Jump to content
Dogomania

Javena

Members
  • Posts

    13692
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Javena

  1. Jutro zrobię Bibisiowi ,gdzie sie da i postaram się wkleić nowe zdjęcia na niektórych portalach. Chłopak rośnie i ani sie obejrzeć będzie dorosły chłop.
  2. [URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/krakow/dino-kolejna-ofiara-bestii-zwanej--czlowiek-481290033[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/166243/-DINO-kolejna-ofiara-bestii-zwanej--czlowiek/[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,75295,Lw==.html[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Dino-ofiara-bestii-zwanej-czlowiek,86906[/URL] [URL]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/29984/dino_ofiara_bestii_zwanej_czlowiek.php[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/?id=122470[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/dino_kolejna_ofiara_bestii_zwanej_czlowiek_320794.html[/URL] [URL]http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/dino-kolejna-ofiara-bestii-zwanej-czlowiek-4285.htm[/URL] [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/55181/dino--kolejna-ofiara-bestii-zwanej--czlowiek-/[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.krakow.pl/index.php?nr=381952&src=aktywacja[/URL] [URL]http://krakow.oglaszamy24.pl/ogloszenie/2046765973/krakow-DINO-kolejna-ofiara-bestii-zwanej-czlowiek.html[/URL] [URL]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/7399/name/oddam-do-adopcji-dino-kolejna-ofiara-bestii-zwanej-czlowiek-krakow.html[/URL] [URL]http://www.mojagazeta.net/ogloszenia/ogloszenie-80647.html[/URL] [URL]http://www.oglosze.pl/oferta57380_dino_kolejna_ofiara_bestii_zwanej_czlowiek.html[/URL] [URL]http://psy.zooburza.eu/pl/szczenieta/dino-kolejna-ofiara-bestii-zwanej-czlowiek-id7356/[/URL] [URL]http://krakow.kokosy.pl/zwierzaki/psy/79203.html[/URL] [URL]http://www.krakusik.pl/dodaj_ogloszenie/koniec[/URL] [B]do aktywacji [/B][URL]http://aletutego.net.pl/ogloszenie/10442/dino,-kolejna-ofiara-bestii-zwanej-czlowiek-/[/URL] [URL]http://www.krakow.bigtown.pl/ogloszenie,20130505104012,dino_kolejna_ofiara_bestii_zwanej_czlowiek.html[/URL] [URL]http://www.krakof.pl/Zwierzeta/Zwierzeta/Psy/DINO_kolejna_ofiara_bestii_zwanej_-czlowiek._5546.html[/URL] [URL]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=7206[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Dino,ofiara-bestii-zwanej-czlowiek-id65246.html[/URL] [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/dinoofiara-bezmyslnosci-czlowieka/59463[/URL] [URL]http://www.krakow.neeon.pl/711950-dinoofiara-bestii-zwanej-czlowiek.html[/URL] [URL]http://krakow.ogllo.pl/dinoofiara-bestii-zwanej-czlowiek,22210.html[/URL] [URL]http://cwirek.pl/ogloszenie/dodaj[/URL] [B]do aktywacji [/B][URL]http://www.bezrodowodu.pl/ogloszenie-5421/dinoofiara-bestiizwanej-czlowiek.html[/URL] [URL]http://owi.pl/ogloszenie/Dinoofiara_bestii-zwanej_czlowiek,830742[/URL] [URL]http://mamoferte.pl/ogloszenia,psy_koty,806,1,dino_ofiara_bestii_zwanej_czlowi,50923.html[/URL] [URL]http://www.arena.pl/zwierzeta-2/[/URL][B] czeka na moda [/B][URL]http://www.adin.pl/ogloszenia/202474.html[/URL] [URL]http://www.24on.pl/detail.php?id=19979[/URL] [URL]http://www.adoos.pl/post/30860063/dinoofiara_bestiizwanej_czaowiek[/URL] [URL]http://www.ogloszeniagratis.pl/item/7504[/URL] [URL]http://www.hodowcy.com.pl/pies/ogloszenia/za_darmo_pies_mieszana_krakow-20611.html[/URL] [URL]http://www.oglosze.pl/oferta57391_dino_ofiara_bestii_zwanej_czlowiek.html[/URL] [URL]http://sellit.pl/ogloszenie.php?id=110219[/URL] [URL]http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/dinoofiara-bestii-zwanej-czlowiek-4297.htm[/URL]
  3. [COLOR=#a52a2a][B]Czyli maj zaczynamy od kwoty 115 zł [/B][/COLOR][COLOR=#000000][B][SIZE=4]Maj. [/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=#a52a2a][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]115 zł wpłacone. [/B][/COLOR][COLOR=#a52a2a][/COLOR]
  4. [quote name='sleepingbyday']dpd odpadło, bo nie przyjmują od osób prywatnych, co prawda paczka to dary od firmy, ale specyficznej i z pewnych względów nie chciałam im zawracać głowy załatwianiem kuriera. wysłalam wczoraj pocztą, 12 kg żarcia, myślałam, ze się zarwę niosąc to pudło! babeczkiz tej firmy są super, jest tam wszystko, od kaszy i śledzi po salami i rodzynki ;-). paczka z moim adresem nadawcy, ale tak naprawde to dary od firmy [B]prokonsument[/B]. plis, dajcie znać, jak zaraportują odbiór - nie ufam poczcie polskiej.[/QUOTE] Paczka dotarła wczoraj. Same pyszności . Bardzo dziekują za wszystko. Naprawdę są oszołomieni taką ilością paczek. Dziekuję ,dziekuję i jeszcze raz dziękuję.
  5. [B]Wysyłam 385 zł[/B] Barik ma[B] 385 zł[/B] .Będzie [B]270 [/B] za kwiecień ,bo tak wynika z obliczeń Figanny, ze zostało 30 na [B]+ [/B].Znaczy za kwiecień nalezy sie[B] 270zł [/B]i [B]115 zł[/B] za maj.Reszta w póżnieszym terminie.......Tak te miesiące lecą. Mam nadzieję Lilka ,że nam wybaczysz to opóżnienie. :oops: Pieniążki powinny być w poniedziałek.
  6. [quote name='Figanna']rozliczenia Barika: dnia [B][COLOR=#006400]19.03[/COLOR][/B] zostało wysłane,[B] [COLOR=#0000ff]410 zł [/COLOR][COLOR=#ff0000]-[/COLOR][COLOR=#ff0000]80 zł długu[/COLOR][COLOR=#0000ff] = 330 zł [/COLOR][COLOR=#ff8c00] [/COLOR][/B][SIZE=4][COLOR=#000000][B][COLOR=#ff8c00]Wpłaty na kwiecień [/COLOR][COLOR=#800080]stan na: 23.04.2013[/COLOR] [COLOR=#ff0000]20 +5 zł [/COLOR]>[COLOR=#ff0000]5 zł[/COLOR] [/B][/COLOR][/SIZE][B]reszta z bazarku[SIZE=4][B] >javena [COLOR=#ff0000]50 zł [/COLOR]>rents [COLOR=#ff0000]10 zł[/COLOR] > kaja555 [COLOR=#ff0000]60 zł[/COLOR] > felka [COLOR=#ff0000]30zl[/COLOR] > RolandDe [COLOR=#ff0000]10 zł [/COLOR]> wtatara [COLOR=#ff0000]10 zł[/COLOR]>Avilia Razem >[COLOR=#ff0000]195[/COLOR][COLOR=#ff0000] zł + 190 z bazarku= 385 zł [/COLOR][/B][/SIZE][/B] [SIZE=2]zgadza się? Javena Twoje bazarki ratują Barika! [/SIZE]:B-fly::B-fly:[/QUOTE] [B]doszła wpłata od wtatary -100 zł Avilia -10 zł. [/B]
  7. A ja się popłakałam :-( ze śmiechu.... Kochana Pestunia. Szczęsliwa .
  8. Kizimizi zrób trochę wolnej przestrzeni w skrzynce.
  9. [quote name='AgusiaP']Dziewczyny to Bariczek nie jest na minusie?[/QUOTE] Trochę zesmy go podratowali. [quote name='Avilia']Dziękuję za przypomnienie - jutro puszczę przelew.[/QUOTE] Dziekujemy.
  10. Czekam jeszcze na wpłatę od wtatary. Razem Barik będzie miał 345 zł na kwiecień.
  11. [quote name='magda222']Wpłaty: 25 zł Jo37 (IV) 10 zł kaja555 (IV) 20 zł kado (IV) 20 zł Certusowa (IV) 60 zł winter7 (I,II,III) 10 zł Javena (III) [B]Javenko kilka postów wyżej prosiłam Cię o sprawdzenie wpłat.[/B] Zmieniłam nr konta. Rozesłałam. Mam nadzieję, że wszyscy dostali. Bardzo dziękuję wszystkim za wpłaty :) [B]SALDO: 67,36 ZŁ[/B][/QUOTE] Własnie ,zaglądałam do zeszytu i mam zanotowane ,że styczeń płaciłam. Moze żle miesiąc wpisałam ,ale jutro wezmę sobie wyciąg. Sprawdzę. Jeśli nie płaciłam ,to oczywiście zapłacę.:razz: Nie ma zmiłuj się.;)
  12. Ale się rozpanoszyła .Pani na włosciach. Sliczna jest . Poprostu ,one czuja gdzie były tymczasowo ,a gdzie bedą miały swoje kąty na własnośc. Rozmawiałam wczoraj z panią Urszulą. Jest nią zachwycona. Powodzenia malutka. Odwiedzimy Cie z Figanną.
  13. [SIZE=4][B]Wpłaty na kwiecień [COLOR=#ff0000]20 +5 zł [/COLOR]>[COLOR=#ff0000]5 zł[/COLOR] [/B][/SIZE][B]reszta z bazarku[/B][SIZE=4][B] >javena [COLOR=#ff0000]50 zł [/COLOR]>rents [COLOR=#ff0000]10 zł[/COLOR] > kaja555 [COLOR=#ff0000]30 zł[/COLOR] > felka [COLOR=#ff0000]30zl[/COLOR] > RolandDe [COLOR=#ff0000]10 zł [/COLOR]> wtatara [COLOR=#ff0000]10 zł [/COLOR]> Avilia Razem >[COLOR=#ff0000]165[/COLOR][COLOR=#ff0000] zł[/COLOR][/B][/SIZE]
  14. [quote name='wtatara']Felka 30 zł Roland De 30 zł wtatara 10 zł do przelania 70 zł[/QUOTE] Podawałam nowy nr .Zapomnieli.:) Z bazarku ponizej będzie ok.190 zł.Ale sie Barik wzbogacił. Brakuje księgowej ,żeby zliczyła.
  15. Biedak ,jeszcze w schronisku? Moje ogłoszenia ciągle odnawiam i miał dużo wejść. Fakt ,że gdyby było więcej zdjęć ,a jeszcze po wizycie u fryzjera ,to domki by sie biły.;)
  16. Haga i Jimmi też już w domkach,to można usuwać ogłoszenia? Ciesze sie bardzo.
  17. Cisza .....Sara przeżywa rozstanie.Wiem, jak to jest.Przez kilka dni nie chce sie z nikim rozmawiać,dopóki nie jesteśmy pewni ,że pies czuje sie dobrze i jest szczęsliwy.
  18. [quote name='krakowianka.fr']missiaa - zostal tylko Bibis, prawda? na Morusku to ja musze usunac stare ogloszenia, wiec potwierdz mi prosze. jesli tylko Bibis zostal to podeslij mi nowe zdjecia i podmienie i dorobie troche wszedzie. tylko na meila zdjecia, jak zwykle :) i zrobie ciemna noca :)[/QUOTE] Przydały by sie zdjęcia nowe. Te nie rzucają się w oczy. Nie widać jego pięknej mordki.;)
  19. Wyskrobałam ,wysłałam .Jest mi przykro ,ze wiecej nie mogę. :shake:
  20. Zajrzałam przypadkiem. Moze coś uda mi sie wyskrobać w porfelu ,to dołożę biedakowi . Tylko na jakie konto?
  21. [URL="http://mamoferte.pl/ogloszenia,psy_koty,806,1,teja_malutka_sunia_czy_wiek_prze,50758.html"]Teja http://mamoferte.pl/ogloszenia,psy_koty,806,1,teja_malutka_sunia_czy_wiek_prze,50758.html[/URL] coś ten link żle wyskoczył
  22. On tak pilnuje swojej Pani ,ze na krok nie odejdzie. Uwielbiany jest w rodzinie. Czasem spotykamy się na spacerach ,ale nie mam aparatu przy sobie. Teraz zaczną się sie prace na działce ,to będe nosić ze sobą aparat.
  23. . [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/8831/gufis6.jpg[/IMG] Czy ktoś rozpozna pieska? Zrobiłam z okna.:) Noszę aparat na działki i jak tylko się spotkamy ,napewno porobię mu zdjecia.
×
×
  • Create New...