Jump to content
Dogomania

oska1983

Members
  • Posts

    3433
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by oska1983

  1. Z psiaków na Waszych wątkach najbardziej podobała mi się Ambra. Strasznie się cieszę, że ma domek, byle się tylko wszystko dobrze ułożyło. :)
  2. Jaki on piękny:) i jaki szczęśliwy
  3. przykre bardzo, ale dobrze że przez ten ostatni czas był otoczony opieką
  4. właśnie zrobiłam przelew wspólny za korę i florcię za XI i XII
  5. przelewam za listopad
  6. świetne zdjęcie:) i on nadal w schronisku?
  7. Jaka ona jest fajna:)
  8. usiądę w tygodniu i porobię opisy i wyślę na maila;)
  9. kurczę bizuterii to chyba nie mam:( poszukam ale nie sądzę
  10. ok to ja poproszę maila :)do Argusiowej i zaraz bawię się w fotografa
  11. ja bym miala jakies książki może jakis ciuszek. Tylko powiedzcie czy lepiej wysłać do Was pocztą czy narazie wysłać zdjęcia i jak się cos sprzeda to wysylac od siebie? no bo osobiscie nie dam rady dostarczyc, bo mieszkam za daleko.
  12. podrzucam i po weekendzie poszukam czegoś u siebie:)
  13. Ano bo ja zawsze wpłacam zawczasu, coby potem nie wydać wszystkiego;P
  14. wysłałam dziś deklarację na pazdziernik
  15. o kurczę, ja dzis wyjezdzam na wakacje i cały tydzień nie będe miec zadnych wiesci z dogo;(
  16. Przytyła trochę nasza Dosia? Swoją drogą czemu wszyscy pytają się w kółko o jej koopę, a może by tak o samopoczucie spytać:D
  17. świetny obraz na ścianie:) a kanapa super.
  18. O kurczę a co to za zabiegi się szykują:)
×
×
  • Create New...