Jump to content
Dogomania

oska1983

Members
  • Posts

    3433
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by oska1983

  1. nie jestem na forum labkowym :( ale mogę trochę pospamować po dogo :D
  2. ale piękny duet :) wymarzony do jednego wspólnego domku. Marzy mi się taki kumpel dla Lary ale to nie w tym dziesięcioleciu :D
  3. no ja właśnie szukam dla mojej żółtej obróżki, bo by ślicznie wyglądała. I nigdzie nie ma. Kupiłam jej z rogza bordową, ale mi się nie podoba :/
  4. [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/345/p3045785.jpg[/IMG] gdzie kupiłyście taką super żółtą obrożę? Mojej Larce bym kupiła
  5. oczywiście moje nadmiarowe deklaracje są do Waszej dyspozycji dla pozostałych Łowiczaków :) i Nuri
  6. :) no to fajnie że jest jakieś zainteresowanie
  7. cudowne wiadomości :)
  8. Jak już napisałam Fidze, moją nadwyżke z deklaracji na Korę chciałam przekazać pozostałym Waszym psiakom
  9. śliczne zdjęcia ;) a ten mały kot jaki fajny
  10. Muszę pokazać te zdjęcia mojej czekoladzie. Ona się, małpa jedna, nigdy jeszcze tak nie przytuliła jak Nuri :/
  11. A ja zaproszę wszystkich na bazarek ciuszkowo-książkowy tym razem dla pabianickich psiaków [url]http://www.dogomania.pl/threads/223694-Ksi%C4%85%C5%BCeczki-i-ciuszki-rozm.-36-dla-pabianickiej-Dosi-i-Rudolfa-.-Do-06.03.2012[/url]
  12. Stworzyłam bazarro dla Dosi i Rudolfa z tego samego schroniska, zapraszam http://www.dogomania.pl/threads/223694-Ksi%C4%85%C5%BCeczki-i-ciuszki-rozm.-36-dla-pabianickiej-Dosi-i-Rudolfa-.-Do-06.03.2012
  13. A ja zaproszę wszystkich na bazarek ciuszkowo-książkowy tym razem dla pabianickich psiaków [url]http://www.dogomania.pl/threads/223694-Ksi%C4%85%C5%BCeczki-i-ciuszki-rozm.-36-dla-pabianickiej-Dosi-i-Rudolfa-.-Do-06.03.2012[/url]
  14. Stworzyłam właśnie bazarek dla Rudolfa i Dosi, zapraszam :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/223694-Ksi%C4%85%C5%BCeczki-i-ciuszki-rozm.-36-dla-pabianickiej-Dosi-i-Rudolfa-.-Do-06.03.2012[/url]
  15. A ja zaproszę wszystkich na bazarek ciuszkowo-książkowy tym razem dla pabianickich psiaków [url]http://www.dogomania.pl/threads/223694-Ksi%C4%85%C5%BCeczki-i-ciuszki-rozm.-36-dla-pabianickiej-Dosi-i-Rudolfa-.-Do-06.03.2012[/url]
  16. A ja zaproszę wszystkich na bazarek ciuszkowo-książkowy tym razem dla pabianickich psiaków [url]http://www.dogomania.pl/threads/223694-Ksi%C4%85%C5%BCeczki-i-ciuszki-rozm.-36-dla-pabianickiej-Dosi-i-Rudolfa-.-Do-06.03.2012[/url]
  17. Jezu jak się cieszę :) ostatnie zdjęcie jest świetne i takie wymowne. Wszystkiego najlepszego Koruniu!!
  18. Super!! Świętujemy dziś :)
  19. o kurczę, tu jakiś tajny kod obowiązuje :D ja sobie podrzucę tak po cichu
  20. biedulka :( ale jakie piękne miała życie przez ostatnie 1,5 roku :) za to wielkie dzięki Wam Dziewczyny :)
×
×
  • Create New...