Jump to content
Dogomania

oska1983

Members
  • Posts

    3433
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by oska1983

  1. no to trzymam kciuki żeby wszystko było ok;) i żeby to była tylko jakaś alergia
  2. hehe no ładne testy robicie przyszłym domkom:D
  3. A ta pani jest cały czas zainteresowana Dropsem, czy już nie?:(
  4. :) no to super że sytuacja opanowana i że może nie trzeba będzie go wysyłać do hotelu
  5. Nie wiedziałam że w Dobroniu jest hotel dla psów
  6. właśnie takie powinna mieć życie - dokładnie jak na tym zdjęciu
  7. Już się nie mogę doczekać zdjęć na których Ambra będzie spokojna i wyluzowana;) pewnie już niedługo
  8. Wysyłam deklarację za grudzień. NIech ta Dosia znajdzie wreszcie domek;)
  9. kurcze, nic nie wiadomo? przejezdzałam tam dzisiaj 2 razy ale go nie widzialam, jutro będę jechac do pracy ok 5 rano więc moze o tej porze gdzies się tam ujawni:(
  10. o kurczę, też jestem z okolic, będę się rozglądać...
  11. Zgłaszam się :) dawno chyba nie byłam u Kory. Czy są w ogóle jakieś telefony w sprawie Kory?
  12. :) jaka ona jest skromniutka na tych zdjeciach, zawsze taka zawstydzona
  13. Hej, jak Wam się nie zmieści do yaris to zawsze mogę pomóc,w końcu mieszkam w Łasku:D
  14. Oj maleństwo moje kochane:) a tak naprawdę jedyny pies z dogo którego widziałam na "zywo"
  15. No Drops to już chyba rok w hotelu. Może faktycznie ludzie boją się adoptować dorosłe amstafy po przejściach:(
  16. Odwiedzam Cię Grzeorzu:) niestety tylko wirtualnie
  17. to Wam potowarzyszę w podrzucaniu:)
×
×
  • Create New...