Jump to content
Dogomania

oska1983

Members
  • Posts

    3433
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by oska1983

  1. super, wreszcie się doczekała psinka
  2. też podrzucę. Zrobię jakiś bazarek na karmę ale dopiero jak wrócę z wakacji czyli tak po połowie września.
  3. Biedulka:( na fb udostępniłam, będziecie szukać dla niego jakiegoś dt? jak on sobie radzi?
  4. no miałam ochotę :) ale jechałam z rodzicami na groby pod Płock więc nie bardzo miałam jak
  5. a ja dzis jechałam przez Łowicz i tak się zastanawiałam gdzie jest schronisko:)
  6. ale śliczny portrecik Kory :)
  7. wysyłam własnie dla Kory deklarację za kolejne 4 mce. Mam nadzieję że się to jej nie przyda :D
  8. przelałam własnie deklaracje już do końca roku (tzn za 4 mce)
  9. wygląda na zadbaną, może jeszcze się znajdzie właściciel
  10. Kurczę Fara jest taka śliczna, że trudno uwierzyć w brak domku. Nie było o nią żadnych telefonów?
  11. oj to trzymam kciuki po cichutku:D
  12. Ale ona jest piękna :)
  13. Hej, faktycznie utrzymanie psa w dt to również spory wydatek na karmę i pielęgnację. Mogłabym zamówić jakąś karmę w sklepie internetowym z przesyłką bezpośrednio do Was, tylko musiałybyście podać mi adres do wysyłki (czy adres schroniska?).
  14. no trzeba po prostu często robić manicure :D
  15. kurcze, a miało być tak pięknie :( mam nadzieję że Laki szybko znajdzie bardziej wyrozumiały domek
  16. Ciekawe co tam słychać u Rudaska:)
  17. Korunia domku szukaj:)
  18. wysyłam deklaracje za sierpien i wrzesien. I nie moge się doczekać nowych zdjęć:)
  19. Podglądam trochę wątek Serwusa i bardzo się cieszę jego szczęściem :)
×
×
  • Create New...