Jump to content
Dogomania

oska1983

Members
  • Posts

    3433
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by oska1983

  1. jeśli byście robiły jakiś bazarek dla Fary, mogę dorzucić jakieś książeczki, na razie tak tylko mogę pomóc.
  2. e czadowe zdjęcie, nie poznałam jej :)
  3. poleciała ode mnie deklaracja za 3 miesiące
  4. wysyła, deklarację za 3 mce
  5. wysyłam deklarację za 3 mce dla Ninki
  6. wysyłam deklarację za kolejne 3 miesiące
  7. też zaglądam do Dropsika, w nadziei że coś ruszy ... :(
  8. do góry Kora ;) dawno Cię nie odwiedzałam na wątku
  9. Narazie wysyłam 20zł na konto fundacji
  10. o matko jedyna, na razie zaznaczam, nie mogę patrzeć.... na pewno coś wyskrobię
  11. Strasznie się cieszę. Zawsze bardzo mnie wzruszał ten wątku tytuł: chcę być kochany. I nareszcie.....
  12. Cieszę się bardzo, że u Serwusa wszystko dobrze :)
  13. Ale była biedniutka :( ale na szczęście jest teraz bezpieczna i nic nie pamięta z tamtych czasów
  14. ja też już jestem wśród przyjaciół Fary :D na fb i rozsyłam dalej
  15. ale śliczna ta Tinka :) mam nadzieję że długo nie "posiedzi"
  16. o też podrzucam, i muszę poszukać na facebooku. Trzeba tam stworzyć profil dogomani:D
  17. Boże jaka piękność:)
  18. ooo jak na fb to już idę udostępnić
  19. Bardzo proszę, smacznego dla Florki Bojki i Ninki
  20. przelewem deklarację dla Dosi za 3 mce (do końca roku)
×
×
  • Create New...