-
Posts
13692 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Javena
-
[B]Javena [COLOR=#ff0000]40 zł [/COLOR]> za II i III 28 II > Avilia - [COLOR=#ff0000]10 zł[/COLOR] 1 III > mdk8 >[COLOR=#ff0000]10 zł[/COLOR] 1 III> Coronaaj[COLOR=#ff0000] 100 zł [/COLOR]za I,II,III,IV 5 III> rents >[COLOR=#ff0000]50 zł [/COLOR] 13III> Kaja555> [COLOR=#ff0000]10zł[/COLOR] [/B] [B]=[SIZE=4][COLOR=#ff0000]220 zł[/COLOR][/SIZE] [/B] Dziekuje
-
[quote name='mestudio']Javena, dowiedz się proszę co potrzeba. Będziemy robili w tym tygodniu wysyłkę. TZmestudio[/QUOTE] Narazie nic nie potrzeba. Wybaczcie,zepsuł mi się komputer poraz drugi. U syna nie dośc ,że nielegalnie :angryy: ( bedzie się pieklił .) ,to jeszcze nie umiem tego obsługiwać. Od rana nie było tez internetu. Siedziałam do 4 - robiłam ogłoszenia .internet padł ,komputer padł.Zaraz postaram się wpisać wpłaty.
-
TOŚKA W SUPER DOMKU!! Zamarzała w śniegu - bezdomna mała dropiata
Javena replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gosiapk'] Słodziak ma zwichrowane uszka [url]http://img585.imageshack.us/img585/1379/img1843ue.jpg[/url] [/QUOTE] Czemu nie daliście tych pięknych zdjeć do ogłoszeń? -
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239776-Zako%C5%84czony-do-usuni%C4%99cia/page6[/url] mestudio ,bardzo prosze napisać na watku bazarkowym (link powyżej) ,że pieniązki dotarły do skarbonki. Dziekuję.
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Javena replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Justyna Lipicka']możesz do mnie przysłać, dołoże do tego co zostało, na razie tak olkuszakom i Iwonce pomogę, bo się opuściłam ostatnio;) Mam do was pytanie bo ja w adopcjach jestem jeszcze niepewna siebie...ta suczka która pokazywałam- Perełka-jest bojaźliwa. Jaki dom byłby dla takiego pieska lepszy? starsi emeryci, jedna osoba, rodzina z dziećmi?? mam odzew z ogłoszeń Javeny i muszę wybrać najlepszy domek:)[/QUOTE] Moim skromnym zdaniem .Jesli jest lękliwa,nie polecam małych dzieci.Starsze ,które mogą zrozumieć jak podchodzić do psa. Małe dzieci sa dośc krzykliwe . Mój pies panicznie się boi malych dzieci. Najlepiej jednak oceni się po wizycie. (chociaż też nie zawsze.):razz: -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Javena replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Justyna Lipicka']Javenko kochana właśnie zaskoczona odebrałam telefon od Pani zainteresowanej Perełką, ze zdziwieniem że z moruska, dziękuję za ogłoszenia:loveu: Telefon nawet sensowny, zobaczymy czy ktoś jeszcze się odezwie A takie cudo to Pan jak żył przyniósł jako puchatą kulke 4tygodniową, niestety po 3miesiącach zmarł. Teraz Pani musi wyjechać i szuka najlepszego domu dla Perełki:)[/QUOTE] Dostałam dwie wiadomości w sprawie Perełki ,ale odesłałam pod nr tel. Jedna Pani pytała ,czy dostanie pieska ,chociaz ma już 2 małe swoje. Odpowiedziałam ,że nie widze przeszkód ,ale dopiero po wizycie przed adopcyjnej.Może zadzwoni? Sama się zakochałam w Perełce.:) -
DOY już bezpieczny w hoteliku u Murki. BRAKUJE FUNDUSZY NA HOTELIK!
Javena replied to Stevie Rae's topic in Już w nowym domu
[quote name='BORYSboxer']Kupiłam Doyowi pakiet ogłoszeń...więc tradycyjnie jakbyś mogła go tam podrzucić z tekstem i fotkami...?! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240630-Bazarek-ogłoszeniowy-20-OGŁOSZŃ-3-ZŁ-DO-7-03-2013[/URL] EDIT:Już sobie poradziłam...ogłoszenia zrobione... [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Doyl---Czy-ktos-go-pokocha---id60912.html"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...--id60912.html[/URL] [URL]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=6172[/URL] [URL]http://www.adopcjepsow.org//animalinfo.php?id=6456[/URL] [URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Doyl,84865"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/...psy/Doyl,84865[/URL] [URL="http://www.petworld.pl/ogloszenie/sprawdzenie/dodania/57269"]http://www.petworld.pl/ogloszenie/sp.../dodania/57269[/URL] [URL]http://cwirek.pl/ogloszenie/doyl,OKfP[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/?id=119558[/URL] [URL="http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/janow-lubelski/doyl-kto-go-pokocha-462154607"]http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczeni...ocha-462154607[/URL] [URL]http://www.adopcje.org/edycja_adopcji-85319.html[/URL] [URL="http://janowlubelski.olx.pl/doyl-czy-ktos-go-pokocha-iid-488293800"]http://janowlubelski.olx.pl/doyl-czy...-iid-488293800[/URL] [URL]http://zamosc.kokosy.pl/zwierzaki/psy/[/URL] [URL="http://janow-lubelski.lento.pl/doyl--czy-ktos-go-pokocha-_,887897.html"]http://janow-lubelski.lento.pl/doyl-...-_,887897.html[/URL] [URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/155199/Doyl--Czy-ktos-go-pokocha-/"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/155...s-go-pokocha-/[/URL] [URL="http://alegratka.pl/ogloszenie/doyl-czy-ktos-go-pokocha-21885999.html"]http://alegratka.pl/ogloszenie/doyl-...-21885999.html[/URL] [URL="http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/284237-doyl-czy-ktos-go-pokocha--oferta-janow-lubelski/"]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/...anow-lubelski/[/URL] [URL="http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/52387/doyl--czy-ktos-go-pokocha-/"]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/5...s-go-pokocha-/[/URL] [URL="http://www.pupil.com.pl/ogloszenie-6216/doyl--czy-ktos-go-pokocha-.html#http://www.pupil.com.pl/uploads/images/6216-big-1-1362509199.jpeg"]http://www.pupil.com.pl/ogloszenie-6...362509199.jpeg[/URL] [URL="http://www.bezrodowodu.pl/ogloszenie-4915/doyl--czy-ktos-go-pokocha-.html#http://www.bezrodowodu.pl/uploads/images/4915-big-1-1362509472.jpeg"]http://www.bezrodowodu.pl/ogloszenie...362509472.jpeg[/URL] [URL="http://janow-lubelski.ogllo.pl/doyl-czy-ktos-go-pokocha,17623.html?active=5bde301671ec5fab47757929d478e6d6e12f05e7"]http://janow-lubelski.ogllo.pl/doyl-...78e6d6e12f05e7[/URL] [URL]http://www.sellit.pl/ogloszenie.php?id=107947[/URL][/QUOTE] Jeszcze 2. [URL]http://owi.pl/ogloszenie/Doyl_._Czy_ktos_go_pokocha_,796483[/URL] [URL]http://lublin.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/732187-doyl_czy_ktos_go_pokocha.html[/URL] -
Alarm! Zwierzęta z lubawki.Nie mamy już za co leczyć. Pomocy
Javena replied to Ladymonia0610's topic in Już w nowym domu
Bazarek ogłoszeniowy. Może się przyda? :razz: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240630-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-20-OG%C5%81OSZ%C5%83-3-Z%C5%81-DO-7-03-2013"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240630-Bazarek-ogłoszeniowy-20-OGŁOSZŃ-3-ZŁ-DO-7-03-2013[/URL] -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Javena replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Bazarek ogłoszeniowy. Może się przyda? :razz: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240630-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-20-OG%C5%81OSZ%C5%83-3-Z%C5%81-DO-7-03-2013"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240630-Bazarek-ogłoszeniowy-20-OGŁOSZŃ-3-ZŁ-DO-7-03-2013[/URL] -
Tami już nie walczy :( Lola prosi o wsparcie na leki i karmę .
Javena replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Bazarek ogłoszeniowy. Może ktoś skorzysta?:razz: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240630-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-20-OG%C5%81OSZ%C5%83-3-Z%C5%81-DO-7-03-2013"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240630-Bazarek-ogłoszeniowy-20-OGŁOSZŃ-3-ZŁ-DO-7-03-2013[/URL] -
Jestem Nala...mój pan już mnie nie chce...A Ty?
Javena replied to shanti's topic in Już w nowym domu
Bazarek ogłoszeniowy. Może ktoś skorzysta? [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240630-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-20-OG%C5%81OSZ%C5%83-3-Z%C5%81-DO-7-03-2013"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240630-Bazarek-ogłoszeniowy-20-OGŁOSZŃ-3-ZŁ-DO-7-03-2013[/URL] -
Tola- sunia w typie moskiewskiego psa stróżującego zostaje w domu :)
Javena replied to pralinka94's topic in Już w nowym domu
Bazarek ogłoszeniowy. Może ktoś skorzysta? [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240630-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-20-OG%C5%81OSZ%C5%83-3-Z%C5%81-DO-7-03-2013"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240630-Bazarek-ogłoszeniowy-20-OGŁOSZŃ-3-ZŁ-DO-7-03-2013[/URL] -
[quote name='Ellig']Javena zrob zestawienie co juz pojechalo do Panstwa, najlepiej w jednym poscie, to pozwoli na uporzadkowanie i orientacje co jeszcze potrzeba albo kiedy znowu bedzie potrzeba wyslac np. karme dla kotow.[/QUOTE] Zrobiłam w pierwszych postach,ale w niektórych paczkach nie jestem w stanie wymienić co było. MUSI SIE KAŻDY PRZYZNAĆ:evil_lol:
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Javena replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']Dziękujemy ![/QUOTE] Boziu,skąd Wy takie cuda macie? [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/6682/cudos.jpg[/IMG] [URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/jaworzno/malenka-perelka-szuka-domu-na-cito-462261992[/URL] [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/malenka-perelka-szuka-domu-na-cito-21887183.html[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/155251/Malenka-Perelka-szuka-domu-na-cito/[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Perelka-cudo,84909[/URL] [url]http://jaworzno.olx.pl/malenka-perelka-szuka-domu-na-cito-iid-488581957[/url] -
[quote name='felka']cześć :) moja deklaracja już dawno wzrosła do 30, pisałam o tym i tak wpłacam, tylko pewnie w całych zawirowaniach znikło. teraz mam trochę zaległość. Nie zapłacony luty i marzec ale luty w tej chwili wpłacam więc lada dzień przyjdzie:)) o marcu pamiętam! pozdrawiam Was strasznie mocno:*[/QUOTE] felka ,witam !:multi: Myslałam ,że zrezygnowałas z dogo ,bo ostatnio byłas chyba w maju 2012 . Fajnie ,że jesteś . Tak , w grudniu miałas wpłacone 30 zł . Jak wejdzie Figanna poprawi w pierwszym poście. Dziekuję .
-
[quote name='jkp']To moja paczka doszła , szybko dotarła !! bardzo się cieszę. Tym razem wszystko było dla kotów następnym razem wyślę dla psiaków:)[/QUOTE] Pani Danusia o mało nie płakała. Oczywiscie ze wzruszenia. :cool3: Dziekuję.
-
[quote name='majowa']oj nie nie to nie ode mnie:) ode mnie pójdzie ze sklepu internetowego, po co dwa razy wysyłać zamówię w kwietniu, zresztą adresu nie mam[/QUOTE] [SIZE=4]Nie? to mówic tu zaraz ,kto to uczynił?[/SIZE]:lol: [B]Do cioteczki [/B][COLOR=#000000] [/COLOR][B]jkp wysyłałam adres. Pewnie ona.[/B]
-
[quote name='Olena84']Hmm, nie wiem czy cos wyslac, czy poczekac az panstwu sie cos pokonczy,[/QUOTE] Olena ,narazie sie wstrzymaj . Moze w póżniejszym czasie . No chyba,że chcesz jakąś niespodziankę Świateczną zrobić?:razz:
-
[quote name='jkp']gdyby były potrzebne leki to napiszcie jakie ( znaczy ludzkie leki dla ludzi bądź zwierząt)[/QUOTE] Jutro zadzwonię ,dowiem się sie.
-
Własnie mi zameldowano ,że doszła paka 80 l żwirku,śiczna obroża,sucha karma puszki i coś tam jeszcze . Przeżyli szok. Pani bardzo ubolewa,że nie może podziekować osobiście. Domyslam się ,ze to od majowej? Miejscowość ,chyba Klembów ,o ile dobrze odczytali. Dziekuję jeszcze raz . Jeśli ktos ma nr tel. moze osobiście porozmawiać ,zeby usłyszeć tą radosc i zaskoczenie w głosie. Mysle ,że narazie są zabezpieczenie na dłużej. Zaraz uruchamiam skarbonkę.;)