDZIAŁKU/page2"][COLOR=#800000] [/COLOR]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226658-Śleputek-chciał-się-zabić-czy-przypadkiem-zasnął-na-torach-!-DT-DO-PONIEDZIAŁKU/page2[/URL][/B][/COLOR][COLOR=#b22222][/COLOR]
  8. Biegać z zaproszeniami po całym dogo . Uzbiera sie.
  9. Aga napisz na ten wątek. One wspieraja b.d.t . [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/213164-Klub-Wytrwałych-Baloniarek-Razem-możemy-odnosić-sukcesy-[/URL]) Zgłoś równiez [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-!-Tymczasowe-konto[/URL]. Jesli nie opłacasz deklaracji ,to ja ją zgłosze. Tylko musisz porozumieć sie z Someą ,zeby wiedziała ile za sterylkę i dostarczyła rachunek.
  10. No nie, trafiłam tu przypadkiem .Małgorzata ? Taki numer? Ja już nie wiem ,komu wierzyc. Czy naprawde ta mamona moze tak człowieka zmienić? Byłam zdziwiona ,jak wysyłałam z bazarku życzenia świateczne,że nie przyjmuje pw. Myslałam ,ze moze cos jej sie stało,albo zrezygnowała ,bo znalazłam ją na jakimś innym forum. Re: Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni, pod ... - Forum o psach szkać w GOOGLACH
  11. [quote name='budrysek']rozumiem, ze te wykreskowane miejsca obok nicku to brak wplaty za kwiecien?[/quote] tak ,tak....
  12. Kurcze ,gdzie sie obrócisz ,to pomoc potrzebna. Co robić? Ja nadal bez pracy.....:(
  13. [quote name='Anja2201']Ja myślę , że jak szukać to DT bezpłatnego , płatny mamy , sprawdzony , pod ręką i gdyby oczka były do leczenia to będę się mogła osobiście zająć tym .[/QUOTE] Fajnie by było,gdyby Sleputek był zdrowy. Tak ,Ania bedzie miała blisko i pod kontrolą. Dziękujemy [B]szafra [/B],ze tak szybko przybiegłas. 250 ,TO NIE TAK DUŻO .
  14. Jesli o mnie chodzi ,to wydaje mi sie ,że możecie 20 zł odbić od hoteliku i bedzie to tak ,jakby DIF wpłaciła na bazarek. Ja tak myśle ,a Wy już sobie same musicie uzgodnić.
  15. [B]Wysyłam 235 zł z bazarku.[/B]
  16. [url]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/4837/[/url] [url]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-CZY-MALE-STWO-MUSI-UMRZE-W0QQAdIdZ377603585[/url] [url]http://tablica.pl/oferta/czy-malenstwo-musi-umrzec-ID142V1.html[/url] Tak na szybko.
  17. Może ktoś ma dużo znajomych na fb. Czasem sie zdarza ,że znajdzie sie litosciwa dusza.
  18. Kurcze ,moze by go ktoś wziął na b.d.t. Pieniądze zbierać na ewentualną karmę ,okuliste.Itd. Taki drobiażdżek . Wiem,że wszyscy zapsieni.Nie wiem co zrobić. Finansowo leżę . Jedynie szybciutki bazarek .Zobaczę .
  19. Moze przypomne ,kto deklarował stałą. DEKLARACJE STAŁE: Podaj Łapę - 20 zł cyga-fryga - 10 zł Vege Inicjatywa - 50zł ewu- 10 zł agnieszkaK - 15zł Javena - 5zł Agnieszka103 - 5 zł ulka 1108 - 10 zł Agnieszka W. FB - 30 zł Kinga K. FB - 20 zł Margaretta B- 30 zł Takie deklaracje były [B]w kwietniu[/B] Deklaracja stała Ewu -10 zł Podaj Łape 20 zł Agnieszka W F.b 30 zł Blueska26 i Mafia 30 zł AgnieszkaK 15 zł Agnieszka103 5 zł ulka1108 10 zł Javena 5zł cyga-fryga - --- Vege Inicjatywa ---- Kinga K. FB - --- Margaretta B- ----[B] Razem 125 Maj- deklaracja stała ewu - 10 zł [/B]
  20. Jak przeczytałam opis o Zuzi ,to jakbym o swoim psie czytała.Timek(w awatarku) Mam (miałam)takie same problemy. Timek tez jest z lasu kileckiego poligonu. Bardzo dużo pomogły mi filmy z Cesara Millana " ZAKLINACZ PSÓW" Naprawdę warto obejrzeć odcinki. Do tej pory ,prowadzałam Timka w kagańcu . Nie śmiał się nikt do mnie mnie zbliżyc. Dzieci nie znosi. Boi się wszelkich hałasów,samochodów .Z psami tylko niektórymi się dogaduje ,ale przechodząc obok jakiegoś ,zaraz atakuje. Obejrzałam te filmiki zaczęłam stosowac jego rady i muszę powiedzieć ,że jest ogromna poprawa. Zrozumiałm ,że to ja wiele błędów popełniałam . Dopiero od kilku tygodni z nim pracuję na zasadzie ,którą radzi Cesar. Zobaczymy co dalej. Polecam. [URL]http://www.youtube.com/watch?v=fteIb4lsoV0[/URL]
  21. [quote name='Beatkaa']Dziękuję Javenko z całego serca :) Zaraz Ci wyślę nr konta dla Pimpusia żebyś miała :) Czyli chodzi o to,że DIF odliczy to od hoteliku tak? Ja w sumie nie wiem czy tak to ma być..hmm:roll:[/QUOTE] Tak mysle. Po co bedzie wysyłać mnie ,jak potem z kolei wysyłacie jej:). Zresztą wejdzie ,to może sama sie wypowie.
  22. Bazarek zakończony. Mamy [B]255 [/B]zł z tym, że[B] 20 [/B]zł jest od [B] DIF[/B]. Jak dojdą ostatnie wpłaty ,to wyśle o [B]20 [/B]zł mniej . Może tak byc? Poprosze o nr konta.
  23. Nikt z ogłoszeń się nie odezwał?
  24. [quote name='iwoniam']missieek - napisz tekst do ogłoszenia małej, ok? [img]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/lisia/lisia1[/img] wiem, że jest ciut na stronie [url]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/?p=786[/url], ale niewiele ona jest śliczna, znajdzie dom w kilka dni.[/quote] kilka dni temu zrobiłam pare ogłoszeń temu szkrabowi.
  25. Bazarek dla Pimpusia kończy się jutro. Może ktoś choć 2 zł dorzuci? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226053-Takiej-KURY-i-takich-JAJEK-nikt-nie-widział-Zajrzyj-do-5-05-2012-22-00[/URL]
×
×
  • Create New...