-
Posts
13692 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Javena
-
[URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/krakow/dino-kolejna-ofiara-bestii-zwanej--czlowiek-481290033[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/166243/-DINO-kolejna-ofiara-bestii-zwanej--czlowiek/[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,75295,Lw==.html[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Dino-ofiara-bestii-zwanej-czlowiek,86906[/URL] [URL]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/29984/dino_ofiara_bestii_zwanej_czlowiek.php[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/?id=122470[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/dino_kolejna_ofiara_bestii_zwanej_czlowiek_320794.html[/URL] [URL]http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/dino-kolejna-ofiara-bestii-zwanej-czlowiek-4285.htm[/URL] [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/55181/dino--kolejna-ofiara-bestii-zwanej--czlowiek-/[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.krakow.pl/index.php?nr=381952&src=aktywacja[/URL] [URL]http://krakow.oglaszamy24.pl/ogloszenie/2046765973/krakow-DINO-kolejna-ofiara-bestii-zwanej-czlowiek.html[/URL] [URL]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/7399/name/oddam-do-adopcji-dino-kolejna-ofiara-bestii-zwanej-czlowiek-krakow.html[/URL] [URL]http://www.mojagazeta.net/ogloszenia/ogloszenie-80647.html[/URL] [URL]http://www.oglosze.pl/oferta57380_dino_kolejna_ofiara_bestii_zwanej_czlowiek.html[/URL] [URL]http://psy.zooburza.eu/pl/szczenieta/dino-kolejna-ofiara-bestii-zwanej-czlowiek-id7356/[/URL] [URL]http://krakow.kokosy.pl/zwierzaki/psy/79203.html[/URL] [URL]http://www.krakusik.pl/dodaj_ogloszenie/koniec[/URL] [B]do aktywacji [/B][URL]http://aletutego.net.pl/ogloszenie/10442/dino,-kolejna-ofiara-bestii-zwanej-czlowiek-/[/URL] [URL]http://www.krakow.bigtown.pl/ogloszenie,20130505104012,dino_kolejna_ofiara_bestii_zwanej_czlowiek.html[/URL] [URL]http://www.krakof.pl/Zwierzeta/Zwierzeta/Psy/DINO_kolejna_ofiara_bestii_zwanej_-czlowiek._5546.html[/URL] [URL]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=7206[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Dino,ofiara-bestii-zwanej-czlowiek-id65246.html[/URL] [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/dinoofiara-bezmyslnosci-czlowieka/59463[/URL] [URL]http://www.krakow.neeon.pl/711950-dinoofiara-bestii-zwanej-czlowiek.html[/URL] [URL]http://krakow.ogllo.pl/dinoofiara-bestii-zwanej-czlowiek,22210.html[/URL] [URL]http://cwirek.pl/ogloszenie/dodaj[/URL] [B]do aktywacji [/B][URL]http://www.bezrodowodu.pl/ogloszenie-5421/dinoofiara-bestiizwanej-czlowiek.html[/URL] [URL]http://owi.pl/ogloszenie/Dinoofiara_bestii-zwanej_czlowiek,830742[/URL] [URL]http://mamoferte.pl/ogloszenia,psy_koty,806,1,dino_ofiara_bestii_zwanej_czlowi,50923.html[/URL] [URL]http://www.arena.pl/zwierzeta-2/[/URL][B] czeka na moda [/B][URL]http://www.adin.pl/ogloszenia/202474.html[/URL] [URL]http://www.24on.pl/detail.php?id=19979[/URL] [URL]http://www.adoos.pl/post/30860063/dinoofiara_bestiizwanej_czaowiek[/URL] [URL]http://www.ogloszeniagratis.pl/item/7504[/URL] [URL]http://www.hodowcy.com.pl/pies/ogloszenia/za_darmo_pies_mieszana_krakow-20611.html[/URL] [URL]http://www.oglosze.pl/oferta57391_dino_ofiara_bestii_zwanej_czlowiek.html[/URL] [URL]http://sellit.pl/ogloszenie.php?id=110219[/URL] [URL]http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/dinoofiara-bestii-zwanej-czlowiek-4297.htm[/URL]
-
[quote name='sleepingbyday']dpd odpadło, bo nie przyjmują od osób prywatnych, co prawda paczka to dary od firmy, ale specyficznej i z pewnych względów nie chciałam im zawracać głowy załatwianiem kuriera. wysłalam wczoraj pocztą, 12 kg żarcia, myślałam, ze się zarwę niosąc to pudło! babeczkiz tej firmy są super, jest tam wszystko, od kaszy i śledzi po salami i rodzynki ;-). paczka z moim adresem nadawcy, ale tak naprawde to dary od firmy [B]prokonsument[/B]. plis, dajcie znać, jak zaraportują odbiór - nie ufam poczcie polskiej.[/QUOTE] Paczka dotarła wczoraj. Same pyszności . Bardzo dziekują za wszystko. Naprawdę są oszołomieni taką ilością paczek. Dziekuję ,dziekuję i jeszcze raz dziękuję.
-
[B]Wysyłam 385 zł[/B] Barik ma[B] 385 zł[/B] .Będzie [B]270 [/B] za kwiecień ,bo tak wynika z obliczeń Figanny, ze zostało 30 na [B]+ [/B].Znaczy za kwiecień nalezy sie[B] 270zł [/B]i [B]115 zł[/B] za maj.Reszta w póżnieszym terminie.......Tak te miesiące lecą. Mam nadzieję Lilka ,że nam wybaczysz to opóżnienie. :oops: Pieniążki powinny być w poniedziałek.
-
[quote name='Figanna']rozliczenia Barika: dnia [B][COLOR=#006400]19.03[/COLOR][/B] zostało wysłane,[B] [COLOR=#0000ff]410 zł [/COLOR][COLOR=#ff0000]-[/COLOR][COLOR=#ff0000]80 zł długu[/COLOR][COLOR=#0000ff] = 330 zł [/COLOR][COLOR=#ff8c00] [/COLOR][/B][SIZE=4][COLOR=#000000][B][COLOR=#ff8c00]Wpłaty na kwiecień [/COLOR][COLOR=#800080]stan na: 23.04.2013[/COLOR] [COLOR=#ff0000]20 +5 zł [/COLOR]>[COLOR=#ff0000]5 zł[/COLOR] [/B][/COLOR][/SIZE][B]reszta z bazarku[SIZE=4][B] >javena [COLOR=#ff0000]50 zł [/COLOR]>rents [COLOR=#ff0000]10 zł[/COLOR] > kaja555 [COLOR=#ff0000]60 zł[/COLOR] > felka [COLOR=#ff0000]30zl[/COLOR] > RolandDe [COLOR=#ff0000]10 zł [/COLOR]> wtatara [COLOR=#ff0000]10 zł[/COLOR]>Avilia Razem >[COLOR=#ff0000]195[/COLOR][COLOR=#ff0000] zł + 190 z bazarku= 385 zł [/COLOR][/B][/SIZE][/B] [SIZE=2]zgadza się? Javena Twoje bazarki ratują Barika! [/SIZE]:B-fly::B-fly:[/QUOTE] [B]doszła wpłata od wtatary -100 zł Avilia -10 zł. [/B]
-
DOY już bezpieczny w hoteliku u Murki. BRAKUJE FUNDUSZY NA HOTELIK!
Javena replied to Stevie Rae's topic in Już w nowym domu
Moze czas zmienić tytuł? -
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
Javena replied to magda222's topic in Już w nowym domu
[quote name='magda222']Wpłaty: 25 zł Jo37 (IV) 10 zł kaja555 (IV) 20 zł kado (IV) 20 zł Certusowa (IV) 60 zł winter7 (I,II,III) 10 zł Javena (III) [B]Javenko kilka postów wyżej prosiłam Cię o sprawdzenie wpłat.[/B] Zmieniłam nr konta. Rozesłałam. Mam nadzieję, że wszyscy dostali. Bardzo dziękuję wszystkim za wpłaty :) [B]SALDO: 67,36 ZŁ[/B][/QUOTE] Własnie ,zaglądałam do zeszytu i mam zanotowane ,że styczeń płaciłam. Moze żle miesiąc wpisałam ,ale jutro wezmę sobie wyciąg. Sprawdzę. Jeśli nie płaciłam ,to oczywiście zapłacę.:razz: Nie ma zmiłuj się.;) -
[SIZE=4][B]Wpłaty na kwiecień [COLOR=#ff0000]20 +5 zł [/COLOR]>[COLOR=#ff0000]5 zł[/COLOR] [/B][/SIZE][B]reszta z bazarku[/B][SIZE=4][B] >javena [COLOR=#ff0000]50 zł [/COLOR]>rents [COLOR=#ff0000]10 zł[/COLOR] > kaja555 [COLOR=#ff0000]30 zł[/COLOR] > felka [COLOR=#ff0000]30zl[/COLOR] > RolandDe [COLOR=#ff0000]10 zł [/COLOR]> wtatara [COLOR=#ff0000]10 zł [/COLOR]> Avilia Razem >[COLOR=#ff0000]165[/COLOR][COLOR=#ff0000] zł[/COLOR][/B][/SIZE]
-
Biedak ,jeszcze w schronisku? Moje ogłoszenia ciągle odnawiam i miał dużo wejść. Fakt ,że gdyby było więcej zdjęć ,a jeszcze po wizycie u fryzjera ,to domki by sie biły.;)
-
[quote name='krakowianka.fr']missiaa - zostal tylko Bibis, prawda? na Morusku to ja musze usunac stare ogloszenia, wiec potwierdz mi prosze. jesli tylko Bibis zostal to podeslij mi nowe zdjecia i podmienie i dorobie troche wszedzie. tylko na meila zdjecia, jak zwykle :) i zrobie ciemna noca :)[/QUOTE] Przydały by sie zdjęcia nowe. Te nie rzucają się w oczy. Nie widać jego pięknej mordki.;)
-
[URL="http://mamoferte.pl/ogloszenia,psy_koty,806,1,teja_malutka_sunia_czy_wiek_prze,50758.html"]Teja http://mamoferte.pl/ogloszenia,psy_koty,806,1,teja_malutka_sunia_czy_wiek_prze,50758.html[/URL] coś ten link żle wyskoczył