Jump to content
Dogomania

oska1983

Members
  • Posts

    3433
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by oska1983

  1. Boże jedyny jak właściciele mogli dopuścic zeby pies miał tyle kleszczy.........
  2. dziewczyny może zgłoście go do dziewczyn od sznaucerów/ bo on chyba taki sznaucerkowaty? albo wyżeł?
  3. ale fajny szczurek :) śliczny, dobrze że na Was trafił będę podglądać czasem :D
  4. Też właśnie wysłałam za kwiecień:)
  5. a i owszem:) na kwiecień i maj hurtowo
  6. no to trzymamy kciuki:)
  7. o jezuu ja myślałam ze to owczarek niemiecki a ona się mieści w koszyczku wielkanocnym :D:D:D
  8. wysyłam deklaracje za marzec;) niech ta Dosia znajdzie juz dom........
  9. ale on jest wielki, normalnie jak cielak :D
  10. jestem na zaproszenie Pauli. Paula w pw nie podałas linka do wątku, weszłam przez banerek. Deklaruję 10/mies;)
  11. Uffff, bo już byłam w stresie:)
  12. A mi się dziś śniła Dosia :) mam nadzieję że to dobry znak i trzymam kciuki:)
  13. Jaki ryjek uśmiehnięty:) Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim czytającym ten wątek:)
  14. Przelałam deklaracje za 3 mce.
  15. Jaki niedźwiedź się zrobił;) przelałam własnie deklarację do marca włącznie
  16. Właśnie przelałam deklarację za styczeń i luty
  17. Przystojniak:) nie smutny tylko poważny;)
×
×
  • Create New...