Jump to content
Dogomania

oska1983

Members
  • Posts

    3433
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by oska1983

  1. też po cichu trzymam kciuki
  2. Bardzo się cieszę. Postaram się pomóc jakoś ale już w marcu. Chyba że w wolnej chwili stworzę jakiś bazarek
  3. to wczesno-ranna zmiana też podrzuci
  4. Ale miałaś wesoło z tyloma psami naraz. Ja cały poprzedni tydzień miałam 2 na głowie i mi wystarczyło na dłuuuugo :)
  5. wysłałam właśnie deklaracje do czerwca włącznie ;)
  6. przelewam deklaracje do czerwca.
  7. wysyłam deklaracje do czerwca włącznie. I w górę...
  8. przybywam i ja. jutro poczytam bo juz nie mam siły dziś
  9. no to odwiedzam Gacka ;) tylko taka już na wpół senna :/
  10. odwiedzam Lolka
  11. Ale się rozbawiła Ninka. To u Was jest teraz śnieg? U mnie po drugiej stronie Łodzi nie ma ani troszkę :/
  12. Ale widzę Klauzunko że właśnie czekoladowej labki Ci brakuje do kompletu :D
  13. do góry Lolek ;)
×
×
  • Create New...